fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcafan9512
a co mają powiedzieć :) ze poświęcą listonoszy dla dobra ludu :D
Przeciez ich się zastąpi jak padną :D szkoda mi ich.
Czuć wylew L4 u nich chyba.
A tak na powaznie :) zalecam nie oglądać informacji - człowiek lepiej się czuje. Ja tak robię od 2 tygodni. I tak nie robią chyba nic dla firm i ludzi. Bo moja firma będzie zwalniać kolejne osoby
3
@stone80 do wyborów.
Potem to i nawet jak będzie umierać po 1000 osób to nikogo nie będzie ruszać.
7
@Mazeri
tak posłał bo piłkarze w Anglii nie zgodzili sie na redukcje pensji.
Fajnie by było jak by kilka klubów padło u nich - to moze poszli by po rozum do głowy.
0
Sprzedać:
umtiti - 50-60 mln - jak mniej to się nie opłaca bo następca i tak by tyle kosztował.
Semedo - 50-60 mln
Couthinio - -80-90 mln
Rakitic - 25-30 mln
Vidal - 15-25 mln
Rafinia - 20 mln
Kupić:
Emerson - 12 mln
stoper jak Umtiti odejdzie do 30 mln - ale ta opcja mało realna. bardziej 1 do1. wiec lepiej
nic chyba nie zmieniać. Dodac kogoś z Barcy B do składu i ogrywać go w meczach u siebie.
Donny van Beek - 50 mln
Ndombele - 50-60 mln
Neymar - 150 mln (ehhh ale nie widzę tego)
Napastnik do 50 mln
Daje zakup za około 300 mln
Sprzedaz za około 220-250 mln.
Moze i FM ale Ci co podałem na 99% odejdą od nas.
pomoc by zyskała 2 graczy dla których bieganie nie stanowi problemu.
Było by kim grać:
De Jong/Artur - Sergio/Ndombele - DVB/Piuq
Atak:
Neymar/Antos - Suarez/ NOWY - Messi/Trincão/Dembele
Jak odejdzie:
Antos czy Dembele to postawił bym na T. Werner - Liverpool z niego zrezygnował.
I nie piać, ze sie nie da.
Bo się da - tylko pytanie kto realnie od nas odejdzie.
Moze mnie zaraz zje połowa fcbarca.pl
ale nie obraził bym się jak Messi odszedł i zwolniona kas poszła topowego napastnika.
1
@Hushovt w Bielsko Biała tez pada :D śnieg
1
pieprzenie.
gdyby nie inne sekcje i ich oświadczenia dalej by walczyli o kilka EURO wiecej.
2
@hazo428
w LFC będzie gwiazdą i zagra pewnie 40 meczy bez kontuzji.
A u nas sztab medyczny nie umie się nim zająć
0
Cavaniego mozna próbować zwerbować jak nic.
10
problem to Messi.
kto ogląda mecze ten widzi ostatnio, ze on gra tylko z wybranymi.
Jak by uwazał, ze inna gwiazda w ataku zabierze mu coś.
ostatnie 2 lata są jakieś dziwne w jego wykonaniu.
Daje duzo ale zabija inne wielkie gwiazdy u nas.
Czasem wydaje mi się, ze mając Dembele, Couthinio, Antosia plus jeszcze 2 innych
a nie mając juz Messiego gra była by lepsza pod względem wyników.
Jest geniuszem dla mnie ale jego tryb osoby która jest bardzo wycofana emocjonalnie odbija się na innych w zespole.
1
proste jak budowa cepa.
1. PK - tylko po 1 meczu do finału - zyskuje się 3 terminy
2. wykasowanie 1 terminu na reprezentacje w listopadzie - kolejne 2-3 terminy
3. granie w grudniu - kolejne 2-3 terminy
Mamy lekko 5-7 dodatkowych terminów.
Wiec zyskujemy miesiąc na opóźnienie startu sezonu na połowę września lub jego koniec.
W Anglii juz zapowiedziano z rezygnacji z 1 pucharu krajowego na rok - da im to 5 czy 6 terminów ekstra.
Cześć pucharów będzie tylko 1 meczem.
Da się zrobić na spokojnie. tylko trzeba modlić się aby wirus nie zaatakował na jesień i mieć nadzieje na szczepionkę.
1
svencon
lepiej dograć jak się da.
Mniejsze straty finansowe będą dla wszystkich sekcji u nas.
A co do piłkarzy pograją częściej przez 3-4 miesiące w kolejnym i nic im nie będzie.
Przeciez narzekali, ze mało grali w tym sezonie bo za duzo ich. A potem za mało :)
sam nie wiem jak głupi oni są.
Ale nawet nie wygrywając nic niech grą - przyda się im otrzeźwienie i granie w lipcu.
Moze troszkę mądrzej będą patrzeć na świat :) po tych kilku miesiącach.
13
niech publicznie staną przez stadionem i powiedzą, ze im się milony należą bo przeciez siedzą spokojnie willach które są:
- ochraniane
- ktoś im dowozi wszystko
A na to przeciez potrzebuja 3 mln bo 500tyś im nie starczy przez 2 miesiące.
