3

ale denerwuje mnie podejście do Antosia - juz 3 razy wychodził i brak piłek do niego.

Jakaś masakra.

0

mamy mocny skład - dobrze robi.
jest 5 zmian

Philippe jest potrzebny na Real.
Messi zejdzie pewnie po 60 min, a we wtorek pewnie nie zagra.

przykro było by nie wygrać za tydzień z Realem tak słabym i moze bez Ramosa.

3

@Ksavix jak nie był to znaczy, ze ława. A gdzie miał być :)

1

@itmustbejoke a z czego chcesz płacić pensje jak tylko TV ratuje teraz takie kluby jak Real, Barca, Atletico.

Stracimy 300mln EUR w tym sezonie - trzeba to jakoś reperować.


Idealna godzina - żona w pracy więc spokojnie mozna oglądać

3

zespól musi złapać rytm. jak będzie rytm to będą zmiany i 1-2 graczy co mecz będzie na ławie.

0

@clyde prawa medialne.
W dolnej części jest Mistrz - Juve.
W górnej części drabinki - wicemistrz Inter i tak na przemian.

3

Juve, PSG, Zenit nam zostają do wybrania.

Od kazdego teoretycznie jesteśmy mocniejsi

1

Werner chciał tylko do Anglii i nigdzie indziej.

Mou to karykatura trenera jakaś juz.

1

mecz bardzo dobry.
to nasz 3 mecz i gramy jak nie zagraliśmy w poprzednim sezonie meczu.

2 zmiany na kolejny mecz:

Dest - na prawą
Pjanic za Sergio B.

Antoni G. jest potrzebny - dziś harował w ataku jak mało kto i robił przestrzenie dla Fati; Messiego; Philipe C. - robił to co Suarez.
Bramki przyjdą z czasem jak zacznie się automatyzm w graniu na całości boiska.

Widać, ze te 4-2-3-1 pasuje nam.

A Dembele, Pedri, Trincao jeszcze rozbujają ten zespół.
A moze jeszcze Depay dojść :)

3

Antoni G. taka fajna mrówka która daje sporo miejsca.

Sergio B - dał bym za niego Piuq do lepszego rozegrania

0

@maciej7852
Pedri - ma 17 lat musi wejść spokojnie bo się go spali
Dembele - jest po cięzkich kontuzjach i bardzo mocnych treningach jak sam przyznał aby zapewne zbudować masę mieśniową nóg w końcu ktoś o to zadbał.
Trincao - będzie grał za mało treningów z zespołem. Zapewne dostanie minuty.

Jest 5 zmian więc mozna rotować i stosowac rózne zestawy w grze.

0

Skład jest OK.
Mamy kim straszyć z ławki juz.
Dembele będzie wprowadzany.
Pedri/Piug mogą przyśpieszy pomoc
Trincao - moze poszaleć na skrzydłach.

na obronie za rok będzie rewolucja zapewne.

Pique - to raczej ostatni sezon
Alba - za rok zostanie pewnie zastąpiony kimś innym
Sergio B. - zapewne tez odejdzie po sezonie.

Obrona sie klaruje na nowy sezon:
- Dast prawa
- Garcia/Araujo
- Langel / Mingo ? ? ? ?
- nowy obrońca / Alba

0

@Ksavix
zmienik za 34 mln EURO kontraktu rocznie ?
Bóg Cię opuścił chyba.

0

Vardy tez musimy kupić bo dzis 3 bramy :)
Razem z Suarez będzie atak cud miód na lata :)

dzieci będą zadowolone bo jeszcze z 20 lat pograją do 50+

3

@betonito
nie było spalonego - sędzia rozegrał dobry mecz.
Betis sam przegrał mecz.

0

Ja bym chciał w tym sezonie co mecz widzieć w składzie 2-3 młodych graczy nawet kosztem wyniku.
Messi i tak odejdzie więc nie ma róznicy wielkiej dla mnie jego podejście do gry.
Jak będzie miał fochy to ławka powinna go czekać i tyle.

W Barcy jest tyle młodych talentów, ze czas na nie postawić.
Czasem będzie to kosztować wynik ale czas zmienić podejście do kasy w tym klubie.

Te 200-300 mln z transferów i mega kontraktów powinno iść na młodych graczy głodnych gry i walki.

Fati
Riki
Araujo
Pedri
Trincao
zobaczymy co będzie z Mingo
Ixa
Konrad

W śród 17 tez pewnie będzie 2-3 świetnych graczy zapewne których warto wypromować.

