0

Mikkel Damsgaard - trzeba wszystko zrobić aby trafił do nas za rok.
chłopak ma potencjał jak De jonge, Pedri, Moriba i Nico.

takich nam trzeba

20

mamy młodych zdolnych - dawać Blade do 1 składu.

Jak nie teraz to kiedy ma wejść do 1 składu.



Fati, Pedri, Nico, Moriba, Dest, Emerson, Mingueza, Garcia, Collado, Ronald Araújo - wszyscy max 22 lata. To jest 10 zawodników na których trzeba mocno postawić.



Szukać kolejncych rozwiązać w szkółce i dawać szanse.

Jest pełno młodych perełek jak Pedri co gra w Hiszpanii - wyłapywać ich kupować.

Dawać niska kwotę wstępną i nawet sporo zmiennych zaleznych od rozwoju.



To jest dobra droga.

5

@MarioVeB!
a moze te zwolnienia i odejścia to ratowanie kasy. Bo jak sam Laporta mówił, ze odchodzą osoby które mogły by zostać - ale barcy nie stać na ich zatrzymanie.

Zatrudnił siostrę - ufa jej - OK tez mi się nie podoba. Ale Barca jest w takim gównie finansowym, ze Laporta chce mieć koło siebie tylko zaufane osoby.

Narazie nie zawodzi. Więc zobaczmy co z tego wyjdzie.

Nie zazdroszczę mu tego co zastał na kontach bankowych i w kontraktach.

1

Junior idzie do Leeds :) powodzenia.

Fajnie się ich kiedys oglądało - będzie znów po co :) BPL :D i komu kibicować

0

@Jakchcesz ja bym go wymienił za Antosia.
Za rok mu sie kontrakt kończy.
A my kogoś takiego potrzebujemy a oni kogoś takiego jak Antoś potrzebują

2

cofnięty Antoś to zupełnie inny zawodnik. Walczy, robi przewagi, rozbija przeciwnika.

To zawodnik na grę z klasyczną 9 w polu karnym. W naszym stylu gry nigdy nie zagra nawet 50% tego co we Francji.

Pasował by do Chelsea czy do PSG czy Man UTD.
Wymienić go na dobrego pomocnika box to box.


0

ciekawe czy Laporta naprawdę myśli nad sprowadzeniem CR7 do nas.
Generalnie jestem na nie.
Ale to był transfer dekady w piłce europejskiej.
W Hiszpanii na poziomie Figo tylko chyba.

Jakie macie zdanie ?

0

@kaamil1910 czemu głupota ?
Oddać im Pjanica i brac CR7.

Sprzedać Antosia - i fajnie by się te mecze oglądało :D
tylko kto by biegał w obronie.

Ja chętnie za Pogbę oddał bym Dembele :D

2

powinni całe załuzenie refinansować na kwotę 1,2 mld w jednym banku i tyle.
Za rok będa robić to samo.
Ustalić tez kredyt pod przebudowę i wszystko zabrać w pakiet.

Przy tak duzym kredycie mozna jeszcze więcej ugrać.
Dać Bankowi dodatkowo opcje reklamy na stadionie i przed to lepszą opcje kredytową.
Dać mozliwość zalozenia biura.

0

@damian16161212 tak bedzie w kinie Dragon Ball Z - jak walczył z Freyzer i komurczakiem.
Teraz w lato ma wejść do kin chyba. na youtube jest zwiastun.

A juz na 2022 jest w kinach:


0

wymienic za Pogbe :) i mam box to box do pomocy

1

@Mr8lack %%% zaliczyli pewnie i zaczeli prosto kopać

0

@Dankhog robi sie i tak opjce wykupu. koles musi poprawic skuteczność bo technikę ma

3

a co mają robić dienikarze. tylko moga rozmawiać. nie lubię TVP - ale robią co mogą teraz aby jakoś przejść przez to

10

@Szklaner Moriba ma dostac ofertę.
wiec co nie pasuje ?
Młody danie ofertę na miarę tego co wnosi i potencjału.
I tak ma być - jak nie będzie pasować to pójdzie.
W obwodzie jest Nico i tyle.

