10

sprzedac za 100 mln plus B.Silva i Jesus
Za 100 mln mozna spokojnie jeszcze nas wzmocnić fajnie.


0

Panowie bo ktoś zapłaci za Rakitic lub Vidal -10-20 mln. osoby po 33 roku zycia. Z kontraktami na poziomie gdzie idąc do Juve czy Inter czy nawet Totków cy Bayern mają tylko gracze jak Lewy.

Odejście bez rekompensaty lub symboliczną kwotę to dobre rozwiązanie.

Suarez, Vidal, Rakitic - to zwolnienie około 80 mln u nas.

80 mln na transfery

1

@BarcaInfo
Demble chyba dostał 1h extra aby się nie spóźniać na treningi :D

0

100 mln w kieszeni klubu.


0

Bernardo Silva i Gabriela Jesúsa bym brał do nas od ręki. Nam potrzeba szybkich, pracujących zawodników do zespołu.


3

@lukaszbarca15
nie bądź naiwny.
Widać, ze to co mówiło się od 3-4 lat jest prawdą.

Niestety Messi i reszta poczuła władzę i mocno się jej trzymała.
Niestety dalej nie da się pudrować trupa jaki wypadł.

Ten skład juz nie pojedzie dalej.
Messi nie nadaje się na kapitana.

Zespół potrzebuje głębokich zmian i nowych liderów.

Brutalnie trzeba się z tym rozprawić w 1 sezon i tyle - nawet kosztem 3-4 miejsca w LL i koniec.


15

sprzedać i zarobić.

Jak juz w City decyduje kto ma być trenerem i kogo kupić to widać jak rewolucja ma wyglądać - graja przyjaciele Messiego ale wyniki mają być :)

Ja pierd***** to jakaś masakra jest.
tylko ślepy nie widzi gdzie jest problem = brak zmian blokował Messi swoją postawą w środku klubu.

Zostanie to zostaną : Suarez, Vidal, Rakitic, Sergio B..

Chcemy zmian czy maskowania ich ? ?

Ja chcę zmiany nawet kosztem Messiego.

2

jak dla mnie jest jedyne rozwiązanie - Messi i tak odejdzie.

Garcia (15mln) + B. Silva (60-70mln)/ Gabriel Jesús (70-80mln) + 60-80 mln w gotówce.

Za gotówkę kupić + zmniejszenie pensji:
- Napastnik
- lewy obrońca

2

mozliwe, ze czekają do 1 września :) zaleznie jak rozliczają rok aby odszkodowania nie płacić w tym roku księgowym.
ja bym raczej to obstawiał i tyle.

Dokumenty juz dawno pewnie czekają.

0

Garcia - 10 mln
Angelino - 20-30 mln
B. Silva - 60 mln - i tak straci skład bo Messi będzie grał.

3 zawodników których nam potrzeba:
- stoper
- lewy obrońca
- światowej kasy skrzydłowy/ pomocnik
i powalczyć o 20-50 mln do tego.

Z redukcją pensji udało by się moze nazbierać na napastnika.

6

koleś który podal pierwszy info podal przyczynę - nowy trener przekazał mu, ze nie będzie juz wazne ile się zrobiło, a dobro zespołu i nie będzie nietykalny w składzie.

Zakładając, ze tam się nie mylił i tu - to co musieli przechodzić ostatni trenerzy.
Suarez przyjaciel, Vidal przyjaciel, Alba przyjaciel, Sergio B. przyjaciel - to tylko przekonuje, ze odejście Messiego moze tylko uzdrowić ten klub.

0

nie ma juz grania 4-3-3
przeciez bylo widać co zrobił z nami Bayern.

Dla nas idealne było by:
4-2-3-1

Do tego ustawienia mamy graczy - tylko nikt nie miał jaj tego zrobić i powiedzieć koniec z bzdurą 4-3-3 => gdzie było 4 zawodników od stania i 2 biegania.
Jakim cudem miało się to udać ? ? ?

tylko idiota mógł wierzyć.

Teraz 4-2-3-1
Semedo - Pique/nowy stoper - Langlet - Alba/ nowy

Pjanic - De Jonge

Trincão/Dembele - Antoni G/ Puig - Pedri/Antoni G.

Isak / Martinez

0

Messi do końca marca musiał potwierdzić chęć odejścia.
Nie zrobił tego więc obowiązuje go kontrakt.

