foczka FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niektórzy fachowcy stawiali ostatnio na Adana - ponoć jest w życiowej formie:)
0
trochę tyracie po Victorze a to w końcu nasz 4 kapitan, miał lepsze i gorsze momenty, ale nie raz ratował nam też tyłek!
0
Victor to czasami zawodnik całego boiska no i potrafi grać na przedpolu:) mimo wszystko szkoda
0
i kto się będzie teraz kiwał z piłkarzami Realu???
0
W kategorii "Największa medialna atrakcja w futbolu" Boski Mou nie miał sobie równych. Czy jest jeszcze ktoś, kto dostarcza nam tylu atrakcji? - no chyba, że Pepe - też bywa nieobliczalny.
0
Nejdro
Widocznie Mazi ma z tym problem - nie chce mi się już wdawać w dyskusję;) ale dzięki za wsparcie:)
0
oko
chciałbyś miec takiego dziadka jak Puyol!
0
Messi zmarnował świetną okazję do skompletowania hat-tricka - może Jego też sprzedamy?
0
niektóre komentarze są naprawdę żenujące, sprzedajecie każdego kto zagra słabszy mecz - czasami mam wrażenie, że jestem na rm.pl
0
Messi: Będę starał się poprawić to osiągnięcie jeszcze troszkę, aby gracze w przyszłości mieli trudniejsze zadanie...
0
aDiQ
dobrze gadasz - już myslałam, że tylko ja mam takie odczucia
0
Bojanowi1010Mr skończyły się leki
0
Transmisja z wręczenia Leo Messiemu nagrody Złotego Buta jest dostępna tutaj: http://www.esport3.cat/directes/esport3/
0
"Nie ma słowa, żeby go opisać. bardzo dobry, świetny, wspaniały... to wszystko za mało. "Messi" tak powinien brzmieć w tym przypadku najwyższy stopnień przymiotnika." - trener reprezentacji Argentyny Alejandro Sabella.
0
info Bojana1010Mr przywiał chyba huragan Sandy - Boże czytasz i nie grzmisz!
0
no gdyby wkładał paluchy w oczy potraktowaliby Go łaskawie!
0
Messi nie mógł zabrać piłki po meczu do domu, bo... sędzia mu jej nie dał
0
oficjalne info dopiero się pojawi, ale prognozy medyczne dotyczą "zwykłych" ludzi a my mówimy o Puyolu - nie widzicie różnicy?:)
0
TV3 - Puyol nie zagra 2-3 tygodnie
0
konrado6
mam ogromne poczucie humoru zwłaszcza kiedy czytam Twoje wypowiedzi:):):)
0
Eoren
cięta riposta - jesteś Wielka:):):)
0
Eoren
myślę, że dyskusja staje się bezproduktywna! jak napisał wcześniej konrado6 - mężczyźni to inna psychika, inny rozkład inteligencji i zupełnie inne spojrzenie na świat;) Żal
Pozdrawiam wszyskie kobiety, które kibicują Barcelonie!
0
konrado6
czy Ty masz jakiś problem z kobietą kibicem?
0
nba93
owszem nie kumam właśnie teorii spiskowych, które tworzycie! Ci ludzie zostawiają na boisku swoje zdrowie, osobowość, wszystkie emocje oraz frustracje i słabości. My dajemy sobie prawo ich oceniać nie dając z siebie NIC!
0
dodajmy jeszcze teorie spiskowe na naszej stronie;)
0
nba93
Zawodnicy Barcy to też tylko ludzie! Czasami puszczają nerwy i emocje biorą górę. Oni nie grają do kamery tylko w piłkę a sytuację rozdmuchujemy sami na tej właśnie stronie. Jeszcze raz powtórzę: Nie szukajmy problemów tam, gdzie ich nie ma!
0
Nie szukajmy problemów tam, gdzie ich nie ma!
0
MVP
na stronę najlepiej zajrzeć jakiś czas po meczu, ale test - jestem jak najbardziej za:)
0
MVP
ale tu jest ostatnio wielu takich "fachowców" - w polowie meczu sprzedają drużynę;)
0
Dajmy chłopakom robić to, co potrafią najlepiej – grać w piłkę, ale nie dla nas – dla nich samych, żeby czerpali z tego radość. My bądźmy odbiorcami ich sukcesów nie kreując ich jednocześnie na „świętych”. Słowa krytyki "fachowców" leją się ostatnio na tej stronie wiadrami.