3

strona która padnie Nike.com jak tylko pojawią się koszulki z Lewym.

Kolejny to będzie stoper + boki.
Zakładam, ze na deser mimo tego ze jakoś nie pałam do tego transferu to będzie. B. Silva do nas.

Jakos postawił bym na Writz do nas :) lub Nkunku - koleś podobny top tylko 4 lata młodszy.

5

@preemo zobacz na Modric i jak gra. Da sie jak sie chce.
A gra na bardziej wymagającej pozycji.
W 3 sezonie to on będzie 2 napastnikiem za kimś nowym.

Licze za 2 lata na Endrica - 60mln to nie duzo. Trzeba go wygrać.
Z Lewym idealnie sie uzupełni przez sezon i potem zostanie u nas 1 w ataku.

1

@creativeopinion sam Tabales powiedział, ze po 2 dzwignii Barca jest w limitach jak co.

1

@Crystal37 zapewne tak. Ale te 50tys to tylko moja ostrozność jest.

Sam kupuję 1szt w lipcu :) i na gwiazdkę kupię sobie 2 z LM lub wyjazdową.
a nie mozna zapomniec, ze od tego roku będą edycje limitowane z nazwami zespołów - te to będą jak ciepłe bułki schodzic - moze w tym roku paść rekord.

Chętnie bym przygarną z Metalica lub IronMaiden

W latnoskiej Ameryce puścił bym edycje Santana - poszła by w 1 mln zapewne.
W samym Meksyku z Salena - na jej upamiętnienie - tam to legenda - ludzie by sie zabijali.

Liczę, ze S i nasz dział tego nie zjebią i wykorzystają cały potencjał.
Na takie GD - 6 piłkarzy z Logo S - a 5 z nazwami wykonawców - to by było mistrzostwo :) :) nie powiem.

0

@Explode Writz lub Julian z BVB - obaj idealnie pasują do wizji Pepa.
Do tego Nkunku bym u niego widział - idealny partner Erlinga do ataku na prawą stronę.
Mają kase więc jeszcze mogą zaszaleć.

1 transfer jeszcze za grubą kasę zrobią jak chcą bronić BPL i walczyć o LM.
Ja bym postawił na Nkunku.

A jak chcą ubiegnąć Real to Julien z BVB za 100-110mln

0

dzieki tym ruchom transferowym średnia z 60-65tyś na mecz podniesie się na ponad 75tys zapewne.
co daje około 300tyś więcej ludzi.
średni bilet jakies 30EUR - to juz min 9mln EUR więcej. Plus to co zostanie w sklepikach - tez kilka mln EUR.
Koszulki - sam Lewy w Polsce ich sprzeda z 50tyś pewnie = to daje klubowi dodatkowy 1 mln.
Reklamy - tez dojdą dodatkowe mln.

poza tym z Nike jest tak, ze po pewnym progu zysku on i tez idzie do nas.
więc maszynka sama się napędza.

Do tego Raphinia - który oby grał jak w Leeds to moze być wielka gwiazdą u nas.

większości na tym sie ten transfer spłaci - jak dobrze pójdzie to Lewy sam go swoją obecnością pokryje.
A o koszulkach tylko w Polsce mówimy w granicach 50tys. i dla klubu jest około 20% z nich.

3

@KacperVEB nie. podpisze kontrakt w poniedziałek i poleci prywatnym samolotem do druzyny.
Moze doleci do USA jeszcze ktoś inny ale to pewnie wyjdzie w praniu

0

@Schoogs rotuja skaładem. Odeszli narazi Ci co i tak mieli odejść.

Ake zostaje.
Zinchenko - jak odejdzie to przyjdzie Marc C.

Zapewne kogos jeszcze sprowadzą lub postawi Pep na kogoś z szkółki którą mają bardzo mocna.

0

juz kilka zródeł mówi, ze będzie don deal.

To moze byc najciekawsze okno dla nas od lat.
Jeszcze jeden stoper ma dojść.
Dojdzie lewy obrońca.

