0

Ansu na 1 mecz to błąd - jest ciśnienie. spokojnie wejdzie. jest 5 zmian.

miał problemy z mięśniami - po co go katować. niech rozgrywa się spokojnie

0

pierwszy mecz trzeba walczyć.
Vidal to dobre rozwiązanie.
Artur dostanie swoje minuty.

Araujo - to diament. liczę na niego. jak pogra dobrze oddać Umtti i na niego postawić.

1

@Aureczek
jak dla mnie juz dawono powinno się grać 4 -4 -2
4-3-3 to juz nie nasze ustawienie - nie mam do niego graczy.

5

@mr_robot
fajnie będzie zobaczyć ich wszystkich.
nie trzeba nikogo skreślać.

Jak dla mnie 5 zmian mogło by juz zostać na stałe i taka ilość graczy
na ławce.
Więcej by się działo w meczach.

3

i zrobi z niego drugiego Kevina DB

0

@Coutinho007
masakra kolejna perła która oddana bez walki.

Dramat

1

@msmsms trzeba zapytać konie co o tym myślą :D
bo i na paszę brakuje ;)
Ale spoko górnicy będą mieć 100% a leżą.

A ja pracuję po 12h-15h i mam 80%

0

@Tomo1989
lubię go i chciał bym tutaj.

Ale Werner chciał trafić do Anglii za wszelką cenę. Sam mówił o tym, ze jego celem jest Liga Angielska.

Inna kwestia to Kai - jak kosztuje 80 mln to fajnie było by się skusić na niego.
Philipe upchać za 70 mln i brać Kai do nas.

0

co myślicie o ofercie ManUtd za Fatiego - podobno chcą zapłacić ponad 100 mln Euro - mówi się nawet o 120-140 mln za niego ?

Sprzedać czy zostawić ?
Ja mam zgryz - najlepiej bym go nie sprzedawał.
Ale jak by odszedł to poszedł bym po Sancho z BVB i Kai Havertz z Leverkuzen.

3

@kkbarca

akurat wzrost opłat to wynik ustaw jakie wpadają na samorządy :) :)

Samorządy nie tworzą opłat - działają na podstawie ustaw i tyle.
W kazdej jest szczegół jak na samorząd nakłada się jakiś obowiązek - ten ma się bilansować (wiec opłatę masz do pokrycia kosztów i tyle).

Samorząd działa z zasady o sumie 0 - wydatki i dochody mają się zerować.
Jeśli jakaś gmina zarabia to głównie dla tego, ze ma jakiegoś bogatego płatnika podatków i tyle.

Zadania zlecone - i w takim wypadku muszą się zerować (śmieci, ścieki, woda - te główne).

0

@FC1899Barca

z tego co wiem to o odszkodowaniach decydują sondy nie prezydenci.
pytanie bez sensu.

3

watpie w 12 mln. wcześniej podawano 4 -5mln netto - to jakies 9 mln brutto jest i pensja ma rosnąć.

Co do sprzedania:

Semedo - 40-50mln
Tobido - 20-30 mln
Wague - jakieś 5 mln pewnie - ja bym go wypozyczył do niemiec (tam moze jego talent eksplodować)
Rafinia - 16 mln - tylko ma odstępnego

Daje to jakieś 70-80 mln.

Emersona bym nie ruszał - za rok będzie kosztował 50-60 mln. Chłopak ma ciąg na obronie i papiery na prawego obrońcę Brazylii na kolejne kilka lat.

Do nas brać Dasta za 20 mln i będzie OK.

postarać się sprzedać kogoś z Vidal/Rakitic - Ja bym poszedł w kierunku Donny van de Beek - za 50 mln. Ruiz jak by był za 50 mln tez moze być.

I napewno bym dodał do składu Moriba:
https://www.transfermarkt.pl/ilaix-moriba/profil/spieler/617074

I postawić na niego - chłopa ma dobre warunki do grania.
Idealny okres na postawienie na młodych. nie wyjdzie 1 sezon - trudno.

