fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
to prawda. szkoda takich strat.
Lepsze widowisko by było.
2
Haland jest do wzięca za 20-30 mln. Juz dawno Eric powinien być w Szwajcarii i go kupować.
Jak nam się nie uda kupić takiego diamentu za tą kasę to naprawdę nie wiem kogo oni chcą na nową 9.
Do tego w lipcu Martinez i mozna pozwolić Luisowi iść do Stanów - bo coraz bardziej go tam ciągnie jak widać po wywiadach.
Dwie nowe kalasowe 9 na kolejne 10 lat by były u nas.
I cena 130 mln EUR - to promocja bo dziś Lewy w wielku 31 lat by nas kosztował pewnie z 100 mln jak nic.
0
w Barcelonie za 40 EUR to masz średnio obiad. jak w Polsce obiad za 40 zł.
Teraz byłem w niedziele i zoną na rosół i 2 danie (Ja kotlet + dodatki, zona roladki) daliśmy 130 zł.
Więc to naprawdę tanie obiady.
1
lubię go ale w sobotę powinna być juz zmiana trenera.
Broniłem go.
Ale w sobotę po 30 min wyłączyłem mecz - nie dało się na to patrzeć.
To jakiś dramat jest.
Nawet lepiej się oglądało się Simpsonów - to juz jest dramat.
Dobrze, ze mam 2 zmianę w tym tygodniu i nie będę oglądał jutro meczu.
Masakra jakaś, że człowiek woli być w robocie jak oglądać te męczarnie.
A najgorsze jest to, że Legia gra lepiej jak Barcelona i mecz w niedziele był ciekawszy.
0
1. trzeba kupić Eduardo Camavinga - nawet za 20 mln - taniej nie będzie.
Chłopak jest genialny w destrukcji, a ma 16 lat. Niszczy starszych DM od siebie w dobrej lidze francuskiej. U nas tacy gracze się sprawdzają.
2. kwestia to dobry rozgrywający: Kai Havertz - Messi wieczny nie będzie. Brać bo potem juz nie będzie do kupienia jak trafi do Bayernu czy City.
3. Ryana Gravenberch - kupić i zostawić w Ajax na 2 lata.
4. Z 2-3 młodych napastników - i niech się ogrywają poza Barcą.
Nie stracimy napewno na tym.
3
to jest najlepszy gracz:
Kai Havertz (Bayer)
Liczę, ze będzie grał u nas za rok lub dwa.
Zamiast Neymara lepiej jego kupić jak co: Jadon Sancho (Borussia Dortmund)
1
jest wart od 30 do 40 mln.
Odejdą jeszcze:
Philippe Couthinio za około 100mln
Umtiti - za około 60-70 mln
To daje jakieś 200 mln.
Za tą kasę trzeba kupić klasową 10 i nowego defensywnego pomocnika.
W obronie postawić na:
- Tobido
- Ronalda Araujo
W pomocy kupić kogoś z:
- Eduardo Camavinga - on tu musi przyjść - chłopak ma coś w sobie. - około 30-40 mln
- Lucas Torreira - podoba mi się bardzo. Arsenal go marnuje - jakieś 50 mln
- Marc Roca - co prawda Espaniol ale warto tez obserwować - 60 mln
klasyczny napastnik:
- Kylian Mbappé - marzenie :) ale nie realne
- Lautaro Martínez - Ja bym go kupił
- Harry Kane - on tez może być.
Napastnik od 80-100 mln do pewnie ponad 200 mln.
Temu bym postawił na Lautaro.
0
@barcam23
nie gra bo grał ostatnio wszystko.
A teraz zagra 180 min dla Francji.
Musi odpocząć troszkę.
Jest Dembele, Messi, Fati.
Jest kim grać.
Suarez nie jedzie na reprezentacje więc tez moze grać
9
Antos odpoczywa bo grał ostatnio wszystko.
Skład jest spoko.
Dembele i Messi potrzebują minut.
8
nasz trener jest w Ajax-ie i nie ma się co zastanawiać.
A za 3-4 lata Jurgen K.
0
a co ma mówić.
Zagrał dobry mecz - to nasza nowa 10 za Luisa na lata.
trzeba iść po niego w czerwcu aby od lipca juz grał u nas.
80-100 mln to nie kasa.
Bayern juz gotowy dać nam 120 mln na Philipe który gra u nich fajną piłę.
Do tego Rakitic + Umtiti i mamy kasę na transfery za rok.
1
wczoraj zagrał jak nie on.
Naoglądał się Fatiego chyba.
Nie grał głupiej i naiwnej piłki ale ładnie rozgrywał - kilka zagrań mu chłopaki spalili.
0
Fripo musi grać.
słabo wszedł ale potrzeba zaufania do niego.
Messi niech się wykuruje dobrze.
Moze jeszcze znajdzie się w tym czasie inny talent do gry w szkole.
29
w BVB był zdrowy jak ryba.
W klubie robią coś źle.
Nie mozliwe to jest.
Jakaś masakra z tymi graczami w tym roku u nas i w Realu.
Trzeba poszukać jeszcze kogoś w Barcy B i U19 - tam pełno perełek - moze to okazja aby postawić na jeszcze kogoś.
Jak juz mamy tak grać słabo to niech z 2-3 młodych wprowadzić do składu i niech grają.
Dembele potrzebuje wsparcia i potężnego wzmocnienia mięśni nóg.
Ja bym poszedł do Getafe i zabrał od nich gości od przygotowania fizycznego.
Mają najlepszych ludzi w LL od tej roboty.
