fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Abde biega jak szympans :) ale chłopak ma to coś
1
Władze Premier League są bliskie sprzedaży praw telewizyjnych do pokazywania meczów w Stanach Zjednoczonych za około dwa miliardy dolarów, ustanawiając rekord ich zagranicznej sprzedaży podał "Financial Times", powołując się na źródła zbliżone do tej sprawy.
LL nie ma tyle nawet z całego rynku - zdemolowali świat :)
0
"Galopująca inflacja, wzrost kosztów utrzymania powoduje degradację płac górników. Brak jakichkolwiek podwyżek płac w tym roku doprowadzi nieuchronnie do konfliktu społecznego. Zwiększona koniunktura na węgiel kamienny oraz wzrost wydajności upoważnia nas do żądania podwyżki wynagrodzeń" - napisali związkowcy w piśmie skierowanym w poniedziałek do prezesa PGG Tomasza Rogali.
co za pasozyty. powinno sie ich wybic
2
Gavi juz dawno potwierdził, ze podpisze nową umowę.
więc spokojnie.
Teraz czas ogarnąć skrzydłowych i napastników
0
@Japonk w 2 sezonie sprzedałem Antka i Dembele w jego miejsce Halanda za 136 mln sprowadziłem :D
2
@Japonk za 0,5 mln do Newcastle
0
jakim ustawieniem gracie w FM22 ?
Ja 3-2-3-2 (obrona - pomoc - skrzydłowi + ofensywny pomocnik - 2 napastników)
Udało mi sie sprzedać:
- Philippe
- Big Sama
I sprowadziłem Karim Ayedemi - strzał w 10 koleś na prawe skrzydło
1
demira wprowadzic
0
Nico i Gavi juz nie mają powrotu do Barcy B.
teraz trzeba Blade wprowadzac do 1 składu kosztem Alby.
0
wow Nico rewelacyjne wycofanie.
Sergio strzał nie wiem kiedy tak robił
0
Moriba patrz jak zjebałeś sobie karierę :) mogłeś tam biegać przez kolejne 10-12 lat
1
@MesQueUnClub96 ale na stadiony tylko zaczepieni mieli wchodzic - nie wiem, czy to juz obowiązuje
0
@paweldunajecfcb
min 2-2,5 powinno być.
Dla mnie to nie problem bo mam 840zł kredyt, nawet 1100 za bardzo nie zaboli.
Ale ci co mają po 300tys i więcej będzie płacz.
Wole szybkie zwalczenie inflacji.
Juz widzę w prąd wieksze rachunki o 25-30% względem poprzedniego roku.
Gaz jakies 15% - wiec nie jest źle ale od stycznia moze byc dramat.
0
@MatiFCB2000 z 10 napewno i 3 mecze w lm
0
nam potrzeba napastnika w polu karnym.
Ten młody niemiec byłby idealny.
0
gra ktos w nowego FM 2022? warto kupować ?
0
@arasz1819 posrednicy zawsze kasuja najwięcej.
Szkoda tego pkt.
0
nie stac ich na karnety, a sami z swoich chcieli dać na stadion :) chyba makietę.
Dobra sprawa - teraz ruszyć z kopyta tak szybko jak się da.
Stadion musi zarabiać.
Trzeba wszystko zrobić aby kupić Mapeta lub Hochlanda do nas.
1
@zadafcb jak prosty..... będę skakać po kontynentach. Bez sensu to Miami między zawodami w Europie. Zamiast to jakoś grupować.
Zajadą tych ludzi. 21 wyścigów to juz było duzo. 23 to jakis kosmos. Co 2 tygodnie wyścig. Ci ludzie będa bez zycia rodzinnego.
2
@Danny Gaucho
Adeyemi i Gravenberch to oni powinni tu przyjść zimą do nas.
I moze Kessi jak sie uda dogadac z nim kontrakt i potem z Milanem za drobną opłatą.
0
Mendes to nie Niemcy.
Mając gracza w Barcy nie zabierze go dla 5 mln.
On mając go u nas zarabia więcej na innych graczach których taki klub przyciąga.
Moriba podpisał głupią umowę z agentami i wyszło jak wyszło :)
0
@Dembele_gora obaj
1
Gavi rosnie. Będzie pociecha.
Moriba to sie chyba gotuje bo mógł być spokojnie w kadrze tak samo.
0
@MesQueUnClub96 on sam chce tam isc
15
maja kase. wiec inwestują środki w inwestycje ktore nie są ryzykowne.
Dla funduszu czasem liczy sie posiadanie 1-2 podmiotów znanych marketingowo.
A jak sie na nim zarabia jeszcze - nie tyle co na innych inwestycjach ale się zarabia.
To reklama darmowa i przynosząca:
- zysk
- rozgłos
- wszyscy o tym mówią
- fundusz dociera do nowych inwestorów
- otwiera sobie nowe źródła inwestowania
Kto zna sie na biznesie to wie, ze czasem trzeba mieć klienta który nie daje kokosów ale nazwę i przyciąga innych.
0
Ja bym jeszcze Sergio B. zastąpił przez Araujo.
Do tego jak mamy te 70-90 mln to kupić:
- Louis Diaz
- Karim Adeyemi
I ofensywa naprawde będzie mega paką.
0
on nadaje sie na DM za Sergio B. a w jego miejsce Oscar lub Eric.
2
@Qaz123 koleś co wrócił po kilku miesiącach. niech wprowadza sie jak człowiek. nie potrzeba nam tam znów kontuzji na 4 miesiące
0
@Lucassito zobacz kto jest na liście kontuzji.
0
Ja bym za Sergio B. na DM dawał Araujo - to mogło by wypalić. Siła, myślenie, umie nawet podać dobrą piłkę do przodu. Walczy i biega.