O sobie

  • Zainteresowania sport
  • Ulubiony zawodnik xavi
  • Ulubione zespoły barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jesli znowu w srodku pola zagra gomes itak rakitic to nie ma szans

0

3-1 messi messi suarez- torres

0

za martino maja wiecej wolnego niz przez ostatnie lata laczne razem

0

w sumie za alvesa tez adriano moglby zagrac tez ma uderzenie jak i technike

0

3-0....

Zobacz wszystkie

0

3-1 messi messi suarez- torres

0

wydaje mi sie zetoure ii abidal zagraja od 1 minuty :)

0

bedzie chodzil :)....lepszy niz abidal ...

0

Jesli znowu w srodku pola zagra gomes itak rakitic to nie ma szans

0

Dawid Silva moglby sie przydac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?