fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq lepiej było by kupić 750-1000 panter z Korea Południowa.
Do tego zamiast 36 F35 - 128-256 F15 FX - najnowszy myśliwiec USA.
Do tego z 8 F35 z Niemcami czy Czechami do transportów broni atomowej.
To dało by nam ogromną przewagę bojową.
Plus Izraelska żelazna kopuła z kazdym z 3 modułów - bliski, średni i daleki zasięg po kilkanaście baterii.
Krótkiego zasięgu i średniego tak aby kazde cenne obiekty miały system obrony.
I do walk w zwarciu od 64 do 128 śmigłowców szturmowo bojowych.
0
@Karmen ja nie mam problemów ultra HD smiga
0
i pyk do nas Lewy idealnie by było :)
Koszulka Barcy, S na przodzie i Lewandowski na plecach z 11 :) mozna by zamawiać :D :) :) na święta ;)
0
@Dankhog bo potrzeba 2 9 na 70 meczy przez cały sezon.
1
@Rewolucja123 nie ma takich na rynku na 5-6 lat. tylko Harry K. Ale to Anglik jest.
Lepszy Lewy i przez 2 lata ktos sie wykluje zapewne.
2
Nawet jak Lewy ma przejść na 2 lata to lepsza taka opcja jak wywalanie masę kasy na Norwega który i tak po 3 latach odejdzie.
Nam potrzeba 9 na juz. Mamy sporo młodych graczy w ataku:
Fati, Torres, Pablo Torre (on do 1 zespołu jak dla mnie), Dembele chyba zostanie lub będzie Raphinha, Auba to tez gracz na 2 lata jeszcze.
Depay-a zostawić bo widać, ze chłop jak nie ma presji bycia top1 to umie grać i sporo nam moze dać jeszcze radości.
Jeszcze mamy Ez Abde i Fabio Blanco.
Więc 2 bardzo doświadczonych atakujących i sama młodość to dobre rozwiązanie.
Lewy i Auba będą bardzo dobrymi odnośnikami dla młodych.
Poza tym Lewy to tytan pracy co moze tylko pokazać młodym, ze ciezka praca popłaca.
I Xavi będzie miał kogoś na boisku z sprzodu kto napewno przemówi do młodych i będzie ich ciągnął za uszy.
Skrzydłowych mamy dość - Lewy to brakujące ogniwo które moze dać 30-40 bramek co sezon x 2-3 lata. czyli około 100 goli.
0
jestem na tak ale na warunkach Barcy jak nie to brać Davisa - ma 22 lata i tez jest spoko.
0
szykuje się na przyszły sezon najlepsza kadra od 4-5 lat u nas.
I o dziwo od 3 miesięcy kontuzje przestały szatkować kadrę jak by ich nigdy nie było.
Tylko pozbyć się tych co nie grają.
Dodać jeszcze 2-3 dobre transfery pasujące dla Xavi-ego i można śmiało będzie powiedzieć, ze barca ma skład najlepszy prawie od dekady
0
co za masakra. ci to maja farta makaroniarze
0
Michał gra w meczu Barca - Real. do przerwy 0-0.
Chłopaki ładnie pykają w piłkę :)
Widać mega wyszkolenie
0
@SnieguPlock ojciec kładzie w pierwszej kolejnosci naukę, a potem piłkę.
Mają mega dyscyplinę jak są złe oceny to nie ma piłki.
Do tego miał lukratywne oferty odejscia syna ale widzi go w Barcy jak syn będzie gotowy i na tyle dobry.
I trzyma zdala ich od agentów narazie bo nie liczy sie kasa na tym etapie dla niego.
1
@Huck Depay jak dla mnie to powinno sie zostawić.
moze być waznym zawodnikiem do rotacji
0
@qubson12345 trzyma kase i tyle.
tam zawsze tak było - trener ma nie wiele do powiedzenia :)
wiec pewnie znowu kogoś wezną na 2 lata i wymiana.
2
jak będzie tak sie rozwijał to za 4 lata zagra w 1 zespole.
Jest genialny w regulacji tempa.
Przebija GAVI czy Pedriego w tym pkt według mnie.
Do tego bardzo zadziorny jest w grze.
I bardzo chłodna głowa - a postawa ojca tylko go trzyma przy ziemi jeszcze bardziej.
0
@msmsms tak - ale chcą mieć kazdego dobrego francuza i brazola u siebie na ławce :)
1
@Odcinkowy bo powie, ze da Polsce atomówki :)
0
walną jak nie wiem. oby wszystko było dobrze
0
upadek Mercedesa
0
@KibicBarcy123 chłop chce koło 20mln eurro netto :D jego agent :) to 40 mln brutto + premie za podpis. wiec w pierwszym roku to jakieś 60 mln tylko ;) a gdzie reszta.
1
C+ znów mozna zobaczyć meczyk
0
@Genesis Canal+ teraz będzie
1
@Emhyr 100mln za gracza do pomocy która juz jest napchana :D
Ja bym stawiał na kolejnych młodych od nas.
lepiej spłacać długi ;) lub kupić kogoś bardziej potrzebnego
0
@-barca4ever- co 10 lub 15tyś. w zaleznosci jaki olej lejesz - pytanie do twojego mechanika
0
skonczy sie gdzies na 4 - 4,5 mln.
nikt normalny nie zaczyna od wysokiej kwoty bo kolejna strona chce więcej.
Pewnie dojda gdzies w połowie do siebie.
Poza tym gdzie ma iść?
Do ManUTD co przez kolejna lata nie zagra w LM ?
Newcastle ?
City, Live - mają gotowe obrony.
Chelsea to wielka niewiadoma.
PSG - kasa i nic więcej - nawet miasto kijowe do zycia.
Bayern nie da mu takiej kasy.
Włochy - jeszcze większe zydy :D
Dogadają sie na 100%
1
Auba GOOOOOOLLLLLL - przepraszać na kolanach go
3
ale marudzicie.
po 45 min 1-1. Mecz bardzo ostry na duzym wysiłku.
Galata nie wytrzyma tego.
Adama robija sie znimi i Auba.
Spuchną w koncu i polecą bramy.
Chłopaki pracują w ataku ciezko i temu mamy kontrolę nad piłą. Nie zawsze będzie po 45 min - 4-0 dla nas.
0
Vlaho chciał zostać we włoszech temu poszedł do Juve i tyle
0
@matirix20 rotacje
0
David z Lile to ciekawy napastnik. moze to tez opcja.
0
@Rekker NIE bo chce tylko kontrakt na 3 lata