Pozbyc się De Jong - nie z powodu kasy.
Dla mnie lepiej postawić na:

- Pedri
- Gavi
- Nico
- Torre
- Blanco
- Kessie

Wo obwodzenie mamy jeszcze Ferran-a, Erica G., Sergio R.,

Jakos z wszystkiego naj mnie cieszy opcja B. Silva u nas.
Przyjdzie - OK, nie nie będę płakał. Uwazam, ze lepiej postawić na Torre i Blanco w pomocy - mamy 2 kolejne mega talenty które tylko stracą.

Za te 80 mln wolał bym - Nkunku do nas

0

@bartekvisca tak jak pisałem na teraz nic nie broni brak przez uznaniem Cię za osobę z ryzykiem bo bank traci na twoich wakacjach

0

@JimMorrisonFCB bedzie miał :) osoby z ING czy sam prezes PKO o tym mówił - ze takie osoby będą dla nich ryzykiem kredytowym.

0

@bartekvisca ja początkiem roku zamroziłem kredyt na stałe raty.
co miesiąc od 4 mieszków jestem ponad 600zł więcej.
Jeszcze pani w banku tak ustaliła datę podpisu aneksu, ze zyskałem bo ustawiła podpisane umowy na dzien po zmianie u mnie wibor mam 6 miesięczny :)
i płacę tylko 120zł więcej jak pierwsza rata. wiec generalnie mam spokój juz na kolejne kilka lat.

1

@bartekvisca tak - bo to informacja, ze masz problem z wypłacalnością. będzie to w ich bazie przez 5 lat.
Więc będzie Ci trudniej o kredyt i jak go dostaniesz bank moze wymagać ubezpieczenia lub większego oprocentowania jako zabezpieczenie ryzyka.

W ustawie nie zakazano takie praktyki aby to tak traktować - więc bank potraktuje Cię jak osobę o braku zdolności kredytowej

3

@Arczek2001 bo potem zostanie Lewy i obrońca.
Do piątku pewnie wszystko pozamykają bo do USA najlepiej zabrać nowe nabytki aby juz sie zwracały.

Lewy, Raphinia to gracze na których mozna najwięcej zarobić na takim wypadzie.

0

@szkutnik91 tak to jest jak sie nie ogląda i pisze głupoty.
Znawcy piłki od siedmiu boleści.

Chłop u nas z ogarniętym trenerem zostanie gwiazdą.

1

@Dzemix111 zawsze :)
1 sezon nim grałem mecze u siebie - miał jakies 25 ich i potem szedł mi za 15-20 mln

5

@PatrychoO leci przez Moskę i Donbas - będzie jutro

0

@Katalonbar zwiastuje smierc kogos waznego lub wojne.
NIebo Boga Aresa

1

@xvcWinterSoldier ja sie nie zdziwie, ze za rok dostanie od jakis MLD kontrakt in blanco do realizacji.

Chłop jest niesamowity z swoimi kontaktami i jak to załatwia.
Chelsea dawała 70-80mln mamy Raphinie za 65mln.
Dembele za free :D
Lewy za 50 mln to tez nie jest nie wiem co w tych realiach rynku - jak bierzemy top1 9 jeszcze przez kolejne 2 lata. Obecnie nie ma lepszej 9 na świecie od niego.
Tylko Karim moze się z nim równać.

Pomoc młoda i głodna sukcesów. Do tego 3 młodziaków znów wchodzi.

1

@koziar box to box skrzydłowy.
biega po całej długości skrzydła od obrony do ataku.
mocne i celne dosrodkowania, dobry drybling na lewą i prawą stronę.
Umiejący zejsc do srodka i zagrać z pierwszej na wymianie.

W Leeds miał pecha, ze brakowało killer w polu karnym. Miał mecze, ze po 3-4 patelnie wykładał i zero bram z tego było. Często sam połowę boiska przechodził po czym nikt nie poszedł na piłę. Chłop strasznie się tam kisił juz.

Sam ich utrzymał w BPL.

2

@Peciak a gdzie będzie grał ? w Barcy B ? ?

0

@kamil9040 inflacja jest kozystna dla wszystkich ale taka pod nadzorem.
Najlepsza dla wszystkich jest na poziomie 2-3%.
Dla mieszkanców krajów zachodnich bardziej bo tam system kredytowy oparty jest o system stałego % wynikającego z kursu rozliczenia między bankiem i bankiem centralnym + marza banku.
Więc jak bank na twój kredyt pozycza od centralnego za 0,5% to masz oprocentowanie 0,5% i marza średnio od 1 do 3% - i z dnia umowy masz takie odsetki przez całą umowę.

