0

@masq lepiej było by kupić 750-1000 panter z Korea Południowa.
Do tego zamiast 36 F35 - 128-256 F15 FX - najnowszy myśliwiec USA.
Do tego z 8 F35 z Niemcami czy Czechami do transportów broni atomowej.

To dało by nam ogromną przewagę bojową.

Plus Izraelska żelazna kopuła z kazdym z 3 modułów - bliski, średni i daleki zasięg po kilkanaście baterii.
Krótkiego zasięgu i średniego tak aby kazde cenne obiekty miały system obrony.

I do walk w zwarciu od 64 do 128 śmigłowców szturmowo bojowych.

0

@Karmen ja nie mam problemów ultra HD smiga

0

i pyk do nas Lewy idealnie by było :)
Koszulka Barcy, S na przodzie i Lewandowski na plecach z 11 :) mozna by zamawiać :D :) :) na święta ;)

0

@Dankhog bo potrzeba 2 9 na 70 meczy przez cały sezon.

1

@Rewolucja123 nie ma takich na rynku na 5-6 lat. tylko Harry K. Ale to Anglik jest.
Lepszy Lewy i przez 2 lata ktos sie wykluje zapewne.

2

Nawet jak Lewy ma przejść na 2 lata to lepsza taka opcja jak wywalanie masę kasy na Norwega który i tak po 3 latach odejdzie.

Nam potrzeba 9 na juz. Mamy sporo młodych graczy w ataku:
Fati, Torres, Pablo Torre (on do 1 zespołu jak dla mnie), Dembele chyba zostanie lub będzie Raphinha, Auba to tez gracz na 2 lata jeszcze.
Depay-a zostawić bo widać, ze chłop jak nie ma presji bycia top1 to umie grać i sporo nam moze dać jeszcze radości.

Jeszcze mamy Ez Abde i Fabio Blanco.
Więc 2 bardzo doświadczonych atakujących i sama młodość to dobre rozwiązanie.
Lewy i Auba będą bardzo dobrymi odnośnikami dla młodych.
Poza tym Lewy to tytan pracy co moze tylko pokazać młodym, ze ciezka praca popłaca.
I Xavi będzie miał kogoś na boisku z sprzodu kto napewno przemówi do młodych i będzie ich ciągnął za uszy.

Skrzydłowych mamy dość - Lewy to brakujące ogniwo które moze dać 30-40 bramek co sezon x 2-3 lata. czyli około 100 goli.

0

jestem na tak ale na warunkach Barcy jak nie to brać Davisa - ma 22 lata i tez jest spoko.

0

szykuje się na przyszły sezon najlepsza kadra od 4-5 lat u nas.
I o dziwo od 3 miesięcy kontuzje przestały szatkować kadrę jak by ich nigdy nie było.

Tylko pozbyć się tych co nie grają.
Dodać jeszcze 2-3 dobre transfery pasujące dla Xavi-ego i można śmiało będzie powiedzieć, ze barca ma skład najlepszy prawie od dekady

0

co za masakra. ci to maja farta makaroniarze

0

Michał gra w meczu Barca - Real. do przerwy 0-0.
Chłopaki ładnie pykają w piłkę :)

Widać mega wyszkolenie

0

@SnieguPlock ojciec kładzie w pierwszej kolejnosci naukę, a potem piłkę.
Mają mega dyscyplinę jak są złe oceny to nie ma piłki.

Do tego miał lukratywne oferty odejscia syna ale widzi go w Barcy jak syn będzie gotowy i na tyle dobry.
I trzyma zdala ich od agentów narazie bo nie liczy sie kasa na tym etapie dla niego.

1

@Huck Depay jak dla mnie to powinno sie zostawić.
moze być waznym zawodnikiem do rotacji

0

@qubson12345 trzyma kase i tyle.

tam zawsze tak było - trener ma nie wiele do powiedzenia :)
wiec pewnie znowu kogoś wezną na 2 lata i wymiana.

2

jak będzie tak sie rozwijał to za 4 lata zagra w 1 zespole.
Jest genialny w regulacji tempa.

Przebija GAVI czy Pedriego w tym pkt według mnie.
Do tego bardzo zadziorny jest w grze.

I bardzo chłodna głowa - a postawa ojca tylko go trzyma przy ziemi jeszcze bardziej.

0

@msmsms tak - ale chcą mieć kazdego dobrego francuza i brazola u siebie na ławce :)

1

@Odcinkowy bo powie, ze da Polsce atomówki :)

0

walną jak nie wiem. oby wszystko było dobrze

0

upadek Mercedesa

0

@KibicBarcy123 chłop chce koło 20mln eurro netto :D jego agent :) to 40 mln brutto + premie za podpis. wiec w pierwszym roku to jakieś 60 mln tylko ;) a gdzie reszta.

1

C+ znów mozna zobaczyć meczyk

0

@Genesis Canal+ teraz będzie

1

@Emhyr 100mln za gracza do pomocy która juz jest napchana :D

Ja bym stawiał na kolejnych młodych od nas.
lepiej spłacać długi ;) lub kupić kogoś bardziej potrzebnego

0

@-barca4ever- co 10 lub 15tyś. w zaleznosci jaki olej lejesz - pytanie do twojego mechanika

0

skonczy sie gdzies na 4 - 4,5 mln.
nikt normalny nie zaczyna od wysokiej kwoty bo kolejna strona chce więcej.

Pewnie dojda gdzies w połowie do siebie.
Poza tym gdzie ma iść?
Do ManUTD co przez kolejna lata nie zagra w LM ?
Newcastle ?
City, Live - mają gotowe obrony.
Chelsea to wielka niewiadoma.
PSG - kasa i nic więcej - nawet miasto kijowe do zycia.
Bayern nie da mu takiej kasy.
Włochy - jeszcze większe zydy :D

Dogadają sie na 100%

1

Auba GOOOOOOLLLLLL - przepraszać na kolanach go

3

ale marudzicie.
po 45 min 1-1. Mecz bardzo ostry na duzym wysiłku.
Galata nie wytrzyma tego.

Adama robija sie znimi i Auba.
Spuchną w koncu i polecą bramy.
Chłopaki pracują w ataku ciezko i temu mamy kontrolę nad piłą. Nie zawsze będzie po 45 min - 4-0 dla nas.

0

Vlaho chciał zostać we włoszech temu poszedł do Juve i tyle

0

@matirix20 rotacje

0

David z Lile to ciekawy napastnik. moze to tez opcja.

0

@Rekker NIE bo chce tylko kontrakt na 3 lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?