fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26
z tego co mówił jak potwierdzi sie to pakuje sie i wypad z kraju.
On programista :) wiec moze wszedzie pracowac
1
@michal26 spoko :) mnie ojebali na 5tys na rok :D
Ale ja to pikuś :D kumple jest w plecy na ponad 100tys :D :D
9
ranking bierze pod uwage: wiek gracza, kraj pochodzenia - siła nabywcza, długość kontraktu, miejsce grania, zasięg na portalach.
Więc to kwota szacunkowa siły nabywczej gracza dla klubu jako wartości materialnej.
Nic więcej.
Kwota transferu to nie jest :) :) takie zestawienie trzeba umieć czytać.
pokazuje jakie kraje generują największą wartość marketingową graczy na świecie i kluby :) :)
temu Vini jest pierwszy: Brazylia, Real, LL, długi kontrakt :)
0
@Joe_Pesci poczekaj :) jak stopy w maju będą po 5-7 % będzie miał x2 :) extra.
1
@Rewolucja123
4-5 panów nie powinno tu byc na nowy sezon juz :)
0
@normasubiektywna
a jak w tym wina Laporty, ze ma 1,5mld długu w kasie i robi co sie da aby kadra wyglądała normalnie ?
Ma w klubie jakies 50-60 mln pensji które nie graja i nie chcą odejsc.
Philippe - prawie 25
Umtiti - 18mln
Dembele - około 20
A gdzie reszta darmozjadów ?
to jego wina zapewne ?
1
@lukgruszer mentalnie jest słaby.
Nam potrzeba kogos kto będzie terminatorem i 2 zjebane setki nic mu nie zrobią.
Lautaro sie spali i to będzie jego koniec.
To musi byc killer ala Suarez, CR7, Ibra czy obecnie Lewy.
Ktos kto nie ma układu nerwowego.
Generujemy masę akcji - ale nie ma kogoś takiego jak on.
Moze po 40-50 bramek pakować na sezon lekko
2
Erl to idealny napastnik - nam potrzeba osoby co nie mysli jak jeszcze podać tylko strzela.
Od myslenia mamy za duzo osób.
A nie mamy kilera ala LS.
0
@Emhyr kiedy rozegrasz te mecze jak w grudniu sa MS ?
1
Dowidzenia:
- Dembus
- Antos
- Philippe
- Big Sam
I mamy mniej o jakies 70 mln w wydatkach na pensje.
Dać nawet te 20 mln na łapę aby tylko do nas doszedł i kontrakt na 6 lat.
0
gdzie wy karny widzieliście ? ?
tam mógł być faul w ataku.
Było nadepnięcie nie odwrotnie - troszkę obiektywizmu.
Uznali to za walkę i temu korner.
1
@RivaldoVitorBorba bo tam wyszczepienie jest bardzo duze i to juz 3 dawką.
Maja masę chorych - ale osób w szpitalach i umierających bardzo mało.
Większość osób to tacy nosiciele z lekkimi objawami dzięki temu lub osoby bezobjawowe zdiagnozowane bo ktoś w rodzinie miał pozytywny i tam testują rodzinę.
Jak by tak u nas testowali to co 24h było by po 60-70tys osób z pozytywem :)
taka roznica :D :)
Statystyka to jest piękna i głupia ;)
więcej chorych jak u nas :D ale rubryka zgonów :D u nas lepsza jak u nich ;) więc wygrywają z nami :D :D
U nas się tylko ZUS cieszy
8
takich młodych głodnych sukcesu przebojowych nam trzeba.
Z Abde wielu sie smiało, ze biega jak połamany.
A daje więcej jak Dembus za 120mln i 10mln netto co sezon.
Nawet z tego grona co teraz weszło 4-5 niech 2-3 odpali - to jaki sukces dla klubu.
0
lekarze nie są tani :) więc trzeba mieć na ich opłacenie :)
w Anglii napewno mu to zapewnią ;) :) lub w PSG.
Szerokiej drogi - do konca sezonu przeczołgać ile meczy się da :) :)
Moze uda mu się pograć w nowym klubie potem w 2023roku.
Nigdy nie zycze źle graczom ale w tym roku 2 graczy mnie nadmiernie rozczarowało.
Mam nadzieje, ze z Moribą będą zapomniani za 10 lat jako piłkarze bo z nimi nie mają wiele wspólnego.
1
W Anglii sraja kasą.
Tam ostatni zespół dostaje więcej kasy jak Barca czy Real za prawa TV.
Do tego od nowego sezonu mają nowe rozdanie z praw zagranicznych i ponad 1 mld funtów więcej do podziału.
W PSG kasę palą w kominku aby sie dogrzewać.
Więc oferta pewnie realna - niech spada.
Jak sie pojawia szansa na sprowadzenie:
- Gill w jego miejsce
- Morata - nie jest zły - umie grać w polu karnym. Ma szanse na poprawe swojego startu do kadry na MS
Jak by upchali:
- Philippe
- Desta
- Big Sama
to mozna pomyśleć o kims do obrony jeszcze.
0
@Krzychu1010 ile KM ma zrobiony ?
24
tylko : Christensen
Kasa na napastnika i tyle.
2
@Bogan umyj szybę z wodą z octem lub spirytusem
0
@ArcziArtt
Ja kupiłem Erling Haaland-a w 1 oknie.
Dało sie go za około 20-25 mln kupić.
Do tego w kolejnym dokupiłem - Karim Adeyemi
0
@HypeR w lato juz odsyłali do kontraktu :) :) wiec pewnie za 80mln ktos z wysp go kupi.
2
taki gracz da nam więcej jak za 80mln pewnie kolejny niewypał :)
1
@Encore
idz zobacz kogo ma do ataku ? i sie uspokój i porównaj nasz atak :) :)
I potem pisz swoje mądrości. Tam prawie kazdy z ataku by grał u nas w 1 składzie chłopie
54
@Encore co ty bredzisz ? jak był zdrowy był brany zawsze do gry. City ma taki skład, ze Pep rotuje. On miał sporo minut do pechowego urazu.
0
@Yoshi94 Sergio A. zakonczył karierę i zwolnił swoje miejsce.
tutaj mamy kase na niego i Daniego A.
Kwestia napastnika - ale musi juz ktoś odejść.
2
Barca początkiem sezonu wzięła 500mln na konsolidacje długu.
Zamieniając kilka kredytów w jeden na duzo mniejszy procent.
Co daje jej extra kase bo w planie było spłacanie tamtych - więc róznica to zysk klubu który mozna wydać lub zostawić jako kasę w klubie i tyle
0
co za kpina ;) W Anglii dostają 3 razy więcej. Plus kasa z swiata
1
@Kinginiesta przy ciele piłka naturalnie ułozona - tłumaczyli to tu juz kilka razy :)
0
@Pogba jak by miał podniesiona to by był
1
@BulaKG wraca po kontuzji
0
@kamiVeB Iliasa ma 17 lat. Ma jeszcze czas.
Debiut nie jest nigdy łatwy dla młodego gracza