fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ale denerwuje mnie podejście do Antosia - juz 3 razy wychodził i brak piłek do niego.
Jakaś masakra.
0
mamy mocny skład - dobrze robi.
jest 5 zmian
Philippe jest potrzebny na Real.
Messi zejdzie pewnie po 60 min, a we wtorek pewnie nie zagra.
przykro było by nie wygrać za tydzień z Realem tak słabym i moze bez Ramosa.
3
@Ksavix jak nie był to znaczy, ze ława. A gdzie miał być :)
1
@itmustbejoke a z czego chcesz płacić pensje jak tylko TV ratuje teraz takie kluby jak Real, Barca, Atletico.
Stracimy 300mln EUR w tym sezonie - trzeba to jakoś reperować.
Idealna godzina - żona w pracy więc spokojnie mozna oglądać
3
zespól musi złapać rytm. jak będzie rytm to będą zmiany i 1-2 graczy co mecz będzie na ławie.
0
@clyde prawa medialne.
W dolnej części jest Mistrz - Juve.
W górnej części drabinki - wicemistrz Inter i tak na przemian.
3
Juve, PSG, Zenit nam zostają do wybrania.
Od kazdego teoretycznie jesteśmy mocniejsi
1
Werner chciał tylko do Anglii i nigdzie indziej.
Mou to karykatura trenera jakaś juz.
1
mecz bardzo dobry.
to nasz 3 mecz i gramy jak nie zagraliśmy w poprzednim sezonie meczu.
2 zmiany na kolejny mecz:
Dest - na prawą
Pjanic za Sergio B.
Antoni G. jest potrzebny - dziś harował w ataku jak mało kto i robił przestrzenie dla Fati; Messiego; Philipe C. - robił to co Suarez.
Bramki przyjdą z czasem jak zacznie się automatyzm w graniu na całości boiska.
Widać, ze te 4-2-3-1 pasuje nam.
A Dembele, Pedri, Trincao jeszcze rozbujają ten zespół.
A moze jeszcze Depay dojść :)
3
Antoni G. taka fajna mrówka która daje sporo miejsca.
Sergio B - dał bym za niego Piuq do lepszego rozegrania
0
@maciej7852
Pedri - ma 17 lat musi wejść spokojnie bo się go spali
Dembele - jest po cięzkich kontuzjach i bardzo mocnych treningach jak sam przyznał aby zapewne zbudować masę mieśniową nóg w końcu ktoś o to zadbał.
Trincao - będzie grał za mało treningów z zespołem. Zapewne dostanie minuty.
Jest 5 zmian więc mozna rotować i stosowac rózne zestawy w grze.
0
Skład jest OK.
Mamy kim straszyć z ławki juz.
Dembele będzie wprowadzany.
Pedri/Piug mogą przyśpieszy pomoc
Trincao - moze poszaleć na skrzydłach.
na obronie za rok będzie rewolucja zapewne.
Pique - to raczej ostatni sezon
Alba - za rok zostanie pewnie zastąpiony kimś innym
Sergio B. - zapewne tez odejdzie po sezonie.
Obrona sie klaruje na nowy sezon:
- Dast prawa
- Garcia/Araujo
- Langel / Mingo ? ? ? ?
- nowy obrońca / Alba
0
@Ksavix
zmienik za 34 mln EURO kontraktu rocznie ?
Bóg Cię opuścił chyba.
0
Vardy tez musimy kupić bo dzis 3 bramy :)
Razem z Suarez będzie atak cud miód na lata :)
dzieci będą zadowolone bo jeszcze z 20 lat pograją do 50+
3
@betonito
nie było spalonego - sędzia rozegrał dobry mecz.
Betis sam przegrał mecz.
0
Ja bym chciał w tym sezonie co mecz widzieć w składzie 2-3 młodych graczy nawet kosztem wyniku.
Messi i tak odejdzie więc nie ma róznicy wielkiej dla mnie jego podejście do gry.
Jak będzie miał fochy to ławka powinna go czekać i tyle.
W Barcy jest tyle młodych talentów, ze czas na nie postawić.
Czasem będzie to kosztować wynik ale czas zmienić podejście do kasy w tym klubie.
Te 200-300 mln z transferów i mega kontraktów powinno iść na młodych graczy głodnych gry i walki.
Fati
Riki
Araujo
Pedri
Trincao
zobaczymy co będzie z Mingo
Ixa
Konrad
W śród 17 tez pewnie będzie 2-3 świetnych graczy zapewne których warto wypromować.