Na tej samej zasadzie umowy mieli Iniesta, Xavi, Puyol.
Więc tylko jak ktoś zapłaci 70-100 mln to pewnie odejdzie.

3

miał przylść Lukaku do nas taran - jak odchodził do Interu była okazja go kupić i daliśmy ciała

13

RAC to wiarygodne zródło.
Jeśli tak to 80-100 mln i do widzenia jak ma za rok odejść za darmo.
Zrobić pożegnanie jak na mistrza przystało.

Oddać jeszcze:
- Suareza
- Sergio B.
- Roberto

I będzie dobrze

1

różnica jest taka, ze Lyon biega. A Barca sobie stała.

dziś nie biegasz to nie wygrywasz i tyle.

3

brakuje jeszcze osoby od przygotowania fizycznego.
jest taki koleś w Getafe - tam robi mega robotę.

tylko nie wiem jak się nazywa.

27

@VenoM
Messi i Sergio B.
przeciez nie mozna się męczyć na treningach

3

to jakas masakra jest.
to powinno byc juz dawno załatwione kiedy głosowanie.

Bez tego będziemy za 2-3 lata 100lat za murzynami.
CN to juz relikt poprzedniej epoki.

Real za rok będzie miał z samego stadionu z 80-150mln euro więcej jak my.
Ludzie są głupi i się cieszą bo nie rozumieją wagi stadionu.

Tottki stadion kosztował 1,2mld EURO i sam się spłaca i zarabiał dla nich sporo kasy. Wirus zatrzymal proces ale jak tylko kibice wrócą będę mieli gdzie szukać kasy

8

tez jestem zły ale nie zepsuł wszystkiego.
Espasi Barcelona trzeba dokończyć - umowy jakie zorganizował teraz skopiował Real.

Trzeba jak najszybciej to zatwierdzić.

Plus taki, ze pełna odpowiedzialność za to co się stanie będzie na nich.

Przy wyborach za 2-3 miesiące był by problem kto ma zatwierdzić plan finansowy i za niego odpowiadać przed sądem - tutaj ma rację.

Tylko niech nie wydają po 100 mln na 2-3 graczy z desperacji.

0

liczyłem na niego.
Teraz ma być Roland na białym koniu - :) tutaj jakoś nie widzę powodzenia.

Tu potrzeba kogoś z jajami jak Mauro P.

0

Pierwsze to według mnie sprzedanie Messiego - City spokojnie da 70-80mln EUR za niego. Z pensją będzie to 160-180mln zysku w kolejnym roku fiskalnym. A jak pokazał przykład Realu nie zmniejszyło to przychodów klubu.
Postawić na Fati jako produkt klubu i nowa gwiazda ataku.

te 70-80 mln zainwestować w nową:
Isak
Dembele M.
Martinez

na naszych będą chętni.
to bardzo dobrzy gracze tylko u nas juz wypaleni i przejedzeni.

Suarez w Holandii spokojnie da Ajax-owi z 30 bramek na sezon przez 2-3 lata.
Brać go za Donny van de Beek + 20 mln dla Ajax.

Dogadać się w sprawie:
Dest'a za 20-25mln = Semedo sprzedać za 35-45 mln.

Vidal do PSG nawet za 15 mln i zagwarantować się prawo wyrównia oferty za Mbappe i odrzucenie oferty konkurencji.

Rakitic - 15-20 mln to mus za niego - spokojnie tyle dosaniemy.

Umtiti - pierwszy kto da 30-40 mln spakować na koszt Barcy i wysłać go.
Dać City nawet 15 mln za Erica.

Idzie wymienić nawet 10 graczy tylko nie potrzeba kupować graczy po 70-80mln tylko młodych ale juz ogranych graczy za 20-30 mln.

Widać jak robi to Bayern, BVB czy Liverpool gdzie ponad połowa kadry nie kosztowała więcej jak 20-30mln.
Da się tylko chcieć.

Jest mnóstwo graczy których by się w takim klubie mega rozwineli.
Dalej zostawić 2-4 filary:

Marc
Pique
Sergio B. - chcę go sprzedać ale jako rezerwowy moze być
Antoś - bez Messiego to może być jego sezon
Dembele - zmienić trenerów od treningów i koleś będzie wymiatał

0

@xaar12345 to kogo chce Vidala ? Sergio B. ? Rakitic ?

oni zrobia więcej jak ci co są.

