0

@sebekss7 VPN - ale będzie w jakims barze na 100% w Hotelu - tylko zapytaj.
Ja tak zawsze oglądam mecze.

0

@D.Villa BS poszło by tak czy tak. Tutaj raczej będziemy tylko zyskiwać - dochodzą 2 firmy z tego obszaru i one rozwiną nasz biznes na plus - więc nie warto tego ruszać nawet przez 10 lat - poza tym zawsze była mowo o opcji odkupu po określonej stopie dla nas.

Prawa TV poszły i tutaj o zysku nie ma mowy - dostajemy 400 mln - będzie to nas kosztować około 1-1,2mld czyli jakieś 600-800mln realnie tracimy na teraz. Zakładając inflacje i wzrost z tego segmentu ta kwota się amortyzuje (to jak z kredytem na mieszkanie jak by się miało na stałe oprocentowanie na cały okres: w pierwszym roku 1tyś to nie to samo co za 10-15 lat - poniewaz przez ten okres zakładając inflację i wzrost naszej wypłaty ten 1tyś to coraz mniejsza wartość nabywcza dla nas).

2

@D.Villa Barca Studios to właśnie dobrze, ze poszło - bo my nie umiemy tego juz rozwijać - więc tak trzeba było sprzedać te 49%. Aby zwiększać przychody z tego obszaru. Więc jak dobrze się to poprowadzi to mimo sprzedazy więcej kasy będzie.

Prawa TV mozemy wykupić po określonym czasie lub stopie zwrotu.

0

@taris masz racje.
Ale zejscie z reszty juz sporo da.

Oby jeszcze pozybyć się reszty i zaczać zarabiać

0

przyszły sezon juz będzie z górki.
Odpada Sergio, Pique moze.
Auba konczy się kontrakt.
Sergio R. tez chyba koniec będzie.

Trzeba zaczac wychodzić z zyskiem 150-200mln co sezon przez kilka lat i sie odkuć.

Spokojnie mozna zejśc do kosztów 550-600mln przy przychodach 700-900mln

1

Auba trzeba zostawić - w końcu mamy dwie 9.
Depay to skrzydłowy.

0

@doc on ma firmy warte kilkaset mln EUR jak nie więcej.
Kasy jak lodu.

A za 4-5 lat sam pewnie zasiądzie za sterami Barcy.
Dla niego ta kasa jest zbyteczna - a jak planuje władzę w klubie to tylko bonus do wygrania wyborów.

5

@Kessie Ukraina ma ich za mało - więc raczej dobrze ich pilnują. To nie AK47 gdzie teraz na ulicach ich pełno tam.
Dostają po 50-100szt - więc trafiają do elitarnych jednostek - to raczej fejk nakierowany na pokazanie, ze ukraina sprzedaje podarowaną broń

0

@Jondam
Ja mam na kompie, swój telefon, zony, tel brata nr1., tel brata nr2.

Disney+ u siebie, zony i obu bratów.
Viapley brat kupił i mamy w 3.

2

@Brashearr ja mam na 4 urządzeniach i czasem idą 3 naraz i śmiga.
Ja i dwaj braciszkowie - wszystko smiga.

Pierwszy raz problem miałem tylko Ciapley :) bo wieszało kilka razy jak oglądałem ManCity - jakość na telu była mizerna - ale u brachola bez problemu szło

0

@Cholek18 szukamy zmienika na ławkę na 2 lata, a nie 1 składu - w czym problem ? ?

0

@szkutnik91 jeszcze 1 pomocnik i ktoś na skrzydło - uniwersalny ala Raphinia i będą maszyną nie do zatrzymania jak Hochland sie nie połamie.