10
jaki problem - dawać go na 20-30 min dziś i w środę od 1 min za Pique.
chłopak ma potencjał równie wielki jak Umtiti czy Lengel
0
bardzo ładny wynik Slavi.
Idealnie dla nas.
0
ter Stegena
Nélsona Semedo, Gerarda Piqué, Clementa Lengleta, Jordiego Alba
Sergio Busqueta, Frenkiego de Jonga,Arthura.
Antoni - Suarez - Perez
Antsu i Messi mogą zagrać w 2 połowie.
Gramy w LM i liczy się wynik.
Antsu lepiej gra na lewej stronie, a tam będzie grał Antoni który jest lepszy i umie bronić.
A będzie na jego stronie grał Sancho.
Potrzeba go pilnować - tylko Antoś moze go upilnować.
0
@messi 94
właśnie dobrze zrobił. Nie mozna robić z niego juz Messiego i dawać na 90 min.
Chłopak ma 16/17 lat prawie.
Organizm nie tak mocny jak Perez - warto dawać mu się też ogrywać po te 90 min jak nie ma Messiego.
Jeszcze z spokojnie z 4-5 meczy bym mu dał o 1 min w składzie Antoni - Luis - Perez.
Gra z nimi go zbuduje - Messi ma ciężką kontuzję i niech wchodzi spokojnie - lepszy Messi na 30 min jak jego brak.
Nawet jak Perez nie będzie gwiazdą to zbuduje sobie opinię i spokojnie za rok pójdzie za 40-60 mln do Anglii.
Klub musi zacząć chodować średnich graczy do sprzedania za tę kasę - brutalne ale prawdziwe. Jeden taki gracz co roku i kasa na 2 graczy z topu na pensję będzie.
A nóż się sprawdzi i będzie grał.
Trzeba dawać mu grać nawet więcej jak Antsu Fati w pierwszym składzie - chłopak niech gra też w Barcy B. Dla 16 latka to też pole rozwoju bez presji co weekend.
1
oglądałem jego mecze.
Chłopak jest dobry.
Ale jest jeszcze 2-3 lepszych od niego w jego wieku w Barcy.
Jak to zmarnują to masakra.
Ja liczę na naszego Polaka - ofensywny pomocnik - ma niezły ciąg na bramkę.
0
za rok będzie Erik ten Hag będzie trenerem.
chętnie bym z nim przywitał u nas:
Noussair Mazraoui oraz David Neres
Nie ma chyba lepszej opcji na teraz - takiej realnej.
Bo kazdy moze chcieć Klopp, Guardiola - ale nie widzę tych opcji przez 2-3 lata jeszcze.
7
karny miał być na Atsu - to był błąd sędziów jak dla mnie.
0
za duzo podróży i mamy tego wynik.
pewnie zajmie im jeszcze z 3-4 tygodnie dojście do siebie.
byli na 3 kontynentach.
A co nie którzy nawet na 4 czy 5 w okresie pzygotowania.
tak się nie da zrobić formy i zgrania
0
@kosmos91
nie gra bo go Messi nie lubi :)
Ale mnie to gu***** obchodzi.
To świetny napastnik i jedyny do wyciągnięcia.
Inter robi wszystko aby go nie sprzedać do włoch.
To świetna okazja go zabrać do nas.
To piłka nie klub adoracyjny - potrzeba nam takiego napastnika.
Antek to zawsze był 2 napastnik lub skrzydłowy
0
ja bym spróbował Icardiego zabrać z Interu nawet na zasadzie wypożyczenia.
Suarez by miał naturalnego zmienika.
Skrzydła to skrzydła: Antek, Dembele, Messi, Fati, Perez.
Lub powalczyć o niego: Hakim Ziyech.
Widać, że mamy za mało siły ognia w ataku.
Messi i Suarez mogą w tym roku juz nie być to gracze na 50-60 meczy.
0
@kamilp273
ma rok kontraktu i po 2 kontuzjach przez które zagrał ostatnio około 20 meczy.
adekwatna cena
0
@Sebolinho
będzie jeszcze Perez i inni zawodnicy są.
Młody potrzebuje gry jak chcemy kolejnej gwiazdy.
Sancho, Mbappe , Messi - grali i jakoś nie są zajechani
0
mecz walki.
widac, że jazda za kasą sporo nas kosztuje.
teraz 2 tygodnie na dojście do siebie.
większość graczy zostaje.
Fati na stałe do 1 składu.
Perez tez - oddać Rafinię i będzie dla nich miejsce.
Dojdzie:
Suarez, Messi, Dembele - będzie lepiej.
Sergio B. - słabo.
Jak Rakitic nie odejdzie zastanowił bym się nad pomocą:
Artur - Rakitic - De Jong.
Lub granie:
===== Suarez =====
Grizman = Messi = Dembele/Fati
De Jong/Artur = Rakitic
1
spokojnie. ma kto grać. Zawsze postawić mozna na Fati, Perez, Rafinia.
Artur juz chyba jest gotowy do gry.
0
jeśli Ney ma przyjść to:
sprzedać:
Dembele - PSG
Rakitic - obojętne kto
Semedo - tylko jak PSG wyceni go na 60-70mln EUR
Atak:
Neymar / Antos - Luis/Antos - Messi / Rafinia/ Ansu Fati
pomoc:
De Jong/Artur - Sergio/Vidal - Roberto/Alana/Piug
Za Semedo proponuję gwiazdę Ajax-u - Noussair Mazraoui - za 20-25mln do kupienia.
3
brawo :) niech graja dalej