1

@michelos

nie zgubiłem - bo moze zostać i odejść.
11 dla mnie to skład bez Messiego i z Messim zaleznie czy będzie chciał jeszcze grać.

0

powinno się sprzedać:
- Neto
- Alba
- Umtiti
- Sergio Roberto
- Sergio B.
- Vidal
- Rakitic
- Martin B.
- Luis Suarez
- Rafinia
- Tobido
- CouthinioDo klubu:
- Emerson
- Grimaldo lub Gaya
- Araujo
- Benoît Badiashile z Monaco - stoper
- Piug - awans
- Ilaix Moriba- awans z Barcy U17 w miejsce Sergio B. nie będzie gorzej. A da nam sporo
radość. Chłop ma krzepę do biegania, technikę i więcej chęci jak Sergio i Rakitic razem.

- Isak - kupno z RSSS
- Sancho z BVB iść i dać im 100 mln płatne przez 5 lat po 20 mln - na to nas stać.
- Moussa Dembélé - atak z OL koło 50-60mln i pewnie by się udało kupić.

Koszt transferów to jakieś 200-250 mln.

Ale zakładając, ze uda się zebrać jakieś 100-140 mln z sprzedaz i sporo ograniczyć pensję
to mozna by zrobić rewolucję.

Skład:

Marc Andre T. / Pena

Obrona:
Semedo/Emerson
Pique/Araujo
Langlet/ Benoît Badiashile
Fripo / Grimaldo lub Gaya

De Jonge / Ilaix Moriba
Piuq / Pjanic
Trincão / Dembele/Pedri
Sancho/Fati
Isak/ M. Dembele / Antoś

I granie: 4-4-2

Marc
Emerson - Pique-Langlet/ Benoît Badiashile - Grimaldo lub Gaya
Sancho- Piuq - De Jong - Fati/Dembele
Isak - Antos/M.Dembele

Marzenie o rewolucji ale pewnie będzie duzo gadania i święte krowy zostaną.
Wiem, ze pachnie FM ale nawet przezył bym odejscie Messiego ale chciał bym zobaczyć tych młodych co im się chce.

I trenera z jajami.
Nawet na miejscu Bartka dzwonił bym do Pepa, ze dostanie wolną rękę w trzewieniu kadry byle by przyszedł.

Choć wolał bym chyba M. Pochetino u nas - kogoś z poza układów.
I nawet rok na 4 miejscu bym bral w lidze byle zobaczyć zmiany i młokosów.

Gdzie indziej grają i dają rady to czemu nie u nas ? :D

Messi - moze zostać i oddejść. Nie podaję tu i tu bo mam za duzy szacunek do niego.
Ale jak zostanie to nie moze być kapitanem - nie nadaje się do tej roli.

0

@MJW

Ta Vidal, Sergio, Rakitic tak samo.
potrzeba silnego wstrząsu i przebudowy.

Muszą odejść bez tego ciezko o zmiany.

2

1. Nowy trener - z twardą ręką

2. Odejścia:
Suarez
Sergio B.
Rakitic
Vidal
Semedo / Sergio Roberto
Martin B.
Alba
Umtiti
Rafinia
Philippe Coutinho - jak nowy będzie chciał niech zostaje.
Messi - jak ma odejść za rok to sprzedać i coś zarobić.
Klub i tak musi zacząć żyć i myśleć o nowym rozdziale 11 grająch i biegajacych graczy.

3. Transfery:

Grimaldo - lewa obrona lub Gaya z Valencji
Emerson - prawa oborona
Garcia - stoper
Benoît Badiashile - moze by się udało
Ilaix Moriba - awans do 1 zespołu
Pedri
Trincão
Alexander Isak - atak
Richarlison - atak

Zespół musi być zmieniony.
Potrzebuje gruntownego przewietrzenia nawet kosztem ciezkiego kolejnego roku.


0

@Rivaldo55
a znasz przepisy czy nie ?

od 2 lat jak jest karny to faul jest żółtai i to nie zawsze.
Sędzia nie musi jej nawet dawać - on decyduje czy taki faul był na kartkę

2

Upamecano - podpisał nowy kontrakt i za rok będzie miał kwotę odejścia 50 mln EUR

2

@Chakalaka
narazie Trump którego widziałem w finale odpadł.
Selby tez szału nie robi.

Liczę, ze Rony to jednak wygra juz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?