2

@AduŚ07
bez sensu oba transfery.
Następca jest w szkółce - Blade - dać mu szansę.
Wszędzie mozna znaleść następcę w szkólce poza napastnikiem.
W pomocy jest kilka ciekawych graczy jak Moriba, Nico, Oriol , .... .

Całość wysiłku powinna iść na środkowego napastnika: Mbappe lub Haland.

0

U21 przydał by się Moriba.
A moze tam jeszcze grać Fati, Pedri i kilka innych dobrych nazwisk.

Ale Hiszpanii rośnie paka na kolejne pokolenie topowych graczy.

3

jak będzie spoko to kupię do kolekcji :)

0

Trinacao potrzebuje 1 sezonu na dostosowanie.
Hiszpania to liga, gdzie trzeba poprawić fizyczność, szybkość.
I nasza gra jest specyficzna - nawet Neymar w 1 roku wyglądał jak błąd dekady.

Więc dajmy mu szansę i tyle.

Dembele 3 lata sprzedawany - a teraz to gracz 1 zespołu. Chłop poprawił wszystko i nagle w kolejnym sezonie moze być top2 naszym zawodnikiem jak zostanie Messi.

0

mamy lepszych w szkółce.

tak się podbija cenę mówiąc o Barcelonie i Realu :) + kilka baniek za transfer

3

nowy stadion Ewertonu:

2

lepiej schodzić z 180 mln jak z 120 mln.
Za 110-130 mln pójdzie pewnie po sezonie.

Kwestia kto się szarpnie na taki wydatek.

0

Holandia masakra. trener tam robił robotę.

0

@Blanco16 Nowa Zelanda to najlepsze miejsce.
tylko wymagania:

- angielski
- zawód z listy brakujących
- najlepiej zaproszenie

Kanada to kraj wielkich skrajności gdzie władza poszła w stronę wielkich korporacji i ochrony ich interesów na interes obywatela. Zwłaszcza wielkie koncerny energetyczne mają masę praw.

0

w Holandii Depay jako 10. trzeba zobaczyć jak gra.

8

Mingueza jeszcze kilka miesięcy i będzie obrońcą do składu. Ale chłop się zbudował w zespole.
Spokojny, poukładany, robi to co umie i nie ryzykuje. Ustawia się idealnie.

Oby tak dalej - troszkę zaufania, dobry trener i okazuje się, ze mozna mieć topowego stopera z rezerw.

1

3-5-2 gramy. i tak będzie grany kolejny sezon zapewne.
mamy graczy do tego i trzeba to ciągnąć.

pozbyć się balastów i dać nowych wybieganych graczy co rozkręcą ten wózek jeszcze bardziej.

2

@Alanooo
jakiś Koreańczyk lub Japończyk.
Jakis Nisssan, Toyota.

0

sprzedanie:
Neto
Umtiti
Pjanic
Couthinio
Grizmann
Sergio Roberto
Fernandes
Martin B.

Kupić:
Aguero - jeśli kontrak będzie mały
Depay
Wajlandum - podobnce chce zarabiać około 4-5mln i zmienić kraj. więc okazja
Garcia

Do 1 składu z Barca B:

Pena - bramkarz
Blade - barca b / Barca - Fripo zostawić jeszcze rok
Moriba
Orellana - dał bym mu szanszę
Nico Gonzalez - jak podpisz kontrakt to tak
Collado

Moze FIFA lub FM :) ale trzeba wierzyć w Laportę i Komana, ze chcą zmiać
nawet kosztem strat księgowych przy sprzedaż 1-2 zawodników aby tylko wyjść na prostą.


0

@Jakchcesz bo zarabia bardzo duzo, Pep go chce i moze zapłacić gotówką aby było na napastnika :)
to wystarczy. Poza tym potrzeba coś zmienić w skłądzie.
Przemeblowanie się przyda nawet jak się go lubi. Lubię go.

Ale jak dostaniemy 40-50 mln i pomoze to w sprowadzeniu napastnika to droga szeroka.

