0

@thcmenel420

nikt nie mówi, ze to realne :)
Wieksze głupoty piszą w transferowych news-ach.

Semedo odejdzie za jakieś 40 mln.
Emersona wykupić za 12 mln.

Umtiti - sprzedać za 40 mln.
Mamt Tobido za niego.

Junior Fripo - pewnie odejdzie - poszukać kogoś w jego miejsce.

Vidal, Rakitic - to jakieś 50 mln.

Mamy 100 mln = które pewnie wydamy na Martineza.

Sancho lub Harlad to raczej przyszły sezon jak coś.
Ale kto broni wcześniej dogadać transfer.
2 klasowych napastników to skarb.

Suarez i tak zagra max 1 sezon.
Pewnie odejdzie Antoś za sezon od nas.

Messi juz lepszy nie będzie i nie zagra juz 60 meczy w sezonie.
niestety czas raczej grać bez Messiego jak z nim - brutalne ale prawdziwe.

2

Dla mnie to podstawa podstawić na:

Trinaco
Emerson - sprzedać Semedo
Tobido - moze i go objechali teraz ale to stoper na lata
Martinez - atak

Iść do BVB i powalczyć u nich o Halanda - nawet się dogadać teraz i zaproponować 100 mln za rok ale tylko podpisać z nim kontrakt i wypozyczyć na rok.

Sancho - jak odejdzie Dembele. Ale jest jeden problem obaj grają na szybkości, a nasz sztab trenerski chyba nie umie dbać o takich zawodników i odpowiednio ich trenować.

Moje ciche marzenie, choć nie wiem jak by się wpasował u nas.
Zaproponować wymiane Pogba = Couthinio w ManUTD. My chcemy się pozbyć Couthinio, a oni Pogby. Moze zmiany by im wyszły na dobre.

0

@T_TG
Mamy Emersona tylko debile chcą go sprzedać.
Powinno się go oddać do BVB na 2 sezony i kupić Halanda do nas lub za Sancho.

Tylko lepiej skasować teraz 20 mln i zastanawiać się czemu za 2 lata ktoś zapłaci za niego 80 mln.

6

według mnie lepiej opchać Umtiti za 30-35 mln jak jego.

Mamy 2 dobrych młodych stoperów. zaraz ich wypchamy i będziemy szukać szczęścia za 50-60 mln za rok.
tylko dać im grać.

Fripo dla mnie ten sam problem.
Dano go na głęboką wodę bez ogrywania i pełno pretensji do chłopaka.
A on był rok wcześniej jednym z najlepszych lewych obrońców w La Liga.

1

@ToshyFCB
A co w tym dziwnego - taka prawda.

Podobnie miał Jordan swego czasu - cześć graczy odmawiała przejścia do Byków bo bała się stłamszenia swoich karier przez niego.
Messi działa podobnie na graczy - przykład Antoś - jak Messi nie chce to i pół meczu go nie widzi.
A potem ludzi oceniają go jako najsłabszego na boisku.

0

@Krzysztof131313

klasyki to mecze inne - tam grają często emocje bardziej gracze.
Wiec ten mecz nigdy nie będzie miernikiem formy zespołu jak dla mnie.

0

@amanter
grali ale 1-2 mecze to co innego jak cały sezon.
gracze są stłamszeni przez jego Ego niestety.

18

a Ja uwazam, ze problem jest taki:

- kazdy liczy na Messiego
- gracze boją sie grać kreatywnie bo Messi chce grać 1 skrzypce
- Artur, De Jonge - co robią piłka do Messiego

Jak dla mnie to problem.
Messi był na równi z Xavim i Iniestą - tutaj tej równości brakuje temu kreacja była na całym boisku.

niestety zespół nie potrafi sobie poradzić z Ego Messiego na boisku.
Bardzo często to Messi jest problemem mimo, ze jest najlepszy na boisku.

3

@Kibi
jednak bardzo smutny - weterani to potem odpadki społeczeństwa - tak traktowani.
Niestety to prawda - mam osobę w rodzinie którą się tak traktuje - a na wojnach spędziła 3 lata prawie na Bałkanach, Afganistan i Irak.
Przykre nawet jak wojsko ich traktuje potem.

0

@MarioVeB!
1.: Doktor No
2.: Moonraker
3.: Ośmiorniczka
4.: Skyfall
5.: Żyje się tylko dwa razy

3

@kazbychu

jeszcze moze by dali jeden z tych mln mieszkań co zbudowali i mln samochód elektrycznych :D

Ehhh jak to dobrze, ze jednak chyba do Czech wyprowadzam się pracować :D
I nie będę musiał płacić na całą bandę nierobów.

0

@HavertzKai
dla mnie Alba by mógł grać jako lewy napastnik.

Roberto jest tak uniwersalny, ze musi zostać.

2

Marc i 18mln euro netto - szanuję go ale chyba kogoś straszy.
Jeśli to prawda to sorry - niech ktoś daje 80-100 mln i dowidzenia.
Potem sypnie się cały system płac i tak juz jest rozwalony.
Jak dostanie 8-9 mln netto to i tak rewelacja jak dla mnie i jego docenienie.
Przeciez to i tak 18 mln brutto u nas.

Będzie iść do Ajax i brać Onane za 30-40 mln. Słabszy ale nauczy się.
A i zagra za 1/4 kasy Marca.

Artur - tylko za kasę i 70 mln.
Rakitic - 20-25 mln
Vidal - 15-20 mln.

I do nas idą:

Donny van de Beek - 50 mln
Tanguy Ndombélé - 60 mln

Jak by odszedł Philipe to mozna pomysleć o: Eduardo Camavinga.

