0

@mrboom
bedzie to widać za kilka tygodni. to cena ropy wydobywanej więc szału nie ma.

A znając nasze koncerny bedzie taniej o 10-20 gr. poprawią sobie wynik finansowy.
Przeciez lepiej zarabiamy to nas stać.

1

jak mogliśmy z nimi przegrać !!!
to jakaś masakra jest.

Dalej nie mogę zapomnieć tych 3 setek z pierwszej połowy.
A mogło już być 8 pkt przewagi.

Jakiś dramat w naszym wykonaniu.

Po sezonie musi być wietrzenie u nas.

0

@kkbarca
nie piszę o jakości jak gra.
Ale w takim meczu niestety kazdy musi zrobić te 10km min,
Temu City wygrało, temu straciliśmy mecz z Romą czy Liverpoolem.

uwielbiam Messiego ale to nie broni go za kazdym razem. Jako kapitan w takim
meczu pierwszy musi ruszać do pressingu i walki o każdą piłkę. A nie tylko wskazywać palcem ty tam, a ten tam. Jak masz Messiego który nie podejdzie do kolejnego gracza to pressing nie ma sensu.

A wczoraj tego brakło w 2 połowie jako liderowi. Chce opaskę i 50 mln Euro netto rocznie ?
To sorry 10km w takim meczu to obowiązek i gryzienie murawy. W kolejnym meczu mozesz powiedzieć trenerowi. Sorry w kolejnym gram 60 min bo nie dam rady więcej.

Live is brutal

Pucharów nikt nie daje za darmo .

4

@Bykunn a co jest nie tak?
1 połowa to klasyczny Setien.
2 to klasyczny Valverde - zawodnicy postanowili zagrać sobie 0-0.
A mina setiena była straszna jak to widział co się dzieje.


0

@Suzu poprawiłem.

1

@pero1983
jak będzie miał choć połowę z tego co chce w transferach to tak.

Chłop ma wizję i widać tą chęć dominowania na boisku.

Jak dla mnie na 100% tak.

23

oglądałem mecz i postanowiłem się przespać z tym. i tak:

- 1 połowy nie ma szans tak zagrać za Valverde - szacunek dla Setiena za ustawienie. Zniszczył Real w każdym aspekcie.
- 2 połowa oddał ją De Jonge i Messi

- Dawno nie widziałem tak łatwo straconych 3 setek przez naszych piłkarzy:
Artur
Antoś
Messi

Choć 1 brama powinna być do przerwy i mecz pod kontrolą.

Nie wiem co się stało ale 2 połowie oddaliśmy Realowi grę - napewno Real nie grał lepiej tylko piłkarze Barcy się wycofali za daleko jak dla mnie - i po minie Setiena było widać, ze to nie jego polecenie było.

Plusy:
- Barca potrafi grać i kreować
- Barca potrafi zdominować przeciwnika
- Barca potrafi wygrać ciężki mecz
- Martin Braithwaite trzeba mu dać cały sezon na grę - chłopak ma papiery na grę.

Nie dziwię się rozpaczy poprzedniego klubu.

Minusy:
- straszne marnowanie 100
- Messi coraz mniej wnosi do wysiłku zbiorowego - chyba lepiej aby grał 30 meczy ale na max.
- potrzeba 2 kasowych napastników
- potrzeba klasowego skrzydłowego na lewą stronę ala Sancho
- Fati na 1 sezon do ligi Holenderskiej na ogranie się - kluby by się o niego zabijały. Za dobry na rezerwy - za słaby na 1 skład. Potrzebuje ogrania co kilka dni po 60-90min

Przegraliśmy przez:
- brak wykończenia - ale to nie wina Setiena - on w tym wszystkim pokazał jak mozna gnębić przeciwnika podaniami i szybko przyśpieszyć.
- gracze mają za duze poczucie robienia co chcą jeszcze na boisku mimo uwag trenera.
- fatalne przygotowanie kadry w okresie zimowym

0

@Avada Kedavra

w Anglii kluby potraktowano z buta i działa.
Czemu ma nie działać u nas ? czy w Niemczech

1

jak dla mnie to powinno być walkower i zakaz wyjazdu kibiców na kolejne mecze przez rok wszędzie.
I tak samo w Polsce powinno być.