0

@ajep sam sobie wybrał taki los.

0

polacy rozjechali ruskich.
jeszcze się bronią ale juz po ptokach ze tak mozna powiedziec

1

kolejny to Nico - dawac go do 1 zespołu.
tam w szkółce jest taki potencjał, ze masakra.

Sami od 5 lat strzelamy sobie w kolano uciekając z kolejnymi perłami w świat.
Cała pomoc spokojnie moze byc złozona z wychowanków u nas.

0

sprawa jest prosta.
trzeba szybko wybrać 4 stoperów co zostaje:

Pique
Eric
Oscar M.
Araujo

Nadać im numery. Pozostałej 2 odebrać numery i przekazać, ze sorry ale nie będą zgłoszeni do ligi jako zawodnicy Barcelony.

2

wprowadził do 1 składu wielu młodych.
kolejni chcą zostawać.

Jaka szansa, ze nowy trener dalej tak będzie grał? Nie ma.

Fati, Pedri, Moriba, Nico, Araujo, Mingeuza, Dest - to jest przyszłość.
Do tego De jong, Dembele mam nadzieje, ze jeszcze lepiej zagra kolejny sezon.

Depay i Aguero mogą nam dać te 25-35 bramek sumarycznie w sezonie - tego nam brakło do mistrza i dobrego wyniku w LM.

Wajlandum - to pewność w pomocy - ktoś kto będzie biegał.

Jedyna niewiadoma to obrona - środek - dla mnie Umtiti i Lenglet do sprzedania - i kasa na 1 bardzo dobrego stopera.
Z pozostałych graczy: jak się nazbiera kasa to moze topowy lewy obrońca lub odłozyć kasę i się dogadać z norwegiem

1

od 4 lat to najlepsza wiadomość co do trenera.

Taka prawda w końcu będziemy mieć 2 prawdziwe 9 do grania i łatwiej będzie o bramki - nie jak w tym sezonie same męczarnie :)
W końcu moze będzie okazja dobić pod 100 goli

6

totalny debilizm. nie mamy skladu na 4-3-3. nawet przyjscie tych graczy niczego nie zmienia. tylko ułatwia granie 3-5-2 jak dla mnie.

Kupno dobrego stopera + jeszcze przyjście rosłej 9 tylko ułatwia i prosi się o takie granie.

0

@yla ale Messi będzie reklamował klub. To co innego z samego wizerunku i praw do nazwy Messi klub będzie wyciagał kase. Za 10 lat pojedziesz na CN i kupisz nową koszulkę z imieniem Messi :) :)

To i tak opłacalny biznes - w piłce Messi czy CR to jak w kosza Jordan - wszystko co sygnują zarabia mln EUR czy $$

1

podziękować i spakować :)

34

@Xenomorph nie.

7

spakować i nie podawać adresu zwrotnego.
Jak jeszcze z 15-20 mln zapłacą to cudo by było.

W PSV jest pewien młodziak co idealnie pasuje na zastępstwo Sergio B.

0

brac go. Sergio B. albo pensja o 50% redukcja lub dowiedzenia. Jak odejdzie to poszukać jeszcze alternatywy kogoś młodego z potencjałem - tego młodego Holendra z PSV lub kogoś ze szkółki.

Pjanic tez pewnie odejdzie więc moze jak by sie go oddawało to moze wpadł by ktoś ciekawy do kadry.

0

@Lucassito
masz 0 euro na transfery :) powiedz kogo byś ty kupił :) :) czekamy z niecierpliwością jakie rewelacyjne transfery zaproponujesz ?

1

koles po 1 sezonie w topowym zespole bedzie wart 60 mln.
bez sensu sprzedawac go.

Roberto sprzedac

0

mlodzi karne walą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?