0
@kuz zycze powodzenia i tyle.
Moze nawet 3 bramy strzelić.
My potrzebujemy zmian.
Dla niego tez zmiana moze wyjść na lepsze
0
@BarcaInfo
powinno się sprzedać Sergio Roberto i sprowadzić Max-a jeszcze do nas.
0
@Progressive nie było. zasłuzona kartka.
0
Neto
Roberto - Pique-Langlet - Alba
Puig - De Jonge
Trincao - Coutinho-Dembele
Messi
Zmiany jak by się prowadziło 2-3 bramkami
Antoś/ Fati
Pedri
Pjanic
Araujo
Mingo/Alena
Jest kim grać i ustawienie 4-2-3-1 bardziej nam pasuje.
Juz 3 lata temu trzeba było tak grać jak sprowadzona Dembele i Philipe.
2
@VIPER2712
i to moze być prawda :)
Problem jest podejście LaLiga - ona stwierdza czy klub przestrzega zasad FFP.
W tym roku oni wyliczają % wynagrodzeń dla danego klubu nie do przekroczenia.
3
przestańcie chrzanić - Real wygrał bo Betis dał im prezenty.
Sędziowie akurat jak na standardy LL bardzo dobrze sędziowali.
Betis sam siebie skrzywdził bo mógł w 1 połowie wpakować im z 3 bramy.
Nie wazne kto strzela - wazne są bramki i tych Real miał 3 - czyli 1 więcej od Betis.
Mozna kogoś nie lubić ale trzeba być obiektywnym
0
@tristan87 nie ma szans jak dla mnie.
1
rewolucja bez odejścia graczy jest nie mozliwa.
Odeszło kilku graczy. Za rok odejdzie kolejnych 3-5.
Pique
Sergio B.
Messi
Alba
2-3 napewno z nich odejdzie.
Do tego dojdą kolejne osoby do klubu.
Jak dla mnie celem musi być:
Eric H. z BVB
Klasowy lewy obrońca.
plus znów 2-3 młodych graczy
1
@normasubiektywna
kwoty spadku podawała sama barcelona.
Kwoty budzetów są z któreś gazety hiszpańskiej - zestawienie na realmadryt.pl było.
Kwota jaką zostawiają średnio fajni pytałem kolesia co mnie 2 razy po CN oprowadzał.
Przyznam, ze moze być to prawda - samo wejście to 26EUR lub 56EUR jak bierzesz TUR.
Jedzenie + fotka = wychodzi około 100 EUR.
Za pierwszym razem zostawiłem około 240 EURO bo jeszcze koszulka wpadła.
Za 2 około 130 EUR - jedzenie mocno mnie szarpło bo ponad 60 EUR.
Zdjęcia 25 EUR.
I fragment murawy 10 EUR.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
dla większości Barca to taki Polski bank Centralny co drukuje sobie ile chce kasy.
Barca straciła 500-600mln EUR w poprzednim i tym sezonie.
Tego się nie da się odrobić juz.
To są pieniądze od turystów, dni meczowych i kibiców.
To tak jak by Menchester City stracił cały roczny przychód - dla mało ogarniętych City ma roczny budzet na poziomie troszkę ponad 600 mln EUR.
Co do transferów LaLiga wprowadziła cięcie wydatków na pensje proporcjonalnie do dochodów - Barca w tym roku straci około 350mln - musi więc o odpowiedni procent ograniczyć pensje - to jest o około 100- 120mln aby nie ryzykować sankcji na podwórku krajowym jak degradacja czy ujemne pkt.
Kasa jest ale % pensji całości blokuje transfery.
Średnio turysta na CN zostawiał od 100-150 EUR - stadion odwiedzało około 5mln osób.
Rekord to podobno ponad 10mln.
Mozna policzyc ile to kasy mniej
0
@Sysia11
nie jako gracz ale jako osoba z zachowaniem.
Sorry ale płacz i jego podejście do zespołu są marne.
13
największy błąd okienka transferowego - brak sprzedania Messiego.
Pewnie zrobi liczby ale jego zachowanie jest nieznośne.
Zostały 2 zgniłe jabłka jeszcze:
- Messi
- Sergio B.
Klub bez nich zacznie wracać na dobre tory.
2
powodzenia.
czyli ze zmiennymi 2 razy w top 10 najdroższych prawych obrońców świata.
Nieźle jak na niego.
A Morata za rok 2 zawodnik pod względem wydanej na niego kasy za Neymarem.