0

@MesQueUnClub96 Kolo jest słaby - dobry na niemiecką czy francuską ligę.
Nam potrzeba Roque i powalczyć w 2024r o Mbappe - ponieważ moze być szansa.

Real ma Viniego, Rodrygo, dojdzie Endrick - wiec szansa jest. On nie chce do Anglii - Ja bym juz mu zaproponował 7 po Lewandowskim

0

jeszcze 7 dni ;) plazowanie w 30 stopniach z drineczkami :) :)

1

remis będzie idealny. Jutro wygrac i 10 pkt przewagi.
Real za tydzien z Atletico i moze w koncu cos Atletico zagra

1

ciekawe czy będzie czerwo - powinno być

0

GOOOOLLLLL - tak go chciałem u nas w Barcy. wielka szkoda.

0

chodzi o podatki tej firmy

0

ale szmata bramkarza

0

@AFA90 tam chyba nie było spalonego jak by to sprawdzili

1

Eric po sezonie odejdzie na wyspy - chce go Arteta do Arsenalu - tam sie sprawdzi

0

@FCB24 to jeden z najgorszych wyjazdów przed nami - ciezko cos zmieniać.
Za tydzien będzie pewnie z 4-6 zmian

0

@MesQueUnClub96 Vlaho - 8 bramek i 2 asysty w słabym Juve - to nie słabo :)
A poza tym oni sie zgrywają i będą mega mocni. Z tego co kupili mogą ustawić skład z średnią wieku około 22-23 lata.

0

tak płaczecie nad Chelsea a zapominacie o tym, ze dojda:
-Malo Gusto - prawy obronca
- Nkunku - cofnięty napastnik

Do tego w planach są:
- Dusan Vlahovic
- Victor Osimhen
Wybiorą jednego z nich do ataku i za nim będzie Nkunku biegał + mega skrzydła na lata mają.

I mogą ruszyć bo Julka z BvB do pary dla Enzo.

0

@FCB_dimiC daj im czas. Spokojnie zaskoczy - po sezonie dojdzie osoba na miejsce Felix-a i dojdzie Napastnik z topu.

0

@Faro 134 mln dokładnie :)

0

@Kondziubarca wejdą szybko :) majac 500MLD EUR zablokowanych aktywów Rosji - będzie co dzielić na odbudowę - a łatwiej będą miały firmy z UE i USA jak będą w UE i NATO.

0

@Pawel13sz ale tu nie ma wszystkich co kupili - to pierwsze. 3 dojdzie jeszcze.
Do tego pewnie z 6-9 graczy odejdzie do BPL spokojnie za 250-350 MLN EUR.

I będą mieli z 200 mln jeszcze na napastnika + kogoś na DM i stopera.
Bardzo mądre transfery zrobili.

1

@doc Ja .......

0

@S_E_B_A tak - obaj potrzebuja oczyścić umysł.
Taka zmiana to dobry impuls dla zmiany mentalnej.

Będzie mniej ciśnienia na obu - to sa wielkie nadzieje Man i Barcy.

0

Ja bym go wymienił z Man UTD na 1 sezon za Mason Greenwood.
Obaj potrzebuja zmienić otoczenie - obu moze to wyjść na dobre.


0

@MarianekFCB gra na czas

0

czas na 3-4-3 bo inaczej szkoda sił

2

tak gra cała liga poza Barcą i Real-em. na to ich tylko stać bo nie mają kasy.
kolejne 16 meczy nie będzie lepsze. obrona na 16-20 metrze i laga.

2

@norbi77 było po odbiciu od nogi i na ziemi. to nie jest karny

0

@barcelonaLM powinni go zestrzelic

1

@Kessie ma ciąg na brame - moze by sie sprawdził

0

ale trzeba miec pecha :) masakra.

0

lewego pilnuje 2 graczy wiec Betis gra w 9.

0

mistrza wyłoni 90-95 pkt.
Ciekawe czy nam się uda do tego dojść.

0

@Krzysztof1987 wyjdzie remis

1

nie ma co płakać.
Trzeba oszczędzać i spłacić te 1mld długu.
Teraz to tylko nie upaść nisko finansowo.

Kazdy kolejny sezon będzie juz lepiej.
3 lata jak sie mówiło to będzie płacz - ale mamy kim grać.

Ja bym Balde dawał na skrzydło lub Albe.

Dał szanse Víctor Barberá na grę - chłopak ma iskrę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?