fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
kasa jest - jest inny problem - La Liga wprwadziła blokadę transferów.
kazdy transfer ona zatwierdza finansowo czy klub spełni ich wymagania finansowe.
Co z tego, ze mamy 880 mln plan na ten sezon jak ponad 100mln idzie na inne sekcje.
Messi kasuje kolejne 90-120mln.
Ehhh brak sprzedania Messiego będzie odbijał się czkawką.
Moze strzeli i te 40 bramek - ale mozna by lepiej zbilansować klub i inwestycje.
Mozna by zamknąć CN i zrobić remont jak Real skoro stadion i tak nie zarabia więc lepiej szybciej to zrobić.
Niestety socio są głupi i wszystko blokują bo Bartek to samo zło.
Niestety co do zrobienia z barcy maszynki do zarabiania kasy to zrobił więcej jak wszyscy poprzedni prezesi jednak - i tu szacun.
Co do pensji to prawie kazdy krzyczał aby dawać bo się należy im. Kto myślał o takim kryzysie jak teraz jest - nikt. Zobaczcie na Real - zostają tylko z Karimem na ataku i juniorami.
Więc w całej LL jest masakra z kasą.
Anglia się trzyma bo ma z samej TV o ponad 2mld EUR więcej jak LL :) :) więc to jest przepaść.
A kretyni z LL i REF kłócą się jak dzieci - a Anglia robi odjazd dalej :)
0
@Coutinho007
spokojnie za rok pójdzie za 50-70mln euro
0
@Scross
nasze przychody to stadion, sklepy, dni meczeowe.
Wiec nie dziwota, ze nas najbardziej to zabolało
1
chyba łatwo policzyć:
950mln budzet - mieliśmy około 65% na płace => 620mln pensje
800 mln * 70% max limit = 560 mln.
rakitic - 16 mln brutto
Vidal - 18 mln brutto
Suarez - około 30mln brutto (zapewnie z 10 mln dopłacimy)
Inni - około 20 mln zapewne będzie
Do tego nowi gracze:
Couthinio - ma coś koło 10-12 mln netto - 20-24 mln brutto
wiec redukujemy pensje około 50 mln aby być w limicie
9
brak sprzedania Messiego to największy błąd tego sezonu,
chłop ma gdzieś granie.
Skasuje 100mln i odejdzie.
Sergio B to jak by kupę mułu ciągnął za sobą.
2
mamy za duzo pomocników grających ofensywnie.
W ustawieniu 4-2-3-1
Są ( jako cofnięty napastnik):
Messi
Couthinio
Antonii G.
A na 2 pivotów mamy:
De Jonge
Sergio B.
Pjanic
Alena
Sergio R.
Więc szukanie dla niego miejsca jest skomplikowane.
Dla mnie to perła jak Fati - ale moze jeśli ma grać ogony to lepiej dla niego aby
oddać go na 1-2 lata do innej ligi jak Holenderska czy Niemiecka?
Real tak robi z perełkami:
Hakimi
Odegard
Kubo
Moze tylko wystarczy dobrze pogadac z młodym i wyjaśnić, ze lepiej jak zagra tam 30-40 meczy po 70-90 min jak u nas 20 meczy po 20 min.
Lepiej nie mrozić jego rozwoju. Jak dla mnie.
14
watpie w to.
raczej jakies problemy zdrowotne.
grał najlepiej z środkowych pomocników ostatnio.
16
nie wiem co wy narzekacie.
Juz zmiana stylu gry
na 4-2-3-1 to juz sporo zmienia się.
Odejście:
Vidal
Rakitic
odsunięcie Suareza.
Wejscie do składu:
- Fati na stałe
- couthinio na swojej pozycji
- Dembele wygląda jak atleta w końcu i moze zagrać sezon zycia
- Trincao - w końcu skrzydłowy ala Neymar z fantazją - zobaczymy czy da nam choć z 50-70% - jak tak to będzie super
- Araujo - oborńca z jajami który daje nadzieje na lidera obrony.
12
Semedo - 40 mln
Dest => 15 mln
Depay =>25-30mln
I to by wystarczyło.
Suarez jak odejdzie mniej w kontraktach o 40 mln.