Mamy kim go zastąpić. wiec trudno - liczy się dobro zespołu

5

to znaczy, ze Pjanic, Sergio Roberto i Riki nie będą w przyszłym sezonie w składzie.

Taki zawodnik nam sie przyda.

Jeszcze Depay za Antosia, Garcia za Umtiti i kasa sie robi sama.

0

@Michalak
takiego na juz nie.
takiego za 3-4 lata jest tam podobno taki.

Teraz pisali o Urugwajczyku co ma 16 lat. Brać i tyle.

1

Laporta go wywali bo nic nie wygramy i skończy się zabawa.

Jak dla mnie powinno się postawić całą kasę tylko na Harlland i koniec.
Reszta powinna być z szkółki - tam mamy wszystko poza napastnikiem na teraz.

Trzeba poszukać 2-3 młodych 16-17 latków napastników i ogrywać ich. 1-2 powinno odpalić jak nic. ten 1-2 spokojnie potem znajdzie dla siebie miejsce w LL.

3

jesli Barcelona Compadre pójdzie za 300 mln to powinno sie udać.

Odejdzie pewnie: Umtiti, Sergio Roberto, Pjanic, ktoś z pary Grizmann - Couthinio lub obaj.
Do kadry wejdzie jeszcze 2-3 graczy z Barcelona B bo tego chce Ronald. Co ma swoje plusy i daje nadzieje na wyłapywanie kolejnych młodych talentów ala Pedri

3

@Michvl
1,5 roku i tak za mało.
Dla takiego typa powinno się go spuścić z tego 8 piętra aby sam się przeleciał

9

@Andi18
Ramos jako piłkarz to na 100%.

Piłkarz i poza piłka to Pique bo pokauje, ze ma tez głowe do bycia kimś tylko więcej jak emerytem bajecznie bogatym po 40.
Juz ma firmę wartą setki mln euro. Klub piłkarski, kontakty biznesowe na lata.

Ma to coś stać się takim Perezem Barcelony za jakiś czas.

0

@MrShakira
sprzedajmy wychowanków aby zrobić mu miescje.
Araujo
Blade
Moribe

bo będzie miał łatwiej pograć za 20-25mln euro.
Bez sensu.

1

@pepo_barcarzadzi
bedzie 3-5-2 zapewne.

Mat

---------- Mingeza/Garcia - Pique/Langlet - Araujo --------
Dest/Roberto ----------------------------------------------- Alba/ Blade
--------------------- Sergio B./Moriba - Pedri/ De Jonge/ Pjanic --------------------

Dembele/Messi - Aquero/Harlland/Messi - Fatti/Trincao/ Collado

0

@SamuraJack
nie ma lepiej pory jak teraz.

Na lewą mamy: Albę, Desta i ten 3 moze być Balde do ogrywania.
Na stoper mamy: Pique, Langelt, Eric Garcia - na 90%, Araujo, Mingeza - Mingo będzie miał gdzie się uczyć i łączyć Barce B z nami.

Czego chcieć więcej ? Van Dajka ? Kalbuliego za 100mln ? Ramosa ?
Czas pokazać, ze różnica między 18/19 latkiem u nas, a graczem za 50-80mln nie ma różnicy bo gra u nas jest bardzo specyficzna w obronie. To bardziej wsparcie rozegrania ataku. Tego uczą w Barcelonie od młodości do Barcy B. My pozyskując zawodnika za mln musimy uczyć i zyć z jego błędami i sprzedwać go potem na LaRambla :) :)

4

@MaikelRR
tak bo masz 500 mln i kupisz graczy.
Pique jak przychodził to był top 3 świada do nas ?
Puyol jak zaczynał to był top 1 świata napewno ?
Sergio B., Xavi, Iniesta tez byli top 3 swoich pozycji jak zaczynali w 1 skadzie zapewne. Zejdz na ziemie. Chłop gra, biega i sie uczy.

Mamy graczy co chcą się rozwijać i uczyć. Lepiej wywalić kasę jak Philippe czy Antoś? lubię ich ale widac rezultaty - mamy 3 ostatnie LM w gablotach - co ?