A jak nie odpowiada niech składają wnioski o transfery.
Przykład Philipe jasno pokazuje, ze będzie im ciężko poszukać jeleni co im tyle zapłaci.
Kto da taką kasę za 2-3 miesiące Pique, Sergio, Alabie, Suarezowi, Messiemu.
Nawet w Chinach nie dostaną.
W USA wali się gospodarka - w przeciągu 1 tygodnia pracę straciło ponad 3,5 mln ludzi.
Tam firma która by dała jakiemuś kopaczowi po 30 - 40 mln by został zmieciona przez media.
Gadać to oni sobie mogą.
Mają siedzieć w domach i trenować.
I niech się cieszą bo za 2-3 miesiące znów będą dostawać mln.
A u mnie w firmie juz 100 osób poszło, u zony 300.
W mojej poprzedniej firmie ponad 300 osób.
A ile jeszcze straci ? A oni dalej będą mieć miliony.
W Hiszpanii bez pracy zostało ponad 1 mln osób - niech im powiedzą, ze nie starczy im 300-500tyś EURO.
A ci co stracili pracę będą mieć max 1200 EURO od Państwa przez 3 do 6 miesięcy.
1
@bolinho89
niech publicznie staną przez stadionem i powiedzą, ze im się milony należą bo przeciez siedzą spokojnie willach które są:
- ochraniane
- ktoś im dowozi wszystko
A na to przeciez potrzebuja 3 mln bo 500tyś im nie starczy przez 2 miesiące.
A jak nie odpowiada niech składają wnioski o transfery.
Przykład Philipe jasno pokazuje, ze będzie im ciężko poszukać jeleni co im tyle zapłaci.
Kto da taką kasę za 2-3 miesiące Pique, Sergio, Alabie, Suarezowi, Messiemu.
Nawet w Chinach nie dostaną.
W USA wali się gospodarka - w przeciągu 1 tygodnia pracę straciło ponad 3,5 mln ludzi.
Tam firma która by dała jakiemuś kopaczowi po 30 - 40 mln by został zmieciona przez media.
Gadać to oni sobie mogą.
Mają siedzieć w domach i trenować.
I niech się cieszą bo za 2-3 miesiące znów będą dostawać mln.
A u mnie w firmie juz 100 osób poszło, u zony 300.
W mojej poprzedniej firmie ponad 300 osób.
A ile jeszcze straci ? A oni dalej będą mieć miliony.
W Hiszpanii bez pracy zostało ponad 1 mln osób - niech im powiedzą, ze nie starczy im 300-500tyś EURO.
A ci co stracili pracę będą mieć max 1200 EURO od Państwa przez 3 do 6 miesięcy.
2
w koncu.
Licze, ze tym co sie to nie podoba powiedzą to otwarcie, ze oni chcą wszystkie swoje miliony przed kibicami.
0
@AllBundy
dla Kubo była Barcelona.
Kwestia kasy i tyle dzis. Trzeba ich przebić i tyle.
Nie ma co się pieścić - młodego trzeba zgarnąć
1
@busquets5
bedziesz mógł wykupić pewnie w promocji
9
dla mnie masakra jakaś.
chcą zredukować pensie przez 2-3 miesiące.
Zakładając, ze mają średnią 10 mln Euro.
To daje jakieś 0,85 mln Euro miesięcznie.
z tego 70% = daje jakies 1,7 mln Euro redukcji przez te 3 miesiące.
To oczywiście średnia.
Dla Messiego to: 17 mln mniej brutto
Pique, Suarez (mają około 40 mln brutto): 7 mln euro mniej
Anosia, Dembele - około 5-6 mln mniej.
Wiec sporo ale bez przesady. Zostanie im jeszcze więcej jak zaczną grać.
jak dla mnie klub powinien pokazać kto się zgodził a kto nie.
Jak komuś się nie podoba niech wypada i szuka lepszego klubu.
0
@FeloRPS i pewnie jeszcze 100 mln EURO beda chcieli :)
niech spadają na drzewo.
0
@Wajper
BF
0
@Qlewer
szpitala w strukturach wojewódzkich. Wiec bardzo duzego szpitala.
1
dzis dzwoniłem do lekarza bo dalej mam problemy z gardłem.
Chciał dać 2 tygodnie L4 - bo tak bezpiecznie dla mnie (na szczęście moja firma stoi i mam postojowe więc zrezygnowałem z L4).
Jak powiedział potwierdzonych przypadków korona w polsce jest kilkanaście tysięcy.
Tylko nie ma gdzie ich leczyć i taka ilość wprowadziła by ludzi w panikę.
A rząd by miał problem więc nie ma szans na takie informacje od władz.
Kazał mi siedzieć w domu abym nie padł :)
Wiec skala problemu musi być naprawdę ogromna jednak.
0
dla mnie szkoda kasy.
Mamy juz:
lewy atak: Grizmana/ i powalczyć o Richarlison
Środek: Suarez jak ma zostać i powalczyć o kogoś z Timo Werner/Moussa Dembélé/ Alexander Isak
Prawy atak: Trincão/Dembele / Messi
Erling Haaland - jego zaklepać na kolejny sezon za 75 mln EUR bo tyle ma odstępnego za Suareza.
