0

@Messibestplayerintheworld kolejny Philipe C. - nie dziękuje

0

@Barcelonista94 juz 2 turków mieliśmy i nic nie wyszło młodych.
Plus jeden z Atletico.

Koniec eksperymentów.
Stawiać na sprawdzone kierunki:
- Brazylia
- Urugwaj
- Hiszpania
- Argentyna
- Francja

Z tych kierunków się odnajdują w Hiszpanii gracze

5

trzeba kupować młodych.
Mamy juz ogranych:

- Balde
- Pedri
- Gavi
- Fatti

Mozna juz spokojnie wprowadzić 2-3 kolejnych do seniorki.

- Vitor Roque - juz ograny w seniorce częściowo - to duzy plus
- Iván Fresneda - juz ograny w LL - 22 mecze w tym sezonie. Dobry okres na kolejny skok jakościowy. Chłopak moze odpalić jak Balde.
- Diaz - chłopak ma coś - oglądałem MS - bardzo mi się podobał.


0

@Kessie ich mozemy zgłosić jako nowe kontrakty.
problem z nowymi jest.

3

@norbi77 jest pajacem i tyle

0

@Kapiczek Ukraina puszcza po 3-5 sztuk i szukają fortec. Potem je łupią z daleka.
Nie ma innej opcji na fortyfikacje.

I tak idą do przodu.
W drodze maja kolejna ponad 200 Leopardów.

9

@Frozen maja po 6-7mln netto wiec nie sa na poziomach jak za Bartka, gdzie Dembus miał w pewnym momencie prawie 30mln brutto
De Jong 34mln

2

@Recber odroczone płatności Bartka :)

0

Inigo
Diaz
Gundogan
Roque

I do tego jak odejdzie Kessie jak odejdzie to jakis pomocnik.

Ja bym brał Friminno jeszcze.

1

@kamil9040 i tak wytrzymał i nie poleciał w kosmos

1

wysoki kontrakt robi swoje.

0

@MESSIah16 Ja zakłada, ze nie 800mln tylko 80mln.
PL by tego nie puściał - City tez to nie przeszło temu pierwsze sprzedają, a potem kupują bo boją się sankcji

1

@bartekvisca jaka była zgoda ? wiesz coś więcej jak my?
bo miał opcję kontraktu z ryzykiem braku rejestracji na razie.

I rejestracja moze w sierpniu jak by się powiodła.

Chłopie ogarniaj sobie

3

@DonCarletto podobnie jak my od 250 do 400mln extra. Srednio i realne nowe zyski maja byc na poziomie pomad 300mln Realu i Barcelony. U nas nowe Palau za 3-4 lata wygeneruke dodatkowe od 50 do 100mln jeszcze. My mamy 105tys miejsc + 2 linie loz. Real szybsza wersje pod koncerty poprzez chowanie murawy. U nas ma byc kladziona tafla.

0

przeciez w pierwszym oknie bylo mowione, ze potrzeba 2-3 lata aby klub byl w pełni rentowny na zasadzie 1 do 1 euro. Tylko cud mogł cos zmienić. I tak juz jest 1 do 0,4 wiec lepiej.

Teraz inwestowac w mlodych + wypożyczenia graczy jeśli docelowe rozwiazania sa poza zasiegiem narazie.

Temu barca nie obiecala nic do czasu planu wykonalnosci finansowej. Tak ciezko zrozumiec, ze jeszcze placimy za graczy ktorych nie ma?
Messi jeszcze pobiera kase, Alba, Sergio B. i kilku innych w przyszlym roku sa na liscie plac, a ich nie ma w klubie.

Messiego w calosci spacimy w polowie 2024 roku. Alba to samo jego odroczenia.

Koszty kontraktow na poziomie szejkow. To niewina Lapcia co zastal. Nie bronie go. Ale zycie zwertfokowalo czesc rozwiazan. Jak nie ma szans na LM to trzeba walczyc o LaLige i puchary krajowe i je zgarniac. i budowac zespol na LM za 2-3 lata.
City wyrasta na potwora.
Newcastle to samo. Buduja mocna mloda kadre z kilkoma ogranymi graczami

7

wypożyczyć na 2 lata aby młody miał stabilizacje.
Vill tez będzie miało większą motywację - droga Realu się sprawdza - min 2 lata wypozyczeń. Wprowadza to stabilizacji dla graczy i klubów.

Nie ma Messiego to iść po tego chłopaka z Celty i tego młodego napastnika.

0

Po prostu Barca mogla dać kontrakt który mógł się okazać nie do zarejestrowania.

