fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Michał Zuk - ale chłopak ma kontrole nad piłką. Masakra jak mu sie łatwo z nią gra
0
w Barcelonie jest uwazany za jeden z najwiekszych diamentów.
w swoim roczniku za największy. gra nawet z chłopakami o 2 lata starszymi
0
stadion Realu Madryt sie pali.
2
niech ci co krytykują powiedzą kto ma przyjść i jakim cudem ? ? ?
krytyka fajna sprawa ale proszę o alternatywę - ale nie w stylu Klopp - bo chłop ma jasną wizje - wypełnia kontrakty i ich nie zrywa.
Pep jasno powiedział - NIE dla Barcy narazie.
0
@Alan_fcbfan jakiego trenera proponujesz ?
19
RK zrobił więcej jak się dało:
- odkrył Pedriego
- Óscar Mingueza
- Ronald Araújo - do kontuzji mistrz. Mam nadzieje, ze odpocznie i dalej będzie wymiatał
- Moriba - genialne wprowadzanie
Miał pecha:
- brak klasowej 9
- kontuzja Fati
- kontuzja Philippe C - nawet coś dawał jak grał - pierwszy raz od dawna
- Pjanic - totalny zjazd dobrego gracza - nie jego styl gry Barca - pasuje do Anglii
- Antoś - pierwsza połowa sezonu widać, ze łapał o co kaman RK - jak załapał kluczowa postać po liczbach
- fatalna gra Pique - ale brak alternatywy dla niego
Co przemawia za RK:
- młodzi chcą do niego
- Depay i Wajnaldum - to jego gracze i chcą do niego
- pierwszy trener od dawna z wizją ofensywnej gry
- w końcu dostanie 9 i alternatywę
Co powiedzieć:
- pa Sergio R.
- pa Pjanic, Junor, Umtiti
- Sergio B. - jak znajdziemy jakiś zamiennik - dowiedzenia
- dalej ma wprowadzać młodych - min 2-3 kolejnych
0
kiedy pakować i kwiaty posłać ? do kogo
0
@Herbert tak przez rok - to zabezpieczenie aby Betis lub Barca nie wykupiły go dla szybkiego zysku
6
nie widzę tego jakoś. nie przekonuje mnie jego osoba.
Piłkarz wybitny ale na trenera u nas jeszcze nie pora.
Pierwsze musi się skonczyć era graczy z którymi grał w Barcy:
Messi
Pique
Sergio
Roberto
Busi
Bez tego nie ma szans na prawdziwą trenerkę.
Trener nie moze mieć sentymentów w takim klubie.
RK zrobił więcej niź ktoś myślał na początku i jak to bywa to więcej okazuje się zgubne teraz. Ja jestem bardzo za RK. Chłop potrzebuje do układanki 3-5 graczy i spokoju.
Dać mu:
- Depay
- Kuna
- Garcia
- prawego obrońcę
- nowego DM - do walki z Sergio B. ten młody Holender moze być - Ryan Gravenberch
0
dobrze, ze u nas mln peset na koncie :) będzie za co kupować :D
2
na 2 lata chcą zawiesić w pucharach.
Więc ciekawie będzie
1
200 mln i droga wolna :)
0
i co to daje jak nie ma 9 w polu kanym.
Gra jest spoko - ale nam potrzeba strzelby w polu karnym.
Granda miała mniej podań jak Marc a i tak nas pokonali.
Podania nie wygrywają meczy tylko bramki.
RK chciał 9 ale jej nie ma i robi co się da.
Trzeba kupić 2 dobre 9:
- Depay
- Haland
Do sprzedania jest sporo graczy i kasa się znajdzie.
Messiego nikt nie kupi bo SL padła i kasa z niej.
Dembele jak nie podpisze kontraktu to sprzedać.
Couthinio w Anglii moze wylądować nawet za 30 mln sprzedać.
Pjanic - tez odejdzie pewnie.
Umtti sprzedać
Fripo tak samo.
Langel - dobra oferta i do widzenia.
Sergio Roberto sprzedać i brać Emersona na prawą obronę.
Zresztą za Sergio mozna zarobić spokojnie z 40 mln. Pep jak będzie dostępny to i 50 mln da - uwielbia go.
5
@Kgorecki2500 spokojnie. Cwiczy, RK sam mówił, ze musi sie fizycznie wzmocnić
Przepracuje kolejny presezon i będzie wymiatał.
Chłopak ma papiery na grę - niech robi swoje spokojnie.
2
nie.
mamy 3 graczy ze szkółki za darmo o podobnym potencjale. ten pociąg odjechał.
Kolejnych 2 dobrych stoperów jest w szkółce.
Po co dawać 70-100mln za niego i z 15 mln netto bo gruby kasy nie odpuści.
0
szansa na mistrza, puchar na koncie.
