2

to prawda. szkoda takich strat.
Lepsze widowisko by było.

2

Haland jest do wzięca za 20-30 mln. Juz dawno Eric powinien być w Szwajcarii i go kupować.
Jak nam się nie uda kupić takiego diamentu za tą kasę to naprawdę nie wiem kogo oni chcą na nową 9.

Do tego w lipcu Martinez i mozna pozwolić Luisowi iść do Stanów - bo coraz bardziej go tam ciągnie jak widać po wywiadach.

Dwie nowe kalasowe 9 na kolejne 10 lat by były u nas.
I cena 130 mln EUR - to promocja bo dziś Lewy w wielku 31 lat by nas kosztował pewnie z 100 mln jak nic.

0

w Barcelonie za 40 EUR to masz średnio obiad. jak w Polsce obiad za 40 zł.

Teraz byłem w niedziele i zoną na rosół i 2 danie (Ja kotlet + dodatki, zona roladki) daliśmy 130 zł.

Więc to naprawdę tanie obiady.

1

lubię go ale w sobotę powinna być juz zmiana trenera.
Broniłem go.

Ale w sobotę po 30 min wyłączyłem mecz - nie dało się na to patrzeć.
To jakiś dramat jest.

Nawet lepiej się oglądało się Simpsonów - to juz jest dramat.
Dobrze, ze mam 2 zmianę w tym tygodniu i nie będę oglądał jutro meczu.
Masakra jakaś, że człowiek woli być w robocie jak oglądać te męczarnie.

A najgorsze jest to, że Legia gra lepiej jak Barcelona i mecz w niedziele był ciekawszy.

0

1. trzeba kupić Eduardo Camavinga - nawet za 20 mln - taniej nie będzie.
Chłopak jest genialny w destrukcji, a ma 16 lat. Niszczy starszych DM od siebie w dobrej lidze francuskiej. U nas tacy gracze się sprawdzają.

2. kwestia to dobry rozgrywający: Kai Havertz - Messi wieczny nie będzie. Brać bo potem juz nie będzie do kupienia jak trafi do Bayernu czy City.

3. Ryana Gravenberch - kupić i zostawić w Ajax na 2 lata.

4. Z 2-3 młodych napastników - i niech się ogrywają poza Barcą.
Nie stracimy napewno na tym.

3

to jest najlepszy gracz:
Kai Havertz (Bayer)

Liczę, ze będzie grał u nas za rok lub dwa.

Zamiast Neymara lepiej jego kupić jak co: Jadon Sancho (Borussia Dortmund)

1

jest wart od 30 do 40 mln.

Odejdą jeszcze:

Philippe Couthinio za około 100mln
Umtiti - za około 60-70 mln

To daje jakieś 200 mln.

Za tą kasę trzeba kupić klasową 10 i nowego defensywnego pomocnika.
W obronie postawić na:

- Tobido
- Ronalda Araujo

W pomocy kupić kogoś z:
- Eduardo Camavinga - on tu musi przyjść - chłopak ma coś w sobie. - około 30-40 mln
- Lucas Torreira - podoba mi się bardzo. Arsenal go marnuje - jakieś 50 mln
- Marc Roca - co prawda Espaniol ale warto tez obserwować - 60 mln

klasyczny napastnik:

- Kylian Mbappé - marzenie :) ale nie realne
- Lautaro Martínez - Ja bym go kupił
- Harry Kane - on tez może być.

Napastnik od 80-100 mln do pewnie ponad 200 mln.
Temu bym postawił na Lautaro.

0

@barcam23

nie gra bo grał ostatnio wszystko.
A teraz zagra 180 min dla Francji.

Musi odpocząć troszkę.

Jest Dembele, Messi, Fati.
Jest kim grać.
Suarez nie jedzie na reprezentacje więc tez moze grać

9

Antos odpoczywa bo grał ostatnio wszystko.
Skład jest spoko.

Dembele i Messi potrzebują minut.

8

nasz trener jest w Ajax-ie i nie ma się co zastanawiać.
A za 3-4 lata Jurgen K.

0

a co ma mówić.

Zagrał dobry mecz - to nasza nowa 10 za Luisa na lata.
trzeba iść po niego w czerwcu aby od lipca juz grał u nas.

80-100 mln to nie kasa.
Bayern juz gotowy dać nam 120 mln na Philipe który gra u nich fajną piłę.

Do tego Rakitic + Umtiti i mamy kasę na transfery za rok.

1

wczoraj zagrał jak nie on.
Naoglądał się Fatiego chyba.
Nie grał głupiej i naiwnej piłki ale ładnie rozgrywał - kilka zagrań mu chłopaki spalili.

0

Fripo musi grać.
słabo wszedł ale potrzeba zaufania do niego.

Messi niech się wykuruje dobrze.

Moze jeszcze znajdzie się w tym czasie inny talent do gry w szkole.

29

w BVB był zdrowy jak ryba.

W klubie robią coś źle.
Nie mozliwe to jest.
Jakaś masakra z tymi graczami w tym roku u nas i w Realu.

Trzeba poszukać jeszcze kogoś w Barcy B i U19 - tam pełno perełek - moze to okazja aby postawić na jeszcze kogoś.

Jak juz mamy tak grać słabo to niech z 2-3 młodych wprowadzić do składu i niech grają.

Dembele potrzebuje wsparcia i potężnego wzmocnienia mięśni nóg.

Ja bym poszedł do Getafe i zabrał od nich gości od przygotowania fizycznego.
Mają najlepszych ludzi w LL od tej roboty.