Strata Marca i Artura była by duza - ale czasem jednak nie mozna pozwolić sobie na rządzenie przez piłkarzy.

jak dla mnie z kubu powinno odejść więcej osób z starej gwardii jak Suarez czy Sergio B.
Klub stanął w miejscu 3 -5 lat temu od odejścia Xavi-ego i Iniesty. Zabetonowano się myślą o Sergio i graniu według jego wizji. Niestety to nie działa.

Ja bym postawił na pomoc:

De Jonge/Alena - Ndombélé/ Sergio B. - Camavinga - DvBeek/Philipe


1

co by nie powiedzieć popatrzył bym na Real.
I poszedł dla niego tą samą drogą.

Mamy 5 -7 wielkich talentów w wieku 17-20 lat.

Fati, Pedri, Riqui Puig, Ludovit Reis; Álex Collado; Ilaix Moriba.

Dać ich na 2 lata do innych klubów aby grali z 2 lata w 1 składach z szansami na puchary.

0

na 2 lata do Holandii go wysłać. tam niech się ogra bez presji.
W jego miejsce postawić na Braithwaite’a który pokazał, ze będzie biegał i walczył.
A co wazne umie się dogadać z Messim.

Jak ma przyjść jeszcze ktoś do walki z Luisem + jakiś skrzydłowy to nie ma sensu go ograniczać.

Ja bym postawił na kogoś z Werner - 60 mln /Haaland - 80mln /Alexander Isak - 30-40 mln.

Najlepszy Haaland - mozna oddać kogoś BVB i jeszcze nie trafi do Realu jak by chciał u nas grać.
Kolejny według mnie to Isak - BVB moze go odkupić za 30 mln - dogadać się z nimi i niech odkupią i dać im 40-50mln lub iść do RSSS i dać im 40-50mln i kupić go.

Do tego kupić skrzydłowego ale nie Neymara - chciał bym go ale obecnie Barcy nie stać na takie wydatki.
Dogadać się z BVB i kupić Sancho za 100 mln - jest szansa go kupić.

0

@MesQueUnClub96
ale kadrę mają drogą. srednia ceny większa jak mojej.
Sporo walą kasy na transfery.

3

Finał Ligii Mistrzów - FM2020 :D

https://prnt.sc/s3f4rm

Gram bez powtórek aby było trudniej.
Udało się zdobyć wszystko :)

LM
Liga
PK
Super Puchar Hiszpanii

3

@Nieznajomy
liga Hiszpańska ma ruszyć w połowie października. PK będzie tylko 1 meczem.
Nie ma przerwy świątecznej i przerwy na reprezentacje.

To ma dać 6 do 8 dodatkowych terminów - więc wychodzi normalnie tylko szybciej.

0

pierwsze trzeba posprzątać w klubie i to mocno.
Potem transfery robić.
Postawić na młodych głodnych gry.

Sprzedać:
Semedo - 40-50mln
Rakitic - 20-30mln
Vidal - 15-20mln
Couthinio - 70-90mln
Dembele - 70-90 mln (lub nowy kontrakt)
Suarez - ? ? ? jak odejdzie to ktoś jeszcze do ataku
Umtiti - 40-60mln

Daje to jakieś 300mln.

Emerson - 12 mln
Tobido + Ronald Araújo
Dony van Beek - 50 mln
Tanguy Ndombélé - 60 mln
Trincão - 30 mln
Sancho - 100 mln
Werner - 60-70mln
Alexander Isak - pewnie około 40-50 mln

Bilans się zeruje.
Marzenie ale z tym zarządem mało realne niestety :D

3

Philippe Coutinho = Tanguy Ndombélé + 20/30mln EUR
Semedo - lepiej sprzedać i sprowadzic Emersona za 12 mln.

Zarobione - 30-40mln dać na stopera lub dopłacić do Donny van Beek kupić

7

fajny artykuł.

Struktura przychodów nie jest zła.
Fajnie było by jeszcze mocniej powiązać się z innymi obszarami:

- stream VOD - podpisać umowę z jakimś globalnym graczem jak Disney, Netfix czy HBO.
- sektor motoryzacyjny jak dla mnie za mało zagospodarowany
- sektor finansowy w Azji i USA
- sektor elektroniki uzytkowej - powiązanie z globalnym graczem i produkty z logo Barcelony lub serii FCB .... :)

jest sporo miejsca do zagospodarowania jak dla mnie.

Plus mniejsze umowy lokalne jak dla mnie.

0

@barcafan9512

JA mam 20 szt :D zapas zrobiony

0

@A_Gomesinho_21 bogu dzięki nie oglądam :D

0

@KSSniper nie .

0

@ksobi tak .

0

najlepiej będzie oddać kartę :) i zrobić na złość kotowi prezesa.

2

@Kurkmen przeslij Rydzykowi :D zaraz wprowadzi w czyn społeczny.

1

@tobiasson92
tak.
Ale jak nie zagłosujesz to popierasz atrapę władzy i nie wiadomo co gorsze :D

0

@Piotr89Sand
opozycja zdana jest na Marszałka który robi z obrad kpiny :)

Jak ktoś głosuje za kogoś i jest OK ?
Jak poseł pokazuje, ze głosował inaczje przez net i głos inaczej policzony i jest OK :D

ehhh co za jaja

1

no nic :) miałem nie głosować :) ale chyba jednak dla złości naszemu guru to trzeba zrobić.
I pokazać, ze ma się go w 4 literach.

Jeśli tego się nie zrobi to zdemoluje wszystko w tym kraju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?