1

kolego, nie mam nic do Barcy to po pierwsze, po drugie mówimy o meczu dzisiejszym a nie tym sprzed paru lat/miesięcy... fakty są takie że dzisiaj sędzia gwizdał bezczelnie pod Barce... jeśli tego nie widziałeś to jesteś albo ślepy albo nieżle zapatrzony w swój klub... zresztą nie dziwię się Wam, jak gra dajmy na to reprezentacja Polski to też ciągle wydaje mi się że sędzia gwiżdze przeciwko nam, tak to już jest, ja jestem obiektywny bo nie kibicowałem ani barcie ani psg a ty nie jestes obiektywny bo byłes za barca, proste pozdro

0

widzę że same posty bez argumentów się pojawiają, no cóż, czego się można było spodziewać...
lepiej mi wytłumacz w czym niby w tym poście nie mam racji ? serio myślisz że sędzia was dzisiaj nie puścił do cwiercfinału ?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

sorry, oczywiście że ten post to była odpowiedz do Raula nie do Ciebie :)

0

nie powiedziałbym, mecze towarzyskie nijak się mają na początek sezonu, przykład ? rok temu United wygrało wszystkie mecze kontrolne klepiąc każdy zespół, a nie były to słabe drużyny, a potem przyszedł początek ligi i przegrywaliśmy bądź remisowaliśmy wszystkie mecze

3

Liczę na fajny, szybki mecz, wynik większego znaczenia niema ale oczywiście że liczę na wygraną moich diabełków, szczególnie wygrana z taką drużyną jak barca może dać "kopa" na początek sezonu w lidze, szkoda że nie zagra Leo i Neymar bo jestem ciekawy jakby się spisywała nasza obrona na tle 2 najlepszych piłkarzy ostatniego sezonu, co do składu jaki podajecie wyżej to Young zagra raczej po drugiej stronie boiska, ba nie raczej a na pewno, mata na bank nie zagra na "10", bo tam LvG postawi pewnie na Depaya :) i myślę także że Herrera wystąpi od pierwszej minuty, pozdro, czekamy na meczyk :]

0

De Gea miał kontuzje, ale z Wami już zagra

0

no wiem, ale pocieszające jest to że w pełnym waszym składzie nie tylko my nie mamy szans z Barcą ale i każda inna drużyna ;) To co w tym roku graliście to kosmos

Dorek - też Wam życzę wygrania ligi, nienawidzę Realu tak samo jak Wy

0

Ja też jutro wstaje o 5 ale na manchester ;)
Ufff na szczęście ostatni raz, dobrze że my gramy z Wami o 22 :P Powodzenia życzę ale pierwsze miejsce w International będzie i tak nasze ;)

0

dziewczyna interesująca się piłką, na taką trafić w życiu to skarb : )

0

bez zmian argentyna

2

Najlepszego dla Messiego, oby grał jak najdłużej bo oglądać takiego piłkarza to zaszczyt i mówię to jako wieloletni fan United, więc nie tylko kibice Barcy składają życzenia :) Życzę wygrania w Copa America

0

dobrze że chociaż komentator był żywiołowy ( oczywiście ironia )

0

co robi ten lamela w reprezentacji hahah, jak on nawet w tottenhamie jest rezerwowym ...

1

panowie, to że Angel kiedyś grał w Real to nie znaczy że macie po nim jechać co mecz ;d

0

di maria już mógł miec 3 asysty gdyby ten pokraka umiał strzelać

10

Hahhahahaha Higuain , to jest mój mistrz xd

1

najlepszy na boisku, ale co tam zdejmijcie go

0

co Ty masz do Di Marii ? Sam Messi nie pociągnie Argentyny do triumfu w finale, do tego trzeba formy Di Marii, i dlatego Martino daje mu grać by doszedł do formy

15

jak już podajesz przykłady z Anglii to Giggs przerasta Gerrarda i Lamparda razem wziętych ;)

0

Ludzie ... Di Maria tydzień temu napisał że zostaje w United na 100 %, chcę odbudować formę i pokazać się kibicom Manchesteru z lepszej strony, nie chcę odchodzić jako przegrany ( więc zapomnijcie o nim ;d, zresztą poco on Wam ?

0

Jutro wstaje o 5 rano ale kij z tym, dla tria messi - di maria - aguero olewam sen ;p

0

hahah to co się odwala na realmadryt.pl to przechodzi ludzkie pojęcie :) I tak byście ich pokonali w finale więc dla Realu to chyba lepiej teraz odpaść niż zostać upokorzonym w finale przez największego rywala ;)

0

Witam, orientujecie się może czy te nowe kanały które dostaliśmy czyli canal , canal sport 2, canal discavery, canal film itp. to otrzymaliśmy na zawsze za darmo czy po jakimś czasie je nam wyłączą i będziemy musieli za nie coś płacić ? Pytam bo podobno na tych kanałach mają lecieć niektóre mecze więc mam nadzieje że tego nie odłączą :) pozdro

8

Manchesterowi United

18

Oglądam piłkę już jakieś 25 lat, ale takiego składu jaki Wy macie to ciężko przypomnieć sobie drużynę która miała podobną siłę rażenia, a Messi to w ogóle inna planeta, heh można się pośmiać z kibiców realu którzy mówią że Ronaldo jest lepszy, naprawdę do jakiego stopnia trzeba być zaślepionym. Co do meczu szkoda że nie grał Robben ( z formy z mundialu ) bo mecz by był jeszcze bardziej niesamowity i trochę bardziej wyrównany, no cóż mogę chyba już Wam pogratulować LM w tym sezonie bo z taką grę pokonanie barcy jest obecnie niemożliwe, życzyłem bramki Lewemu bo to Polak ale ciesze się że wygraliście bo jesteście jedyną drużyną która może zabrać Realowi obrone pucharu LM ( i tak się zapewne stanie bo nie sądzę by Juve wybroniło przewagę ) pozdro od kibica United ! : ) Mimo że nie przepadam za Hiszpańską piłką waszą grę dzisiaj oglądałem z przyjemnością

0

pewnie Szpakowski, może znów zauważy Maradone na boisku ?

0

Bayern z Robbenem miałby jakieś szanse, bez niego zmiażdżycie ich z 3-0

0

Hattrick Lewego ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?