fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Kolo jest słaby - dobry na niemiecką czy francuską ligę.
Nam potrzeba Roque i powalczyć w 2024r o Mbappe - ponieważ moze być szansa.
Real ma Viniego, Rodrygo, dojdzie Endrick - wiec szansa jest. On nie chce do Anglii - Ja bym juz mu zaproponował 7 po Lewandowskim
0
jeszcze 7 dni ;) plazowanie w 30 stopniach z drineczkami :) :)
1
remis będzie idealny. Jutro wygrac i 10 pkt przewagi.
Real za tydzien z Atletico i moze w koncu cos Atletico zagra
1
ciekawe czy będzie czerwo - powinno być
0
GOOOOLLLLL - tak go chciałem u nas w Barcy. wielka szkoda.
0
chodzi o podatki tej firmy
0
ale szmata bramkarza
0
@AFA90 tam chyba nie było spalonego jak by to sprawdzili
1
Eric po sezonie odejdzie na wyspy - chce go Arteta do Arsenalu - tam sie sprawdzi
0
@FCB24 to jeden z najgorszych wyjazdów przed nami - ciezko cos zmieniać.
Za tydzien będzie pewnie z 4-6 zmian
0
@MesQueUnClub96 Vlaho - 8 bramek i 2 asysty w słabym Juve - to nie słabo :)
A poza tym oni sie zgrywają i będą mega mocni. Z tego co kupili mogą ustawić skład z średnią wieku około 22-23 lata.
0
tak płaczecie nad Chelsea a zapominacie o tym, ze dojda:
-Malo Gusto - prawy obronca
- Nkunku - cofnięty napastnik
Do tego w planach są:
- Dusan Vlahovic
- Victor Osimhen
Wybiorą jednego z nich do ataku i za nim będzie Nkunku biegał + mega skrzydła na lata mają.
I mogą ruszyć bo Julka z BvB do pary dla Enzo.
0
@FCB_dimiC daj im czas. Spokojnie zaskoczy - po sezonie dojdzie osoba na miejsce Felix-a i dojdzie Napastnik z topu.
0
@Faro 134 mln dokładnie :)
0
@Kondziubarca wejdą szybko :) majac 500MLD EUR zablokowanych aktywów Rosji - będzie co dzielić na odbudowę - a łatwiej będą miały firmy z UE i USA jak będą w UE i NATO.
0
@Pawel13sz ale tu nie ma wszystkich co kupili - to pierwsze. 3 dojdzie jeszcze.
Do tego pewnie z 6-9 graczy odejdzie do BPL spokojnie za 250-350 MLN EUR.
I będą mieli z 200 mln jeszcze na napastnika + kogoś na DM i stopera.
Bardzo mądre transfery zrobili.
1
@doc Ja .......
0
@S_E_B_A tak - obaj potrzebuja oczyścić umysł.
Taka zmiana to dobry impuls dla zmiany mentalnej.
Będzie mniej ciśnienia na obu - to sa wielkie nadzieje Man i Barcy.
0
Ja bym go wymienił z Man UTD na 1 sezon za Mason Greenwood.
Obaj potrzebuja zmienić otoczenie - obu moze to wyjść na dobre.
0
@MarianekFCB gra na czas
0
czas na 3-4-3 bo inaczej szkoda sił
2
tak gra cała liga poza Barcą i Real-em. na to ich tylko stać bo nie mają kasy.
kolejne 16 meczy nie będzie lepsze. obrona na 16-20 metrze i laga.
2
@norbi77 było po odbiciu od nogi i na ziemi. to nie jest karny
0
@barcelonaLM powinni go zestrzelic
1
@Kessie ma ciąg na brame - moze by sie sprawdził
0
ale trzeba miec pecha :) masakra.
0
lewego pilnuje 2 graczy wiec Betis gra w 9.
0
mistrza wyłoni 90-95 pkt.
Ciekawe czy nam się uda do tego dojść.
0
@Krzysztof1987 wyjdzie remis
1
nie ma co płakać.
Trzeba oszczędzać i spłacić te 1mld długu.
Teraz to tylko nie upaść nisko finansowo.
Kazdy kolejny sezon będzie juz lepiej.
3 lata jak sie mówiło to będzie płacz - ale mamy kim grać.
Ja bym Balde dawał na skrzydło lub Albe.
Dał szanse Víctor Barberá na grę - chłopak ma iskrę.