Ogtarnij się i zacznij doceniać graczy z szkółki i szansę ich rozwoju. Bo lepiej kupić kogoś za 50 mln i mieć nadzieje, ze będzie grał jak Pique ?? Grajać jak my stoperami na 40-50m od bramki to nawet Maldini czy Van Dajk by nie pomogli często. U nas stoprzy rozgrywają i czasem bronią jak się im uda. Taka specyfika naszego zespołu - chyba, ze Diego Simeone zatrudnimy to kupimy stoperów co dalej jak 30m od swojej bramki nie grają.

11

i nagle jak nie ma kasy. to okazuje sie, ze mamy 3-4 pomocników w rezerwach. A tak by zmów wydano z 200 mln jak nic.

Pedri - kupiony ale te 30 mln to nic.
Moriba - by odszedł zapewne i następca by był kupiony za 50-80mln
Blade - obrona lewa. Dawać go i niech gra z Alabą na zmianę. po co dawać mln na obrońcę jak tam jest.

Mingueza - przedłuzać umowę i dalej go rozwijać. Czy obrońca za 30-40-50 mln będzie u nas lepszy ? Napewno w kontrakcie, a w grze i tak będzie robił błędy - taka gra. A wychowanek przynajmniej walczy za klub bo chce tu zostać.

Mingo awansować do 1 zespołu i sprzedać Umtiti. Eric i tak przyjdzie. Będzie juz 4 ogranych stoperów: Pique, Langelt, Minguza, Araujo + 2 do ogrania Eric + Mingo.
Minguza tez jako prawy obrońca.
Garica to tez gracz na defensywnego pomocnika dobra opcja.

W obronie mamy kim grać.
kolejny rok powinno sie posprzątać ten zespół z transferów bez sensu i postawić na osoby co chcą grać 100%.

I nie mówić, ze zmłodzi i nie poradzą sobie. Jak połowę sezonu graliśmy 2 młodymi 1 sezon w powaznej piłce i dali radę. LM to jeszcze nie te progi w tym sezonie ale w kolejnym juz będzie lepiej bo będzie doświadczenie.

Wszystkie środki zebrane trzeba poświęcić na topową 9 - bo bramka, obrona, pomoc, skrzydła, rozegranie jest - brak kilera z jajami który nie będzie dryblingiem się bawił tylko będzie co piła szukał strzału na bramkę.

0

@BARCA1899Messi

sami 18 latkowie nie będą grali.
tez nie jestem jego zwolenikiem.
Jestem nawet za oddaniem Messiego.
Ale w Hipszanii chcą jego zostania i Laporta ją właśnie płaci.

Odda zapewne Antosia, Philippe i kilku graczy aby zrobić kasę pod 3-4 transfery:
- Eric Garcia
- Sergio Aguero
- Depay - jak zostanie trener
- Harlland jako gwiazda lub Alaba.

Do tego pewnie z 2-3 młodych za kilka mln. Po sprzedaniu 49% procent praw do Barca Compadre będzie miał te 100 mln na wydatki.

0

Umttiti - 25mln
Miranda - 10mln
Emerson - 30-35 mln włączyć w transfer. BVB przyda się silny prawy obrońca.
Couthinio - około 45-55mln
Martin B.- około 10 mln
Neto - około 5 -10mln
Junior F - 15-20mln
Fernandes - około 2,5mln
Antoni G. - około 70-75mln bardzo dobry napastnik ale dla Angielskich klubów.

Brać:
Erika Garcia - stoper
Depay - skrzydło
Aguero - atak jak zejdzie mocno z pensji i to bardzo mocno.
Alaba - raczej nie :) bo kasy braknie na Erlinga Hålanda

0

da sie zarobic ale za rok jak go wykupimy to Betis dostanie tylko 20%.
Inna opcja to włączenie go do wymiany. Gracz jest warty około 35 mln euro.


4

oby nie przejedzono tej kasy.
powinna być zainwestowana w nowe projekty i dawac kolejną kasę.

Nie wiem czemu nie współpracują z Amazon.
Kiedyś Amazon pytał o nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?