1

@domin682
pewnie klub nie wniesie pozwu wobec takiego gracza i tyle.
A sprawa wobec poprzedniego kierownictwa to co innego

1

@koksik2700 tylko Pique ma kilka firm bardzo dobrze zarabiających i ciągle je rozwija. A w biznesie reputacja jest więcej warta jak 50 mln

1

@MesQueUnClub96
Pique to jeden z najbogatszych sportowców na świecie.
Śpi na kasie - poza tym jeśli to prawda z tymi kontraktami to lepiej dla jego biznesów odpuścić troszkę EUR jak tracić potem setki mln

2

@NaFazieHitman za ułamek kosztów niszczą worga numer 2 na lata.
Wydali 8,5 mld na wojnę w ukrainie - gdzie w iraku tyle topili co dobę czasem :D

A cofają potencjał rosji z kazdym miesiące o rok-dwa.
Do konca roku jak pocisną rosja jako potęga militarna cofnie się o około 10-15 lat.

Więc kosztem nawet 40 mld to zrobią bo chiny to większy problem dla nich.

1

mam smutną wiadomość - 122h zostały do kolejnego meczu Lewego :( jak tu zyć :( :(

0

współczuje kibicom Mam UTD - w pomocy ma ich ratować Rabiot :D ten kto to wymyślił musi dobrze palić :(
A my płakaliśmy na Roberto i Sergio B w pomocy :D :)

3

City musi sie wzmocnić - słabo wygląda ławka jak na taki sezon.

1-2 dobre transfery tam potrzeba do ataku i pomocy + kogoś na lewą stronę

0

@Gitarkafcb graja sobie za dobre tygodniówki :D ku chwale kibiców ;)

1

@MesQueUnClub96 to powinno byc juz u nas. Mam nadzieje, ze po sezonie damy za niego 60 mln

0

Fred i Mac w pomocy to jest dramat. Pjanic z Busim juz lepiej graja.

Masakra wielka

0

2 panów do pomocy De Jong + Youri T. do pomocy tam to mus.
Lub Savic za De Jong z Lazio.

Do tego kogoś na prawą bym brał - pewnie tego hiszpana co jest w Sporting - koleś by sie wpasował.


0

nawet Umtiti by był chyba gwiazdą w Man UTD.

Tam potrzeba jeszcze z 300 mln :) na transfery.

0

to Chelsea musi zapolować na 1-2 napastników teraz.
Bo z takim atakiem to słabo widzę top 4 u nich.

City, Liverpool, Totki, Arsenal im odjechali z mocą ognia.

Arsenal jeszcze się wzmacnia, Totki tez szukają. City pewnie tez cos jeszcze ma w planach - Pep zrobił czystki i pewnie ktoś jeszcze wpadnie do ataku

1

@Khajio Nkunku to tutaj do nas za Bernardo brać :) :) młodszy i bardziej pasujący do nas gracz.

1

@Firestone w PSG - ile razy nie pociągnął zespołu w trudnych meczach ? Prawie w kazdym ostatnio.

0

@HighestInTheRoom po co ? bez numerów sami poszukają klubów do gry.

0

@MesQueUnClub_87 PSG wychodzi najlepiej na tym.
De Jong -26 lat do nich - odmładzają pomoc.
Veratti to wypalony gracz - mają lepszych teraz od niego.

Najwięcej traci City.
Jak dla mnie tam Nkunku trzeba do City.
Jak bym był na ich miejscu to bym się na nim skupił i na Tielemans do pomocy.

Jestem cieka jak Werner by pograł sobie z Hochlandem w ataku - to mogło by wypalić u nich.

0

@doc poniewaz CVC nie daje płyności zespołowi za bardzo.
Tylko 25% idzie na jego poprawę - reszta to tylko dodatek.
A do tego koszty dla klubów są spore - więc tylko stracą.

To jest piękny wałek jak nic na LL :) i ktoś ładne prowizje w federacji przytulił przepychając to.
BPL zje LL i resztę lig.

LM - to co innego - tam moze wygrać Real, Barca, PSG, Bayern, Juve czy inny klub. Ale te kluby mają marne szanse na walkę w BPL na całości sezonu - jak dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?