Ani Messi ani Barca nie chciały kompromitacji vol.2.



Lepiej tak dla obu stron bez cyrków.



Teraz Barca bez ciśnienia moze sprzedawać i szukać potem wzmocnień jakich potrzebuje i na jakie ją stać.

1

@Qaz123 czemu jak płaci ?
Po prostu Barca mogla dać kontrakt który mógł się okazać nie do zarejestrowania.
Ani Messi ani Barca nie chciały kompromitacji vol.2.

Lepiej tak dla obu stron bez cyrków.

Teraz Barca bez ciśnienia moze sprzedawać i szukać potem wzmocnień jakich potrzebuje i na jakie ją stać.
Tak trudno to zrozumieć ?

1

I super :)
My 25mln in plus - odejdą jeszcze kto ma odejść.
Kasa na prawego obrońcę, DM, napastnik i kogoś na lewe skrzydło.

NIe będzie głupiej zabawy przez 2 miesiące.
Za rok powinno sie juz udać wyjść na 1 do 1 z inwestycjami na graczy.
Od września sprobować powalczyć o Mbappe - kiedyś chciał do nas - moze uda się
go przekonać grą i byciem numerem 1 u nas.
W Realu by musiał dzielić to z Vinim

0

po pierwsze Messi moze grac w LL za min 50% swojego ostatniego kontraktu. Nie moze mniej ???????? ot tak durne prawo. Wiec mowienie o 0 euro to debilizm. Min to 175tys Euro.

Poza tym te 25mln musi pochodzic z innych umow na zasadzie 1/4 =》 czyli 100mln pozwala nam na Messiego. Chyba, ze LL zejdzie do 1/3 lub 1/2 lub 1 do 1 euro. Pytanie co jest w planie.

Kwestia co lepsze

0

@KibicBarcy84 jak nie ?
- Kessie - 25-35mln
- Abde - 25-35 mln
- Ferran (nawet ze stratą księgową jest opcja) - 20 mln
- Langert - do Totków za około 20-25mln
- Umtiti - tez za kilka mln moze podejdzie
To opcje na około 60-70mln przychodu.

0

@Artysta9 klub potrzebuje redukcji kosztów o 200mln i to wiadomo od dawna.
100mln dało ich odejscie - brakuje kolejnej 100 na Messiego.

ta setka pomogła z zaległościami przy ogłoszeniach i pomoze z Igo.
Nic więcej.

W takiej dupie zostawiła nas La Liga i Papcio.
3 lata sprzątania - na tyle oceniali to z klubu jesli zespół chce wyjść w miarę na zero.
W ciągu 3 lat mamy ponad 600mln długów do spłacenia wobec graczy, klubów i banków.

Został ten cięzki rok niestety.

0

dajcie spokój. Było wiadomo, ze będzie to bardzo trudne.
Nawet Barca sie nie nakręcała - tylko potwierdzała, ze spróbują.

Problem, ze inna oferta na 1mld ma termin ważności i to powoduje problem z czasem.

Jak by klub szanował kasę kilka lat temu to by było inaczej.
Sami wiemy, ze mamy ograniczone pole.

Trzeba z tym żyć i tyle.
Klub zrobi co się da. Jak dla mnie jesli nie Messi to trzeba postawić na dobrą obronę i mocną pomoc.

Kupić:
- prawego obrońcę
- lewego obrońcę
- DM
- rozgrywającego
- alternatywę dla Lewego

4

@kejdzi nie ten styl gry u nas.
To naprawdę świetny pomocnik pod Włoską lub Angielska ligę.
U Kloppa będzie gwiazdą jak dla mnie.

tam wyląduje w tym sezonie 4 nowych pomocników:
- MacAlister
- Kessie
- Veiga - życze mu tego
- jeszcze jakiś kreatywny gracz mu się przyda - ktoś o profilu Jude

Ja bym tam widział Zielińskiego lub Barella

14

@urbipl od dawna produkują komary które nie mogą się rozmnażać i tym samym zmniejszają populację tych które mogą przenosić choroby zakaźne.
I to się akurat sprawdza bo spadła tam ilość chorób tropikalnych

0

@Phoenixx pierwsze

1

@fanbofan wywalili mnie juz z Szpitala :) maja spać sobie

36

16:16 05.06.2023 przyszedł na świat mój syn :) Igor Leo :)
Kocyk już czeka w domu :)

3

@Deviler i kogo kupimy ? chłop gra coraz lepiej. Z Messim i dobrym DM będzie jeszcze lepszy i dobrym prawym obrońcą.

0

@BulaKG 30 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?