Neymar jest świetny ale czy in chce jeszcze grać czy juz jest celebrtką telewizyjną bardziej.
I do pomocy Donny van Beek plus ktoś do biegania i walczenia.
1
tylko dać tych co chce.
I pozwolić grać.
Plus jakiś ogarnięty zespół medyczny
0
@mpolska25
teoretycznie postojowe.
choć pracodawca ma prawo ustanowić przerwę urlopową w zakładzie.
Wszystko zalezy jak się dogada dyrekcja z zakładem.
Ale to kwestia kompromisu - firmy nie mają kasy jak lodu większości aby płacić przez kilka tygodni i się utrzymać.
0
@mpolska25
mówili coś 60 do 80%
ja przeżyje bo stracę mało bo mam prawie 40 dni urlopu i stawkę dośc duzą.
Ale inni będą piszczeć jak dojdzie do wypłaty.
0
u mnie chyba 4 tygodnie postoju w zakładzie. Jakas masakra.
tydzien urlop, tydzien postój, tydzien urlop i postój.
Nie będzie co zbierac za jakiś czas z gospodarki jak tak będzie.
17
w innym klubie będzie kosił obrońców. Ale w Barcy jak i w Realu przygotowanie fizyczne to dno.
Jak mozna trenowac wszystkich tak samo jak koleś jest inny jak reszta zespołu w grze.
Jakiś dramat to co się dzieje.
0
@Jankes12
jak napisałem 50% graczy juz kupionych.
dokupić 2-3 i skład prawie taki jak napisałem.
Nie wiem gdzie to nie wykonalne.
Dla mnie marzenie to: Tanguy Ndombélé do pomocy. Gracz kapitalny ale jak Mou znów niszczy nowy gracza :)
0
@QuentinTarantino
marzenia mozna mieć :)
Kupieni i zawodnikami Barcy juz są:
- Emerson
- Matheus Fernandes
-Trincão
Kwestia powalczenia o:
- Luiz Felipe
-Tanguy Ndombélé - jak Mou zostanie to będzie chciał odejść zapewne
- VDB - w Ajax i tak to jego ostatni sezon
- Werner - na 100% odejdzie - wystarczy przekonać gracza
- Sancho/Lautaro Martínez - Sancho do sprzedania z BVB - Lautaro z Interu tez.
Chętnych na:
- Semedo
- Rakitic
- Vidal
- Fati - wypozyczenie
- Suarez
- Philipe C.
napewo nie zabraknie - bo wciąż to bardzo dobrzy piłkarze.
2
pierwsze to trzeba ogarnąć sztab od przygotowania fizycznego.
mamy za duzo głupich kontuzji.
Ściągnąć zespół z Getafe - tam mają najmniej kontuzji i kolesia co jest jednym z najlepszych na świecie.
Taki Dembele nie moze łapać kontuzji co 2 mecze. A w BVB grał cały zezon. podobnie gra Sancho czy Hazard u nich - i nie łapią kontuzji. Coś musi być u nas zjebane - za bardzo chyba grupowe treningi mamy niestety.
Potem trzeba posprzątać kadrę pod trenera. Jak ma zostać Setien a jestem za tym to niech poda kogo skreśla i go sprzedać.
Potem mozna kupować.
Za te 150 mln według mnie mozna mieć:
- Werner - 60 mln
- Donny Van Beek - 60 mln
- Luiz Felipe - 30 mln
Poza tym chętnie bym zobaczył kogoś za Rakitic, Vidal u nas - młodych graczy do walki i biegania.
Jak by się chciało gwiazdy to wolał bym młode wilki:
- Sancho
- Mbappe
- Richarlison
- David Neres
Jak dla mnie:
1. zmienić przygotowanie fizyczne i odzyskać Dembele - to podstawa - i da się zrobić.
2. Antoś na lewą stronę gdzie umie grać
3. Fati na cały sezon do Holandii lub Niemiec
3. Kupić Wernera
5. Powalczyć o DVB
6. Tanguy Ndombélé - postarać się wyciągnąć z Totków - graczowi nie po drodze z Mou.
7. Powalczyć o Sancho lub innego szybkiego skrzydłowego
8. Zastanowić się nad sprzedaniem Suareza i kupieniem innego 2 napastnika
9. Neymar i moze gwiazda ale mozna go lepiej zastąpić u nas.
Skład na nowy sezon:
Bramka: Marc / Neto
Lewa obrona: Alba; Junior - alba tez potrzebował 2 sezonów aby grać
środek obrony: Pique, Langlet, Umtiti, Luiz Felipe = > za 2 lata Pique > Tobido
Prawa obrona: Roberto; Emerson z Betis
Pomoc: Sergio B. , Artur, De Jonge, VDB, Tanguy Ndombélé, Matheus Fernandes; Piuq
Atak: Messi, Antos, Martin Braithwaite, Wener, Dembele, Trincão, Sancho/Lautaro Martínez
Kadra 23-24 osoby idealna do grania.