13 kwietnia 2017, 11:59
0
Jesli znowu w srodku pola zagra gomes itak rakitic to nie ma szans
21 stycznia 2015, 21:37
3-1 messi messi suarez- torres
25 kwietnia 2014, 15:29
za martino maja wiecej wolnego niz przez ostatnie lata laczne razem
12 marca 2013, 11:17
w sumie za alvesa tez adriano moglby zagrac tez ma uderzenie jak i technike
12 marca 2013, 11:12
3-0....
31 marca 2010, 19:39
wydaje mi sie zetoure ii abidal zagraja od 1 minuty :)
17 lipca 2009, 20:33
bedzie chodzil :)....lepszy niz abidal ...
31 lipca 2009, 00:35
Dawid Silva moglby sie przydac :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jesli znowu w srodku pola zagra gomes itak rakitic to nie ma szans
0
3-1 messi messi suarez- torres
0
za martino maja wiecej wolnego niz przez ostatnie lata laczne razem
0
w sumie za alvesa tez adriano moglby zagrac tez ma uderzenie jak i technike
0
3-0....
0
3-1 messi messi suarez- torres
0
wydaje mi sie zetoure ii abidal zagraja od 1 minuty :)
0
bedzie chodzil :)....lepszy niz abidal ...
0
Jesli znowu w srodku pola zagra gomes itak rakitic to nie ma szans
0
Dawid Silva moglby sie przydac :)