A dodatkowa kara -6 pkt.

Wtedy kluby miały by chęć sprawdzania komu dają bilety na wyjazdy.

0

@Kamil92
Sancho - 100 mln =>

Rakitic - 30 mln
Vidal - 30 mln
Couthinio - 80 mln
120 mln budzet
+ moze Semedo za dobę kasę - Emerson fajnie gra w Betis.

Martinez - 120 mln w ratach
Sancho - 100 mln w ratach
VDB - 50-60 mln w ratach
Lucas Torreira - 50 mln

Wiem jak FIFA :) ale co tam. Opcja bardzo fajna.
Torreira to taki robocik tylko w Arsenalu go strasznie marnują jak dla mnie.

1

z BVB chciał bym Sancho i Harland'a w Barcy.
Pasowali by do naszej gry.

0

@Kluivert_P

daj imię Cristiano :) jak będzie syn :D
graty

0

@draxidox

tylko cyfrowe wersje.
mam juz 6 wersje FM.
Plus jakieś 20 innych gier - głównie strategie grywam.

0

@msmsms

właśnie nie działa to tak.
Liga zostanie uznana za nie wazną :) jak by się nie odbyła.
Wszystkie wyniki zostaną anulowane i nie będą nigdzie liczone - to jest najlepsze :D

2

@matirix20
większość młode talenty kupowane.
Tak:
Martinez za 80 mln EUR
Harland - 35 mln
Mbappe - 180 mln

https://prnt.sc/r95j9e

tak młodzi i gracze z szkułki.
To 4 sezon juz.
Messi na emeryturę juz poszedł.


2

3 raz wygrana LM w FM2020 :D pod rząd ehhh
Aby tak nasi grali, a nie chcą :(

Martinez i Fati po bramce :D pokonany Liverpool :D

1

@Getek

polecam. fajny serial

2

@Koors
właśnie największe prywatyzacje miały miejsce za ludzi powiązanych z PIS :)
A tą łapkę ma PO :) bo sprzedało dużo mniejszych firm które upadały.

Nawet do czasów rządu PO były na stronach rządowych informacje kiedy jaka firma została sprzedana.
Od 5 lat nie ma takich informacji :D :D o czymś to świadczy chyba.

I jeszcze jedno : )

https://businessinsider.com.pl/firmy/zarzadzanie/prywatyzacja-w-polsce-fakty-i-mity-badanie-grape/hbvz04n

Nie bronie ale widać jak zarządza Państwo lepiej niech robi to prywatny inwestor.

Przykład stoczni pokazuje to najlepiej - prywatne stocznie zarabiają miliony - głównie zarządzane przez polaków.
Motoryzacja - Solidarność zablokowała sprzedaż VW i Skodzie zakładów pod Warszawą i co tam mamy :) jedno wielkie nic.

1

@avanes

to samo :) miałem powiedzieć. Idiota to najlepszy kupiec.

Generalnie maseczki są jednorazowego uzytku. Jak ją ściągniesz nie wolno juz jej generalnie zakładać, ponieważ zewnętrzna część to miejsce gdzie zbiera się najwięcej bakterii - które po ściągnięciu przenoszą się na dłonie i przy założeniu do środka maseczki.
Więc generalnie sam się bardziej zarażasz jeszcze bardziej - opinia WHO i wirusologów.

Nawet moja ciocia lekarka ich nie używa bo się ich boi.
Przy pacjentach zakłada chusteczki chirurgiczne jednorazowe do kazdego pacjenta nowa.

Te z wymiennymi filtrami to siedlisko bakterii - nawet Polsat wczoraj pokazywali ;) ile tam tego dziadostwa jest jak się to nosi 2 dni. Masakra :) czego człowiek nie widzi lub się tym nie przejmuje do czasu jak nie zacznie zabijać :D

0

@Gaucho

tez pisałem o nim. Ale Werner juz po słowie z Kloppem podobno.
Moze jednak opcja Barcy tez go skusi do zastanowienia.