I do tego pierwszy raz od dawna kilku lat wychowanków dostaje 1 zepół.
A 2-3 dojdzie po sezonie na kolejny sezon.
Tylko ta LM mogła być lepsza - ale i tak w końcu nadzieja na lepsze czasy jest.
Tylko niech Messi zostanie - chciałem jego sprzedania. Ale jak zejdzie z kasy i będzie skłony do ławki aby być na trudne mecze będzie dobrze.
Dembele niech zostanie.
Moze uda się sprzedać kilka błędów i kupić topową 9 to kolejny sezon moze być jeszcze lepszy
0
@SuperPatsonFCB
jak dla mnie poświęcenie tych 500 piłkarzy jest bez znaczenia.
Kadry ich zastąpią bez problemu.
ME i MŚ i tak kazdy zobaczy. A tam pojawią się nowe gwiazdy które będą podziwiane potem wszędzie.
Jak UEFA i FIFA się ugną i pozwolą na taki ogranie się, ze odchodzi pracownik a ty mu dalej płacisz na boku to kazdy potem tak postąpi.
Tutaj nie będzie litości i tego sie spodziewam i jako pracodawca w pełni bym poparł ich działania - bo miały by rację.
4
mnie jedno śmieszy. Kluby chcą własnej ligii mistrzów bo federacja zła i nie płaci tyle ile chcą w LM.
Ale chcą zostać w ligach nadzorowanych przez ten organ prowadzony bo tam im się kasa zgadza.
To tak jak by wam pracownik powiedział - odchodzę bo sąsiad płaci lepiej ale będę przychodził w soboty za tego co macie go normalnie bo w płacicie lepiej w weekend jak ten do którego idę.
Zjeść ciastko i mieć ciastko.
Sorry bierzesz całość albo nic.
I tu akurat zgadzam się z UEFA jeśli kluby zgłosiły rezygnację to nie mogą mieć prawa negowania odsunięcia ich od ciastka.
Tak samo MŚ, ME to rozgrywki pod egidą UEFA i FIFA - więc na ich licencji - więc jeśli kluby grają na swoich licencjach poza ich egidą nie muszę dopuszczać takich zawodników do swoich rozgrywek.
To tak jak by jakaś firma zatrudniła u siebie pracownika konkurencji i pozwoliła mu robić co mu się chce. Bez jaj.
Kij ma 2 końce i trzeba liczyć się z tym, ze dostanie się lewym i prawym.
4
@Hosh wew. przepisów prawa członkowskiego UEFA i FIFA bo te kluby będą zmuszone do złozenie rezygnacji z występowania pod egidami tych instytucji. Więc instytucje wykluczą je z ich rozgrywek i tyle.
proste jak budowa cepa
0
Według mnie więcej.
Przy 6 mld zysku aby to było w granicach 30 EUR musieli by sprzedać ponad 300-350 mln subskrypcji na świecie. Mało realne według mnie.
0
czy ktoś tu myśli ile będzie kosztował abonament na miesiąc takiej super ligi ?
Nikt za 20-30zł jej nie sprzeda. Zapewne w granicach 30-40 EUR miesięcznie będzie to kosztować bo przy 3,5 mld dla klubów firma wykładająca musi zarobić około 6-7mld aby jej się to opłaciło wszytko.
To jakiś obłęd jest jak dla mnie.
0
lekko go Bóg opuścił.
Trzeba nam 2 napadziorów ale bez przesady.
Lepiej Silva za 30 mln
Na Norwega trzeba sie zastawić i go brać.
Powinno się udac sprzedać Antosia.
Dembele jak nie chce to spokojnie pójdzie za 70-80 mln.
Pjanic to będzie problem ale moze ktoś da 30 mln.
2
@pafcioxxx tak
3
moder ladnie gra.
remis jest ok. zalezymy od siebie juz
16
@FC1899Barca
jaki bład - rzad otworzył rejestracje i zrobił to co tysiące polaków.
Gdzie tu jego błąd ?
0
@Wossi61FCB w polu karnym nie. przepisy to wyjasniaja
0
@Ghotti jak jest karny to nie :)
5
niech tam gnije.
Jest kim grać: Fatti, Messi, będzie Depay, Moze Dembele zostanie - jak odejdzie będzie kasana na 9. Collado będzie z Barcy B.
Antoś z kasyczną 9 jak Depay czy kto tam przyjdzie się przyda.
Skład mamy odmładzać a nie dodawać graczy blizej 30.
Miał okazje wrócić to nic nie zrobił - niech spada.
0
@SonBarcaGoku https://photocall.tv/b2Js/fcb?ch=en
0
@Xxxbarca4ever poniewaz ma potencjal i trzeba dać mu szansę.
przykład Minguezy pokazuje, ze warto zaryzykować i tyle.