fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@sokot na co - powołony na mecz jest :) w któryms dostanie 5-10 min i tyle.
graja lepsi od niego i tyle.
Moze Xavi-emu wskoczyć pod stół tylko z radości jak chce
13
Auba nie grał ponad 2 miesiące.
niech wchodzi pomału - duzo meczy przed nami.
A jego potrzebujemy zdrowego. Jak złapie rytm to moze nam dać te 10 bramek jeszcze.
1
inne opcje:
Jonathan David
Alexander Isak
Darwin Núñez
Wybór jest mały :) jak dla mnie.
Håland ma swoje minusy ale za 75 mln chyba najlepsza opcja.
Tylko min 5 lat kontrakt z opcją o rok aby dało sie jak co sprzedac z zyskiem.
0
czyli 2 mecze wiecej u siebie - to z dnia meczu około 6-10mln wiecej do klubu.
Spoko - ale gdzie te mecze upychać :D
2
@Witekk10 nic - gra dalej
0
@dzagos jaki mecz ? ?
0
@Nefir podobna kasa bedzie zapewne w przypadku obu :)
0
@Sysia11 40 mln - na bank pójdzie po sezonie za 40 mln
0
@kejdzi opcja - jesli zagra okreslony % meczy musza o ile pamiętam
0
@dniel i gdzie miał by grać ?
Kasa z niego i jego pensja to klasowy napastnik :)
3
@dniel nie wróci do nas. Nie pasuje do Barcy.
AV lub Totki spokojnie zaplacą 40 mln EUR min za niego.
1
@Krystian1588 nikt cudów nie oczekiwał od niego - w Barcy oczekiwano od niego gry jak Messi - tego nie umial przłozyć na boisko.
I tyle - psychika to czasem ponad połowa sukcesu u sportowca
0
szkoda, ze tylko 40 mln. po takich 5 miesiacach mozna by go opchać za 60 * 70 mln :D
ale lepsze to jak płacenie mu u nas za nic.
W Barcy mentalnie sobie nie poradził niestety i nie poradzi.
14
@Krystian1588 psycha - duzo mniejsza presja i tyle.
2
@huberto286 brutto :) to Kessi prawie 11mln.
0
@VamosGirl
Antony z Ajax na skprzydło.
Martinez z Ajax na śo
Mazraoui na bok obrony z Ajax
19
Kaiky jest mega jak na swój wiek.
Chłopak ma mega psyche - mozna go porówcać u nas do Gavi - nie boi sie niczego.
Chodzi jak przecinak - jak by czasem nie miał układu nerwowego. Jak nic nie zawali za 2-3 lata to będzie max podstawowy stoper Brazylii na kolejne 10-12 lat.
Angelo ma to coś - taki mix Neymar + JR szalony czasami bardzo. Kilka razy szarpał się na 3-4 przeciwników. Idzie byle na bramkę czasem. Bardzo słaby w obronie - tu ma ogromne braki. Ofensywa mega na plus.
0
@XBlairrX faul od tyłu na łydkę
0
tak dobrze grali 1 połowę. prawie jechałem do domu. 3-1 ładnie wygląda ?
Kto najlepiej z naszych ?
0
@Pilka_jest_okragla LE daje LM - to wazne i warte walki.
Do tego mecz o Super Puchar Europy :) to tez trofeum jest.
0
Dembus trybuny i X-box czy PS5 ? ? ? moze jakis kanał na twich poprowadzi dla graczy.
Ma 6 mieszków na to :D
5
@doc kto mu tyle da. Trzeba by byc debilem :)
W lipcu jeszcze mniej dostanie. I brawo.
Kolejne geniusze ala Moriba
0
i Chinczyk jak nie zlami ma finał
1
@Encore wydali 115mln EUR
0
Zakaria jest do kupienia za 5-8 mln - brac i sie nie zastanawiać.
Kessie tak samo trzeba powalczyć.
FDJ do widzenia jak dla mnie.
0
jakos Traore mówi mi, ze moze wypalic.
Xavi ma wizje jak Pep i Lucho - ich tez sie krytykowało na początku za graczy.
A jakie były wyniki ? ?
Poza tym mamy takie problemy, ze pierwsze trzeba to mocno posprzątac i potem mozna działać. Choć takie podejscie moze lepiej wyjść nam na dobre.
0
Cabral do nas - najlepsza opcja na teraz.
Tani, młody i juz bardzo dobrze grający
1
działa bardzo fajnie :) lepiej 2h dluzej jak by miało cos nie isc 2 dni
1
@kaamil1910
oni będą grac- tam nikt ich nie posadzi.
Bo to za wazne osoby w zespołach są.
0
@DonAndrzejos 8 mln zapewne brutto + bonusy. Od milanu chciał koło 6-7mln brutto.