10

jaki problem - dawać go na 20-30 min dziś i w środę od 1 min za Pique.

chłopak ma potencjał równie wielki jak Umtiti czy Lengel

0

bardzo ładny wynik Slavi.
Idealnie dla nas.

0

ter Stegena
Nélsona Semedo, Gerarda Piqué, Clementa Lengleta, Jordiego Alba
Sergio Busqueta, Frenkiego de Jonga,Arthura.
Antoni - Suarez - Perez

Antsu i Messi mogą zagrać w 2 połowie.
Gramy w LM i liczy się wynik.

Antsu lepiej gra na lewej stronie, a tam będzie grał Antoni który jest lepszy i umie bronić.
A będzie na jego stronie grał Sancho.
Potrzeba go pilnować - tylko Antoś moze go upilnować.

0

@messi 94

właśnie dobrze zrobił. Nie mozna robić z niego juz Messiego i dawać na 90 min.
Chłopak ma 16/17 lat prawie.
Organizm nie tak mocny jak Perez - warto dawać mu się też ogrywać po te 90 min jak nie ma Messiego.

Jeszcze z spokojnie z 4-5 meczy bym mu dał o 1 min w składzie Antoni - Luis - Perez.
Gra z nimi go zbuduje - Messi ma ciężką kontuzję i niech wchodzi spokojnie - lepszy Messi na 30 min jak jego brak.

Nawet jak Perez nie będzie gwiazdą to zbuduje sobie opinię i spokojnie za rok pójdzie za 40-60 mln do Anglii.
Klub musi zacząć chodować średnich graczy do sprzedania za tę kasę - brutalne ale prawdziwe. Jeden taki gracz co roku i kasa na 2 graczy z topu na pensję będzie.

A nóż się sprawdzi i będzie grał.
Trzeba dawać mu grać nawet więcej jak Antsu Fati w pierwszym składzie - chłopak niech gra też w Barcy B. Dla 16 latka to też pole rozwoju bez presji co weekend.

1

oglądałem jego mecze.
Chłopak jest dobry.

Ale jest jeszcze 2-3 lepszych od niego w jego wieku w Barcy.
Jak to zmarnują to masakra.

Ja liczę na naszego Polaka - ofensywny pomocnik - ma niezły ciąg na bramkę.

0

za rok będzie Erik ten Hag będzie trenerem.

chętnie bym z nim przywitał u nas:

Noussair Mazraoui oraz David Neres

Nie ma chyba lepszej opcji na teraz - takiej realnej.
Bo kazdy moze chcieć Klopp, Guardiola - ale nie widzę tych opcji przez 2-3 lata jeszcze.

7

karny miał być na Atsu - to był błąd sędziów jak dla mnie.

0

za duzo podróży i mamy tego wynik.
pewnie zajmie im jeszcze z 3-4 tygodnie dojście do siebie.

byli na 3 kontynentach.
A co nie którzy nawet na 4 czy 5 w okresie pzygotowania.

tak się nie da zrobić formy i zgrania

0

@kosmos91

nie gra bo go Messi nie lubi :)
Ale mnie to gu***** obchodzi.

To świetny napastnik i jedyny do wyciągnięcia.

Inter robi wszystko aby go nie sprzedać do włoch.
To świetna okazja go zabrać do nas.

To piłka nie klub adoracyjny - potrzeba nam takiego napastnika.
Antek to zawsze był 2 napastnik lub skrzydłowy

0

ja bym spróbował Icardiego zabrać z Interu nawet na zasadzie wypożyczenia.

Suarez by miał naturalnego zmienika.
Skrzydła to skrzydła: Antek, Dembele, Messi, Fati, Perez.

Lub powalczyć o niego: Hakim Ziyech.

Widać, że mamy za mało siły ognia w ataku.
Messi i Suarez mogą w tym roku juz nie być to gracze na 50-60 meczy.

0

@kamilp273

ma rok kontraktu i po 2 kontuzjach przez które zagrał ostatnio około 20 meczy.
adekwatna cena

0

@Sebolinho

będzie jeszcze Perez i inni zawodnicy są.
Młody potrzebuje gry jak chcemy kolejnej gwiazdy.
Sancho, Mbappe , Messi - grali i jakoś nie są zajechani

0

mecz walki.
widac, że jazda za kasą sporo nas kosztuje.

teraz 2 tygodnie na dojście do siebie.
większość graczy zostaje.

Fati na stałe do 1 składu.
Perez tez - oddać Rafinię i będzie dla nich miejsce.

Dojdzie:
Suarez, Messi, Dembele - będzie lepiej.

Sergio B. - słabo.
Jak Rakitic nie odejdzie zastanowił bym się nad pomocą:
Artur - Rakitic - De Jong.

Lub granie:

===== Suarez =====
Grizman = Messi = Dembele/Fati

De Jong/Artur = Rakitic


1

spokojnie. ma kto grać. Zawsze postawić mozna na Fati, Perez, Rafinia.

Artur juz chyba jest gotowy do gry.

0

jeśli Ney ma przyjść to:

sprzedać:
Dembele - PSG
Rakitic - obojętne kto
Semedo - tylko jak PSG wyceni go na 60-70mln EUR

Atak:

Neymar / Antos - Luis/Antos - Messi / Rafinia/ Ansu Fati

pomoc:

De Jong/Artur - Sergio/Vidal - Roberto/Alana/Piug

Za Semedo proponuję gwiazdę Ajax-u - Noussair Mazraoui - za 20-25mln do kupienia.

3

brawo :) niech graja dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?