0

troche zawyzyli ocene eto'o , wolalbym juz widziec bojana na srodku ofensywy,

i sylwinho na obronie w LM zamiast keity, ktory powinien raczej w pomocy biegac

0

A ja barcy nie ogladalem, lecz sledzilem bacznie reprezentacje Francji :P

0

Facet ma racje, nic dodac, nic ujac.

0

LeoMessi1989

fifi90

UEFA maczała w tym palce? Barça przeszła i już. Skoro widzisz w tym jakieś podteksty to może w pierwszym meczu UEFA również maczała w tym palce tylko na korzyść Chelsea..

Masz racje, pierwszy mecz tez byl 'niezwykly' w wykonaniu sedziego. Nikt sie nie dowie co naprawde bylo przyczyna dwoch sedziow lamiacych tyle przepisow na oczach milionow kibicow... To jest chore...

0

autor: m4r1u5z_real

najlepsze? chelsea bylo wczoraj lepsze i zostalo okradzione przez sedziego, ciekawe ile Barcelona dala za ten mecz

Barcelona? Barca nic nie dala za ten mecz. Bardzo mozliwe ze to UEFA maczalo w tym palce, jednak nie smiem sie wypowiadac na ten temat bo to nie jest do udowodnienia. Liga Mistrzow to przede wszystkim pieniadze. Kazdy dokladnie sobie zdawal sprawe, ze mecz Manchesteru z Barcelona bedzie ogladalo ogromnie wieksza ilosc kibicow nizeli by mieli ogladac powtorke angielskiego finalu. Przede wszystkim Barca i Manchester maja najwiecej zwolennikow, co za tym stoi bedzie wieksza ogladalnosc, poniewaz mozna otwarcie przyznac, ze o takim finale marzyl kazda osoba niekoniecznie wspierajaca ktoras z tych druzyn. Kibice = pieniadze, z jakiej strony by nie patrzec, marketing, akcesorie, ogladalnosc. Nie mam nawet pojecia w jakich skalach opisywac.

Dlatego zapewniam cie ze to na pewno nie byla sprawka Barcelony. Ale temu panu to naprawde chyba nie zalezalo na swojej karierze, bo moim zdaniem juz powinien ja stracic.

0

autor: antonio666

myśle że finał będzie piękny bo wątpie żeby manchester murował bramke to nie ten typ drużyny.

A co powiesz na temat meczu rewanzowym z FC Porto? Jedna bramka Krystyny i prawie jak obrona czestochowy w stylu Chelsea na Camp Nou. Nie bylo tak?

I jeszcze te ich ligowe spotkania ktore wygrywali psim swedem na 1-0 w koncowkach spotkan. Nie bedzie latwo, ale wydaje mi sie ze latwiej bedzie sie im gralo z ManU niz z Chelsea. The Blues mialo przewage sily fizycznej i w niemal kazdym pojedynku 1na1 nasze "karzelki" (w sensie pozytywnym) z Blaugrany nie mogly se poradzic.

To dopiero bedzie mecz. Zawsze marzylem o takim finale. Jestem ciekaw jak Manchester bedzie sobie z Barca radzil.

0

Cos dla fanow Ballacka i Drogby

youtube = watch?v=iUziCx1mHxQ

0

@comin86

Swiete slowa, nic dodac, nic ujac.

Barca nie zasluzyla na awans do finalu ale to juz nie nasz problem, sedzia byl naszym 12-tym zawodnikiem. Ciekawe czy cos jeszcze kiedys posedziuje. Kiedy mial podyktowac karny albo czerwien, nie zrobil tego. Kiedy sytuacja byla czysta, abidal otrzymal czerwien. N/C

Jednak jako kibic Barcy jestem zadowolony z awansu Blaugrany. Jedyny strzal w swiatlo bramki na dodatek w doliczonym czasie gry, cud miod malina. Iniesta bohaterem spotkania. Chwala jemu :P

0

Tez Zlatana troche nie widze w Barsie...

Srodkowego napastnika wolalbym Ville lub Torresa.

0

"znacznie bardziej otwarty" aniżeli potyczka na Camp Nou.

No mam nadzieje, ze tak bedzie... Ale Chelsea ma jeszcze jeden wariant bronic sie cala druzyna 120 minut przy stanie 0-0 i wyczekac na rzuty karne... :D Oby z niego nie skorzystali xD

0

Najbardziej obawiam sie strefy obronnej przy ewentualnych kontratakach :)

0

Cuban

Latwiejszy mialem na mysli o granie w pilke, bo w poprzednim meczu Chelsea siedziala pod wlasnym polem karnym i nie zamierzala sie z niego ruszac.

Ale jesli chodzi o teren na ktorym zagraja, to oczywiscie bywaly na nim problemy, ale jesli zagraja na swoim poziomie nie ma mowy o przegraniu go.

0

Jasne ze nie mogl byc. Poprostu ten pan przypomina Webba. A tak naprawde to i nie. Bardziej moim zdaniem podchodzi bardziej pod P. Colline.

0

@Max1990(2)

Wydaje mi sie ze nie bedzie niespodzianki. Barca zagra po prostu swoja pilke podobnie jak na Camp Nou w poprzednim meczu z Chelsea. Tylko ze w tym spotkaniu zabraklo chociarz jednego cennego gola.

Jednakze smialo moge powiedziec, ze bedzie to 'latwiejszy mecz dla Blaugrany'. Latwiejszy poniewaz przeciwnik nie moze stosowac wiecej 'Obrony Czestochowy', ktora pozwolila osiagnac im zamierzony wynik 0-0. W tym meczu pilkarze chelsea jesli beda chcieli zdobyc bramke beda musieli ostro sie na biegac po calym boisku, nie tylko na swojej polowce jak mialo to miejsce na Camp Nou. Co za tym stoi nasi pilkarze beda mogli latwiej przedzierac sie pod siatke Petra Cecha. Miejmy nadzieje ze Chelsea pokaze football w tym spotkaniu, nie tylko obrona i faule. Bo jak ogladalem ten mecz w wykonaniu The Blues az mi sie nie dobrze robilo...

0

Hehe tez na poczatku pomyslalem ze to nasz ukochany Howard. Jednak mam dobre przeczucie co do tego pana na zdjeciu, ze poprowadzi mecz fairplay i nie pozwoli pilkarzom Chelsea na zbyt wiele nieczystej gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?