Martinez - tak czy tak musi do nas trafić. Lepiej dac 120 mln w ratach jak płacić całość.
Będzie kasa na innych.

Aouaro - spoko pomocnik tylko po co nam Artur w takim przypadku.
Nam potrzebny kolejny BOX to BOX - za Rakitic i Vidal.

1

@Szicek10

zapij dobrym Whyskaczem :D

6

ciekawe ile prawdy zainteresowaniu Barcelony Wernerem.
Chłopak do kupienia za 60 mln EUR.

Promocja jak nie wiem

5

mają - ale jak grali inni bo było ich więcej to narzekali czemu nie oni grają.
Zarząd zmniejszył skład z trenerem aby grali częściej.

to nie wina zarządu, ze Vidal nie umie utrzymać języka i odejść jak kolesia wykosił z ziemią równo.

Problem to brak napastnika w styczniu - to jest błąd. Bo kazdy wiedział, ze Suarez miał od początku sezonu problem. Dembele był niepewny.

Pomoc jest OK - dobry skład.

Obrona tak samo. Nikt nie będzie miał 3 prawych czy lewych obrońców. bo problem będzie większy.

2

masakra. Napoli gra 10 zawodników do 25 metra.

Ciekawe czy uda się to przebić.

3

a jak pisałem aby go brać to się smiano ze mnie :)
Koleś jest masakra.

4

jak dla mnie kupno Neymara nie ma sensu juz. chłop zaraz 29 lat. nie znam brazyliczyka ktory po 30 jest na topie.
Jeśli zakładać nawet odejście Messiego i Suareza to trzeba inaczej budować zespół.

Fati, Martinez, Antoni G. , postarać się o Sancho.

Moze FM lub FIFA ale:

Sancho - za 100 mln będzie do wzięcia
Martinez - 111 mln
Haaland - 75 mln
Donny van B. - 50 mln
Emerson - 12 mln
Daje to 350 mln

Napewno odejdzie:

Phillipe - 80-90 mln
Rakitic - 30-40 mln
Vidal - 15-20 mln
Saurez - ? 30 mln
Messi - oby nie - ale jak odejdzie to zrobi się wolniej w kasie o 120 mln

Daje to razem około 200 mln - są to transfery realne bo kazdy zawodnik będzie do kupienia. Pytanie tylko kto odejdzie realnie - bo napewno odejdzie kilku graczy. Pytanie ilu z ataku od nas i jak postąpi Messi.

0

latem i tak 2 napastników potrzeba.
Lusi zapewne odejdzie.

0

@luigis
jasne, ze będą zarabiać ale juz nie tyle.
Suarez i tak odejdzie.

Messi tez moze odejść.

I co wtedy?

Martinez - 111 mln
Harlland - 75 mln
Sancho - BVB po sezonie przyjmie ofertę w okolicach 100 mln
DVB - Ajax zaakceptuje ofertę w granicach 50-60 mln
Srodkowy pomocnik - kupisz za około 50-70 mln.

Co w tym nierealnego.
3 na 4 graczy zaakceptują przejście do Barcelony bez problemu.

0

@ryba84
to prawda.
Ale Milan żył staruszkami.
Niestety przeliczył się tym.

A potem transfery na szybko.
Trzeba tego unikać.
Jak tylko będzie szansa to szybko zmieniać na młodych głodnych grania szybkiej agresywnej piłki.
Niestety Messi, Suarez, Rakitic, Vidal , Sergio - juz nie pociągną w takim graniu. Zapomniano gdzieś, ze wieku nie oszukasz.
Potrzeba niestety zmieniać i zmieniać cały czas.

0

@fenix1983

PENSJA to tez kasa jaka zostaje w klubie - A Messi i Suarez zarabiają najwięcej w klubie. Łącznie około 150 mln brutto razem w podstawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?