Ta zmiana i u nas nadejdzie tylko potrzeba jeszcze wzmocnienia gospodarki i banki muszą mieć sporą przepustowość gotówki.

Wiec zadłuzenie tanieje z kazdym rokiem bo zrobki rosną średnio o 3-5%. Więc po kilku latach wartość stałej rady moze być dla ciebie duzo mniejsza w realnym ujęciu do dochodu. To samo tyczy firm i państwa.

0

@mateusz1989VeB nie było badać bo wzięli innego gracza.

0

Alemeny w City z Pepem czy LFC pod wodzą Jurgena ciekawe co by za zespół zbudowali mając tyle kasy.
Az strach pomysleć co to by był za walec.

3

@Encore gdzie podpisać.

Almeny to top - jak odejdzie z Barcy to kazdy klub będzie go chciał - z gówna zbudował zespół.

To pomysleć co by mógł zrobić z takim City, LFC, PSG czy Real-em.

0

@jedrek7000 koles odpusc i odejdz.

Idz zgłoś się do Laporty, ze kupił byś lepiej i taniej

2

@FCB24 nie kompromituj sie.

Raphinia to jeden z lepszych skrzydłowych w BPL (Chelsea, ManUTD, Arsenal, Totki, LFC - go chciały - wolał nas).

Dembele jak wydorośleje to top skrzydłowych i w koncu MS troszke zejdzie na ziemie.

Ferran to bardzo dobry gracz - odszedł tylko z City bo poprosił Pepa.
Fati ma 19 lat - liczę, ze uda im sie go zbudować fizycznie.

Auba - juz pokzał, ze jest topowym graczem.

Lewy - to najlepsza 9 na świecie jeszcze z 2 lata jak nic.

1

jak sie czyta ile max nalezy zapłacić to chce mi sie smiać.
realia to nie FM - gdzie jak sie komus cena nie podoba to przejmuje zespół.

Tańszy tamten, ten lepszy ?
Sterling - 55 mln EUR - wynagrodzenie 350tys futnów tygodniowo netto - 18mln netto.
Anthony - min 80mln płatne podstawy + zmienne - pensja około 10mln netto chce agent
Mane - ok 35mln - pensja około 12 netto EUR rocznie.
Gnaby - około 40-50 mln - pensja około 15-20mln netto

Proszę zacznijcie myśleć !!! W cenie 1 z tych graczy mamy Dembele + Raphinie (1skład + rezerwa i odwrotnie).

Jak by Lewy się nie uparł na nas i niską pensję jak na jego klasę to o 9 na kolejne 2-3 lata to mozna zapomnieć. Kazda topowa 9 kosztuje fortunę i kasuje kase az miło.

Sorry to FM - Laporta i głównie Almeny robią kawał roboty i krytykować łatwo.

8

jak sie czyta ile max nalezy zapłacić to chce mi sie smiać.
realia to nie FM - gdzie jak sie komus cena nie podoba to przejmuje zespół.

Tańszy tamten, ten lepszy ?
Sterling - 55 mln EUR - wynagrodzenie 350tys futnów tygodniowo netto - 18mln netto.
Anthony - min 80mln płatne podstawy + zmienne - pensja około 10mln netto chce agent
Mane - ok 35mln - pensja około 12 netto EUR rocznie.
Gnaby - około 40-50 mln - pensja około 15-20mln netto

Proszę zacznijcie myśleć !!! W cenie 1 z tych graczy mamy Dembele + Raphinie (1skład + rezerwa i odwrotnie).

Jak by Lewy się nie uparł na nas i niską pensję jak na jego klasę to o 9 na kolejne 2-3 lata to mozna zapomnieć. Kazda topowa 9 kosztuje fortunę i kasuje kase az miło.

Sorry to FM - Laporta i głównie Almeny robią kawał roboty i krytykować łatwo.

3

@Hubsao koles on chce 12-15 mln netto za sezon :)
powodzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?