Mamy na kogo stawiać:
- Fati
- Moriba
- Pedri
- Piuq
- Álex Collado
- Trincão

Wybrać: 3 i reszta do Niemiec i do Holandii na 2 lata.
Lub blisko Barcy - ja bym postawił na Espaniol - gra szybką piłkę.
Chłopaki na miejscu. Mozna robić im badania co jakiś czas, mają dostęp do ośrodka i trenerów. Naszych lekarzy.

Espaniol tez by był zadowolony.
Nie rozumiem tej walki - dla Barcy mocny Espaniol to korzyść.


1

@PeteR10 gotowe

17

jego kontuzje to wina sztabu szkoleniowego i nic więcej.

koleś bazuje na szybkości - i nikt nie potrafi odpowiednio do niego podejść.

Sam Malcom mówił, ze w Zenit trenują więcej i mocniej i treningi są rozne dla kazdego gracza, a nie takie same dla kazdego jak w Barcelonie.

Wiec wiadomo gdzie jest problem

0

werner chce tylko do liverpool-u i nigdzie idziej.

jest po słowie z Jurgenem.

0

@PatrykBarca

jak by barca tyle dawała to sam by spakował do samolotu.

koleś wart max 30 mln EURO.

0

idealne. stracę tylko 20 min :D po pracy meczu z Leganes.

0

@Khajio
Dest marzy o grze dla Barcy.
Stracą po sezonie Hakimiego.

Dest idalenie nadaje się do ich gry i ogrania na jeszcze większym poziomie jak w Ajax.

0

Barca myśli - PSG kupuje.

Dest kupić i oddać na 2 lata do BVB.
Od nich zaklepać za rok porozumienie o Sancho lub Harland.

1

@MarioVeB!
wczoraj widziałem za 30 zł kilogram przy plantacji na sląsku

4

@bynek90
ja sie nie zdziwię jak jeszcze Juve coś zapłacimy.

Pjanic nie jest więcej wart jak 30 mln z powodu wieku i siły marketingu.

Artur to jakieś 50-70 mln - wiek i rynek Brazylii.

Jak będzie 1 do 1 to jakaś masakra. To jest kryminał i nic więcej

1

człowiek chciał by brać to co ci dziennikarze.

A jak samemu sie coś takiego napisze to się śmieją z człowieka.

0

@Barca1992
trzeba przyznać, ze mają większą fantazję jak Tolkien czy Lucas :)
a to jest sztuka.

Szkoda, ze nie zarabiają na siebie tylko my musimy tyrać na nich :(

0

@MESSIah16
a gdzie pomocnicy, obrońcy, bramkarze.
Dla mnie to bzdura takie zestawienia.

To ze Messi ma tyle ZP czy Ronaldo to tylko pogarda dla reszty legend piłki i pokaz jak
media kreują bochaterów.

Gdzie ZP dla:

Raula
Xavi
Iniesty
Ramosa - tak dla niego - mozna go nie lupić ale w obronie naznaczył dekadę.
Maldini
Buffon

mozna by wymieniać jeszcze z 20-30 genialnych i legendarnych piłkarzy tylko z ostatnich 10-15 lat.

Tych co podałeś nie istnieli by bez nich na takim poziomie :)

0

@MichVeB
gorszy nie będzie :)
Semedo jest solidny i bardzo dobrym PO - ale niestety ma problem zrobić ten krok do przodu u nas.

Junior jak dla mnie ten sezon powinien jeszcze zostać i dać mu więcej grania.

1

@Chakalaka
czegosz sie dziwisz.
samemu by mi było wstyd tam być jak bym był w Milicji PIS

12

@MichVeB
i tak nie stracimy. Za rok przychodzi do nas bez płacenia.
Kupiliśmy go i poszedł tam na 2 lata.

Jak chcemy wcześniej to musimy zapłacić i tyle.
Niech gra tam jeszcze rok - i występuje o paszport UE.

Dawać Dest do nas.

Semedo niech odchodzi za 40 mln.

0

jakie spusty. Haaland będzie najlepszą 10 przez kolejną dekadę.

Widać jak twardą ma głowę i wie co chce robić.

2

@emeu
mozesz oglądać bez 1 jak chcesz.

jest straszny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?