Więc mozna powalczyć o Erica z City
2
jest ich za duzo.
Dać go do Holandii na 2 lata do Ajax - napewno się ucieszą.
Lub kogoś z LaLiga ala RSSS bo grają ofensywną piłkę.
1
odwołanie tylko da gwarancję nie ponoszenia odpowiedzialności za wynik finansowy z tego sezonu Bartkowi.
Nowy szef będzie musiał pokryć straty jeśli takowe będą :) :)
A poza tym potrzeba min 50% głosujących i 50% +1 głos ZA.
powodzenia :) :)
chcę zmian - ale to bez sensu - lepiej zrobić wszystko aby nowy szef miał posprzątaną szatnię.
NIech się skupią na pozbyciu tych co nie będą grać i tyle.
Nawet Real dopłaca do Bale byle odszedł.
Hiszpańskie kluby ucierpiały najmocniej z wszystkich w Europie.
Sukcesy Barcy i Realu okazały się kamieniami przy nogach.
Sukces = większa kasa dla graczy aby nie odeszli = > kryzys którego nikt nie liczył pociągnął wszystko na dno.
2
to sparing. sprawdza rózne ustawienia i tyle - nie ma co marudzić.
Dojdzie jeszcze Pjanic to pomoc będzie De Jonge - Pjanic - pierwsze do wejscia będzie pewnie Puig.
Sergio B. to pomyłka - chłop bez wizji juz. Kiedyś najlepszy na swojej pozycji - ale ze sceny trzeba umieć zejść niestety.
W końcu nie ma grania do Messiego - i zaraz lepiej się to ogląda.
Antoś - bardzo ładnie biega i walczy.
Philippe - w końcu ma swoje miejsce do grania i widać co umie.
Wystarczyło mieć odpowiedniego trenera z jajami
0
@Coutinho007
4-2-3-1
Semedo - Gerard - Langlet-Alba
De Jong - Riki
Tricnao - Messi - Dembele
Grizmann
mamy grać 4-2-3-1 trener juz to zapowiedział więc taki pewnie będzie skład.
26
i bardzo dobrze. lepiej on jak Sergio B.
Poprzedni trenerzy zablokowali jego rozwój.
Chłopak miał talent i potencjał - trzeba dać mu szansę za cierpliwość i poświęcenie dla tej koszulki - zasłużył sobie na 1 sezon szansy.
Są inni co powinni odejść.
Sergio B.
Roberto
Suarez
0
@sawyer00
za rok i tak Messi odejdzie zapewne za darmo.
Więc nie wiem co będzie większą stratą dla klubu.
Oddać go za darmo czy sprzedać i zarobić 200mln.
0
@sawyer00 wiem wiem :) poprawiam sobie humor dziś.
pożegnałem znajomego dobrej kumpeli.
A i pomazyc mozna.
5
Messi obrażony na wszystkich chyba.
Jeśli to prawda, ze dawno 200 mln za niego - to jednak zal, ze nie przyjęto tej oferty.
Messi - 200mln + 95mln pensja
Antoni G. - 80-90 mln
Suarez, Vidal, Rakitic - to z pensji mniej o 70 mln.
Semedo / Sergio R. - 45-50mln
Sergio B - nawet za darmo oddać :D ;)
Depay - 30mln
Cavaninga - 50 mln
Dest - 20 mln
Haaland - 100 mln
50% a jak mocno by skład wyglądał.
0
debili w tym klubie nie brakuje.
Ja się zastanawiam po co nam trener jak prezesy juz ustaliły kto gdzie ma grać :)
Jakaś masakra.
Kluby jak Chelsea, Liverpool, Bayern, BVB odnoszą sukcesy bo trener daje listę wzmocnień:
1. optymalny gracz
2. nie ustępujący ale tańszy
3. moze być - potencjał ma ale potrzebuje czasu.
U nas to jest tak:
1. Ronald chce Depay
2. Zarząd kup my sobie Martinez - czekaj kasy nam brakuje jednak
3. A postawmy na 17 który jest skrzydłowym - Fati da radę. Jak nie to się zwolni trenera
bo jednak nie umie prowadzić zespołu i nie ma wyników :) :)
I cyk wszyscy zadowoleni.
