figura11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli znowu w srodku pola zagra gomes itak rakitic to nie ma szans
0
3-1 messi messi suarez- torres
0
za martino maja wiecej wolnego niz przez ostatnie lata laczne razem
0
w sumie za alvesa tez adriano moglby zagrac tez ma uderzenie jak i technike
0
3-0....
0
valdes_ alba-pique-puyol _busquets-xavi _iniesta-messi-fabregas-alves(sanchez z poprzedniego meczu) _villa
0
milan jako ze to wlosi bd stali w 11 w bramce norma
0
nawiazujac do wypowiedzi masiara to transfery : to
VIlla . Silva -FC Valencia
fabregas - arsenal
bramkarz ? po co bramkarz ...na lawke taki jak buffon adler !? nie zgodza sie na grzanie lawki a valdes broni wspaniale !:)
0
maxwell no i oczywiscie Busquets zasluzyli na lepsza ocene moim zdaniem Busquets 8 maxwell 6
0
Bohaterowie 1 polowy wedlug mnie to :
ARSENAL : Almunia
BARCELONA : Busquets
....szkoda ze Fabregasa zabraknie na CAMP NOU ;/
0
wydaje mi sie zetoure ii abidal zagraja od 1 minuty :)
0
Fabregas i Silva (Ribery) bd bardzo potrzebni....trzeba ich pozyskac w tym okienku kurede
0
Valdes - Maxwell.Milito.Dmitro.Puyol.-Busquets.Iniesta . Xavi- Henr(pedro).IBra. MEssi mysle ze wyjda w takim skladzie i bd 2-0 :)
0
ja chce silve !!! xDD
0
Vidic :P
0
Dawid Silva moglby sie przydac :)
0
bedzie chodzil :)....lepszy niz abidal ...
0
...a za tydzien bedzie info: Villa juz wie gdzie zagra,wlasnie przed chwila powiedzial swojemu agentowi, ze zmienil zdanie i zagra na Wyspach a klubem ktory wybral jest Manchester bo od dziecka chcial tam kopac.ludziska obudzcie sie.tydzien temu Madryt tylko i wylacznie a teraz Barca a co za tydzien?
0
ja to bym normalnie go tam puścił....nie wychodzilo mu w tym sezonie