0

niektórzy fachowcy stawiali ostatnio na Adana - ponoć jest w życiowej formie:)

0

trochę tyracie po Victorze a to w końcu nasz 4 kapitan, miał lepsze i gorsze momenty, ale nie raz ratował nam też tyłek!

0

Victor to czasami zawodnik całego boiska no i potrafi grać na przedpolu:) mimo wszystko szkoda

0

i kto się będzie teraz kiwał z piłkarzami Realu???

0

W kategorii "Największa medialna atrakcja w futbolu" Boski Mou nie miał sobie równych. Czy jest jeszcze ktoś, kto dostarcza nam tylu atrakcji? - no chyba, że Pepe - też bywa nieobliczalny.

0

Nejdro
Widocznie Mazi ma z tym problem - nie chce mi się już wdawać w dyskusję;) ale dzięki za wsparcie:)

0

oko
chciałbyś miec takiego dziadka jak Puyol!

0

Messi zmarnował świetną okazję do skompletowania hat-tricka - może Jego też sprzedamy?

0

niektóre komentarze są naprawdę żenujące, sprzedajecie każdego kto zagra słabszy mecz - czasami mam wrażenie, że jestem na rm.pl

0

Messi: Będę starał się poprawić to osiągnięcie jeszcze troszkę, aby gracze w przyszłości mieli trudniejsze zadanie...

0

aDiQ
dobrze gadasz - już myslałam, że tylko ja mam takie odczucia

0

Bojanowi1010Mr skończyły się leki

0

Transmisja z wręczenia Leo Messiemu nagrody Złotego Buta jest dostępna tutaj: http://www.esport3.cat/directes/esport3/

0

"Nie ma słowa, żeby go opisać. bardzo dobry, świetny, wspaniały... to wszystko za mało. "Messi" tak powinien brzmieć w tym przypadku najwyższy stopnień przymiotnika." - trener reprezentacji Argentyny Alejandro Sabella.

0

info Bojana1010Mr przywiał chyba huragan Sandy - Boże czytasz i nie grzmisz!

0

no gdyby wkładał paluchy w oczy potraktowaliby Go łaskawie!

0

Messi nie mógł zabrać piłki po meczu do domu, bo... sędzia mu jej nie dał

0

oficjalne info dopiero się pojawi, ale prognozy medyczne dotyczą "zwykłych" ludzi a my mówimy o Puyolu - nie widzicie różnicy?:)

0

TV3 - Puyol nie zagra 2-3 tygodnie

0

konrado6
mam ogromne poczucie humoru zwłaszcza kiedy czytam Twoje wypowiedzi:):):)

0

Eoren
cięta riposta - jesteś Wielka:):):)

0

Eoren
myślę, że dyskusja staje się bezproduktywna! jak napisał wcześniej konrado6 - mężczyźni to inna psychika, inny rozkład inteligencji i zupełnie inne spojrzenie na świat;) Żal
Pozdrawiam wszyskie kobiety, które kibicują Barcelonie!

0

konrado6
czy Ty masz jakiś problem z kobietą kibicem?

0

nba93
owszem nie kumam właśnie teorii spiskowych, które tworzycie! Ci ludzie zostawiają na boisku swoje zdrowie, osobowość, wszystkie emocje oraz frustracje i słabości. My dajemy sobie prawo ich oceniać nie dając z siebie NIC!

0

dodajmy jeszcze teorie spiskowe na naszej stronie;)

0

nba93
Zawodnicy Barcy to też tylko ludzie! Czasami puszczają nerwy i emocje biorą górę. Oni nie grają do kamery tylko w piłkę a sytuację rozdmuchujemy sami na tej właśnie stronie. Jeszcze raz powtórzę: Nie szukajmy problemów tam, gdzie ich nie ma!

0

Nie szukajmy problemów tam, gdzie ich nie ma!

0

MVP
na stronę najlepiej zajrzeć jakiś czas po meczu, ale test - jestem jak najbardziej za:)

0

MVP
ale tu jest ostatnio wielu takich "fachowców" - w polowie meczu sprzedają drużynę;)

0

Dajmy chłopakom robić to, co potrafią najlepiej – grać w piłkę, ale nie dla nas – dla nich samych, żeby czerpali z tego radość. My bądźmy odbiorcami ich sukcesów nie kreując ich jednocześnie na „świętych”. Słowa krytyki "fachowców" leją się ostatnio na tej stronie wiadrami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?