8

Abde biega jak szympans :) ale chłopak ma to coś

1

Władze Premier League są bliskie sprzedaży praw telewizyjnych do pokazywania meczów w Stanach Zjednoczonych za około dwa miliardy dolarów, ustanawiając rekord ich zagranicznej sprzedaży podał "Financial Times", powołując się na źródła zbliżone do tej sprawy.

LL nie ma tyle nawet z całego rynku - zdemolowali świat :)

0

"Galopująca inflacja, wzrost kosztów utrzymania powoduje degradację płac górników. Brak jakichkolwiek podwyżek płac w tym roku doprowadzi nieuchronnie do konfliktu społecznego. Zwiększona koniunktura na węgiel kamienny oraz wzrost wydajności upoważnia nas do żądania podwyżki wynagrodzeń" - napisali związkowcy w piśmie skierowanym w poniedziałek do prezesa PGG Tomasza Rogali.
co za pasozyty. powinno sie ich wybic

2

Gavi juz dawno potwierdził, ze podpisze nową umowę.
więc spokojnie.

Teraz czas ogarnąć skrzydłowych i napastników

0

@Japonk w 2 sezonie sprzedałem Antka i Dembele w jego miejsce Halanda za 136 mln sprowadziłem :D

2

@Japonk za 0,5 mln do Newcastle

0

jakim ustawieniem gracie w FM22 ?
Ja 3-2-3-2 (obrona - pomoc - skrzydłowi + ofensywny pomocnik - 2 napastników)

Udało mi sie sprzedać:
- Philippe
- Big Sama

I sprowadziłem Karim Ayedemi - strzał w 10 koleś na prawe skrzydło

1

demira wprowadzic

0

Nico i Gavi juz nie mają powrotu do Barcy B.
teraz trzeba Blade wprowadzac do 1 składu kosztem Alby.

0

wow Nico rewelacyjne wycofanie.

Sergio strzał nie wiem kiedy tak robił

0

Moriba patrz jak zjebałeś sobie karierę :) mogłeś tam biegać przez kolejne 10-12 lat

1

@MesQueUnClub96 ale na stadiony tylko zaczepieni mieli wchodzic - nie wiem, czy to juz obowiązuje

0

@paweldunajecfcb
min 2-2,5 powinno być.
Dla mnie to nie problem bo mam 840zł kredyt, nawet 1100 za bardzo nie zaboli.

Ale ci co mają po 300tys i więcej będzie płacz.
Wole szybkie zwalczenie inflacji.

Juz widzę w prąd wieksze rachunki o 25-30% względem poprzedniego roku.
Gaz jakies 15% - wiec nie jest źle ale od stycznia moze byc dramat.


0

@MatiFCB2000 z 10 napewno i 3 mecze w lm

0

nam potrzeba napastnika w polu karnym.
Ten młody niemiec byłby idealny.

0

gra ktos w nowego FM 2022? warto kupować ?

0

@arasz1819 posrednicy zawsze kasuja najwięcej.

Szkoda tego pkt.

0

nie stac ich na karnety, a sami z swoich chcieli dać na stadion :) chyba makietę.

Dobra sprawa - teraz ruszyć z kopyta tak szybko jak się da.
Stadion musi zarabiać.

Trzeba wszystko zrobić aby kupić Mapeta lub Hochlanda do nas.

1

@zadafcb jak prosty..... będę skakać po kontynentach. Bez sensu to Miami między zawodami w Europie. Zamiast to jakoś grupować.

Zajadą tych ludzi. 21 wyścigów to juz było duzo. 23 to jakis kosmos. Co 2 tygodnie wyścig. Ci ludzie będa bez zycia rodzinnego.

2

@Danny Gaucho
Adeyemi i Gravenberch to oni powinni tu przyjść zimą do nas.

I moze Kessi jak sie uda dogadac z nim kontrakt i potem z Milanem za drobną opłatą.

0

Mendes to nie Niemcy.
Mając gracza w Barcy nie zabierze go dla 5 mln.
On mając go u nas zarabia więcej na innych graczach których taki klub przyciąga.

Moriba podpisał głupią umowę z agentami i wyszło jak wyszło :)

0

1

Gavi rosnie. Będzie pociecha.

Moriba to sie chyba gotuje bo mógł być spokojnie w kadrze tak samo.

0

@MesQueUnClub96 on sam chce tam isc

15

maja kase. wiec inwestują środki w inwestycje ktore nie są ryzykowne.

Dla funduszu czasem liczy sie posiadanie 1-2 podmiotów znanych marketingowo.
A jak sie na nim zarabia jeszcze - nie tyle co na innych inwestycjach ale się zarabia.

To reklama darmowa i przynosząca:
- zysk
- rozgłos
- wszyscy o tym mówią
- fundusz dociera do nowych inwestorów
- otwiera sobie nowe źródła inwestowania

Kto zna sie na biznesie to wie, ze czasem trzeba mieć klienta który nie daje kokosów ale nazwę i przyciąga innych.

0

Ja bym jeszcze Sergio B. zastąpił przez Araujo.

Do tego jak mamy te 70-90 mln to kupić:

- Louis Diaz
- Karim Adeyemi

I ofensywa naprawde będzie mega paką.

0

on nadaje sie na DM za Sergio B. a w jego miejsce Oscar lub Eric.

2

@Qaz123 koleś co wrócił po kilku miesiącach. niech wprowadza sie jak człowiek. nie potrzeba nam tam znów kontuzji na 4 miesiące

0

@Lucassito zobacz kto jest na liście kontuzji.

0

Ja bym za Sergio B. na DM dawał Araujo - to mogło by wypalić. Siła, myślenie, umie nawet podać dobrą piłkę do przodu. Walczy i biega.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?