0

@kuz zycze powodzenia i tyle.
Moze nawet 3 bramy strzelić.

My potrzebujemy zmian.
Dla niego tez zmiana moze wyjść na lepsze

0

@BarcaInfo
powinno się sprzedać Sergio Roberto i sprowadzić Max-a jeszcze do nas.

0

@Progressive nie było. zasłuzona kartka.

0

Neto
Roberto - Pique-Langlet - Alba
Puig - De Jonge
Trincao - Coutinho-Dembele
Messi

Zmiany jak by się prowadziło 2-3 bramkami
Antoś/ Fati
Pedri
Pjanic
Araujo
Mingo/Alena

Jest kim grać i ustawienie 4-2-3-1 bardziej nam pasuje.
Juz 3 lata temu trzeba było tak grać jak sprowadzona Dembele i Philipe.

2

@VIPER2712
i to moze być prawda :)
Problem jest podejście LaLiga - ona stwierdza czy klub przestrzega zasad FFP.

W tym roku oni wyliczają % wynagrodzeń dla danego klubu nie do przekroczenia.

3

przestańcie chrzanić - Real wygrał bo Betis dał im prezenty.
Sędziowie akurat jak na standardy LL bardzo dobrze sędziowali.

Betis sam siebie skrzywdził bo mógł w 1 połowie wpakować im z 3 bramy.

Nie wazne kto strzela - wazne są bramki i tych Real miał 3 - czyli 1 więcej od Betis.

Mozna kogoś nie lubić ale trzeba być obiektywnym

0

@tristan87 nie ma szans jak dla mnie.

1

rewolucja bez odejścia graczy jest nie mozliwa.

Odeszło kilku graczy. Za rok odejdzie kolejnych 3-5.
Pique
Sergio B.
Messi
Alba

2-3 napewno z nich odejdzie.

Do tego dojdą kolejne osoby do klubu.
Jak dla mnie celem musi być:

Eric H. z BVB
Klasowy lewy obrońca.

plus znów 2-3 młodych graczy

1

@normasubiektywna
kwoty spadku podawała sama barcelona.
Kwoty budzetów są z któreś gazety hiszpańskiej - zestawienie na realmadryt.pl było.

Kwota jaką zostawiają średnio fajni pytałem kolesia co mnie 2 razy po CN oprowadzał.
Przyznam, ze moze być to prawda - samo wejście to 26EUR lub 56EUR jak bierzesz TUR.
Jedzenie + fotka = wychodzi około 100 EUR.

Za pierwszym razem zostawiłem około 240 EURO bo jeszcze koszulka wpadła.
Za 2 około 130 EUR - jedzenie mocno mnie szarpło bo ponad 60 EUR.
Zdjęcia 25 EUR.
I fragment murawy 10 EUR.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

dla większości Barca to taki Polski bank Centralny co drukuje sobie ile chce kasy.

Barca straciła 500-600mln EUR w poprzednim i tym sezonie.
Tego się nie da się odrobić juz.
To są pieniądze od turystów, dni meczowych i kibiców.

To tak jak by Menchester City stracił cały roczny przychód - dla mało ogarniętych City ma roczny budzet na poziomie troszkę ponad 600 mln EUR.

Co do transferów LaLiga wprowadziła cięcie wydatków na pensje proporcjonalnie do dochodów - Barca w tym roku straci około 350mln - musi więc o odpowiedni procent ograniczyć pensje - to jest o około 100- 120mln aby nie ryzykować sankcji na podwórku krajowym jak degradacja czy ujemne pkt.

Kasa jest ale % pensji całości blokuje transfery.

Średnio turysta na CN zostawiał od 100-150 EUR - stadion odwiedzało około 5mln osób.
Rekord to podobno ponad 10mln.

Mozna policzyc ile to kasy mniej

0

@Sysia11
nie jako gracz ale jako osoba z zachowaniem.
Sorry ale płacz i jego podejście do zespołu są marne.

13

największy błąd okienka transferowego - brak sprzedania Messiego.

Pewnie zrobi liczby ale jego zachowanie jest nieznośne.
Zostały 2 zgniłe jabłka jeszcze:

- Messi
- Sergio B.

Klub bez nich zacznie wracać na dobre tory.

2

powodzenia.
czyli ze zmiennymi 2 razy w top 10 najdroższych prawych obrońców świata.
Nieźle jak na niego.

A Morata za rok 2 zawodnik pod względem wydanej na niego kasy za Neymarem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?