O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4086
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 60

Komentarze

1

kolego, nie mam nic do Barcy to po pierwsze, po drugie mówimy o meczu dzisiejszym a nie tym sprzed paru lat/miesięcy... fakty są takie że dzisiaj sędzia gwizdał bezczelnie pod Barce... jeśli tego nie widziałeś to jesteś albo ślepy albo nieżle zapatrzony w swój klub... zresztą nie dziwię się Wam, jak gra dajmy na to reprezentacja Polski to też ciągle wydaje mi się że sędzia gwiżdze przeciwko nam, tak to już jest, ja jestem obiektywny bo nie kibicowałem ani barcie ani psg a ty nie jestes obiektywny bo byłes za barca, proste pozdro

0

widzę że same posty bez argumentów się pojawiają, no cóż, czego się można było spodziewać...
lepiej mi wytłumacz w czym niby w tym poście nie mam racji ? serio myślisz że sędzia was dzisiaj nie puścił do cwiercfinału ?

1

0

0

sorry, oczywiście że ten post to była odpowiedz do Raula nie do Ciebie :)

Zobacz wszystkie

18

Oglądam piłkę już jakieś 25 lat, ale takiego składu jaki Wy macie to ciężko przypomnieć sobie drużynę która miała podobną siłę rażenia, a Messi to w ogóle inna planeta, heh można się pośmiać z kibiców realu którzy mówią że Ronaldo jest lepszy, naprawdę do jakiego stopnia trzeba być zaślepionym. Co do meczu szkoda że nie grał Robben ( z formy z mundialu ) bo mecz by był jeszcze bardziej niesamowity i trochę bardziej wyrównany, no cóż mogę chyba już Wam pogratulować LM w tym sezonie bo z taką grę pokonanie barcy jest obecnie niemożliwe, życzyłem bramki Lewemu bo to Polak ale ciesze się że wygraliście bo jesteście jedyną drużyną która może zabrać Realowi obrone pucharu LM ( i tak się zapewne stanie bo nie sądzę by Juve wybroniło przewagę ) pozdro od kibica United ! : ) Mimo że nie przepadam za Hiszpańską piłką waszą grę dzisiaj oglądałem z przyjemnością

15

jak już podajesz przykłady z Anglii to Giggs przerasta Gerrarda i Lamparda razem wziętych ;)

10

Hahhahahaha Higuain , to jest mój mistrz xd

8

Manchesterowi United

3

Liczę na fajny, szybki mecz, wynik większego znaczenia niema ale oczywiście że liczę na wygraną moich diabełków, szczególnie wygrana z taką drużyną jak barca może dać "kopa" na początek sezonu w lidze, szkoda że nie zagra Leo i Neymar bo jestem ciekawy jakby się spisywała nasza obrona na tle 2 najlepszych piłkarzy ostatniego sezonu, co do składu jaki podajecie wyżej to Young zagra raczej po drugiej stronie boiska, ba nie raczej a na pewno, mata na bank nie zagra na "10", bo tam LvG postawi pewnie na Depaya :) i myślę także że Herrera wystąpi od pierwszej minuty, pozdro, czekamy na meczyk :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?