Zarząd znalazł winnego.
Kibice bo coś się dzieje.
Gracze bo przychodzi nowy kolega
Ja pier..... co za burdel
0
@wyrek literowka i tyle z tel zle sie pisze
0
@Midast klub potrzebuje 2 napastników.
Depay i Haaland mogą grać razem cz to w 4-2-3-1 czy 4-4-2
potrzeba nam takiej pary.
0
@Volley
mamy obrońcę który miał leczyć się profesjonalnie, a wybrał szamanów.
Płacimy mu krocie i to bez sensu.
Zapewne cena nie będzie taka tylko około 15mln + Big Sam.
Jak będzie mu zalezeć na uratowaniu kariery to wybierze Lyon i szansę na powrót do gry w piłkę. W Barcy juz nie pogra. Juz widać, ze będzie 5 stoperem:
- Pique
- Clément Lenglet
- Ronald Araújo
- Eric Garcia
Dla niego nie ma miejsca.
3
Mamy tyle opcji w ataku, ze jak to się zmarnuje to ja nie wiem.
Chyba się iść pociąć zostanie.
Depay to podstawa - bo tylko klasycznej 9 nie mamy.
Do tego będzie trzeba jeszcze rozwiązać problem:
Martina B. - sprzedać jak dla mnie
Antoni G. - jak by się pojawiła oferta na 90 mln sprzedać chyba
Rafinia - sprzedać
Carlos A. - sprzedać do Holandii lub Niemiec z opcją odkupu do 3 lat.
Za Antoniego G. mozna by kupić:
Erica G.
Wijnalduma
I jeszcze by została kasa - Ja bym poszedł do BVB i zapłacił im juz pierwszą ratę za Harland - dał 30 mln + 70mln w kolejnym roku aby tylko go zabezpieczyć u nas.
0
@Suzu niech płacą i do widzenia.
Lepiej za rok powalczyć o Harland z BVB.
Razem z Depay mogli by fajnie się uzupełniać na ataku.
Do tego skrzydła zapowiadają nam się naprawdę fajnie więc mieli by z kim grać.
0
@IronSanHybrid
1 do 1 i dowidzenia :D
0
@Kuracjusz
idealnie by było :D
1
albo trener ma podejmować decyzje albo to znów nie ma sensu.
Jesli go nie che to po co go kupować.
Wijnaldum to box to box - inny profil jak Thiago.
Bez sensu kupowanie kogoś kto nie będzie spełniał kryteriów gry.
Dla mnie ciągle problem to co zrobić z 3:
Messi
Antoni G.
Couthinio
Ja bym postawił na:
Depay, Wijnaldum + kogoś do obrony.
1
@tbas
okno jest do października i jest szansa, ze w listopadzie będzie juz otwarte.
Zamknięte okno nie przeszkadza w sprzedazy :) tylko przesuwa rejestrację zawodnika w innym klubie ;) tak na marginesie
1
odwołanie zarządu nie ma sensu.
tylko pogorszy teraz wszystko.
Jeśli przejdzie wniosek to Barto musi wyjść na plus bo będzie go obowiązywał obowiązek oddania klubu stanem zerowym.
Więc w październiku może zrobić fale sprzedazy :)
A Barca moze nie załapać się na pomoc Państwa.
1
ja jednego nie rozumiem :) mam 3 topowych graczy na 1 pozycję za napastnikiem:
1. Messi
2. Philippe C.
3. Antoś G.
Razem płacimy im jakieś 160 mln brutto.
Jakaś masakra.
Cieszę się, ze Messi został - ale to powoduje, ze znów robi się mega problem jak ten burdel posprzątać tak aby kazdy był zadowolny.
Bo Antoś i Philippe to nie są skrzydłowi.
4-2-3-1 to dla nas najlepsze ustawienie i teraz jak to poskładać ? ?
3
to jakaś masakra.
będzie cały rok obrazony - bez sensu.
Lepiej był by zainkasować 100 mln plus 1-2 zawodników.
A tak za rok odejdzie za darmo, a na kapitana się nie nadaje