0

Podam taki przykad ż3 Hispania na Euro też podobno grała nudno wszyscy mówili że to już koniec a w meczu z Włochami było inaczej. Wiadomo że od 4 lat Barca jest najlepsza na świecie że już większość zspołów wie jak gramy smi też są chyba raczej na pewno ale póki wygrywają to dajmy im spokój przynajmniej z tym że to już ich koniec jak odpukać zaczną przegrywać to wtedy bedzie mozna mowić o ich końcu ale chyba nie na korzyść Madrytu

0

Można przebudować ale nie budować nowy bo jaki inny stadion miałby klimat 5-0 z Realem czy świetowanie potrójnej korony

0

HiszpanKg
dobrze gadasz - już Cię lubię:) pobyt na CN - bezcenne:)

0

BarcelonaCule
ostatni wyjazd 19-25 sierpnia w tym zakwaterowanie i mecz z Realem - 1535zł - warto było:)

0

jeszcze niedawno wychwalaliście Tito - wpadka i co? Jesteście jak chorągiewki! no nie wierzę, że jesteście kibicami Barcy!!! Zwolnić Tito, wymienić połowę składu, Victora odesłać na czele - a najlepiej sami zagrajcie. Ogarnijcie się

0

ignorujcie MIERDY, bo maja radochę

0

Crystal
lekarstwa Ci się skończyły?

0

adan23
ZAMILCZ

0

reklama jak najbardziej spoko:)

0

rozumiem co miałeś na myśli, tylko ostatnio taktyka Realu coś się nie sprawdza. Grając pod dużą presją (ostatnio przegranych meczy) nic im nie wychodzi

0

ostatnio też Real strzelił pierwszy a jednak nie wygrał

0

Puyol jest gotowy, aby wyprowadzić Barcę na SB - decyzja należy do Tito:)

0

damy radę - zawieszony czy nie i tak poprowadzi Barcę do zwycięstwa:)

0

Tito zawieszony na dwa spotkania w LL:(

0

no nie mogło być inaczej! Barca to mes que un club!!!

0

pewnie, że Realu należy się bać, ich zachowania bywają czasami nieprzewidywalne;)

0

trudno powiedzieć, że to nic poważnego!

0

Carles to Carles - Barca jest dla niego wszystkim:) Mes que un club!

0

"Znając Puyola, nie zakładałbym się, że w środę nie zagra" - Gerard Pique.

0

Czym Messi może nas jeszcze zaskoczyć?

0

za żywiołowe protesty przeciwko decyzji sędziego

0

po raz pierwszy od dawna trzeba rozwinąć tabelę, aby zobaczyć na której pozycji znajduje się RM:)

0

Pep po raz pierwszy został wysłany do szatni w spotkaniu ligowym Barça-Osasuna za protesty po wydaleniu Marca Muniesy na Camp Nou – wtedy wygraliśmy Ligę Mistrzów w Rzymie. Historia lubi się powtarzać :):):)

0

Tito zaczyna jak Pep:)

0

no nie wierzę, co poniektórzy już widzę przesądzili ligę bo Real wygrał z Milanem 5:1! ogarnijcie się - liga jeszcze się nie rozpoczęła a Barca i tak dostarczy nam wielu niezapomnianych chwil

0

jeszcze sezon się nie zaczął a Wy już wrzucacie i krytykujecie

0

dajcie na luz - jest remis, są karne

0

Pinto potrafi świetnie bronić karne i skutecznie rozpraszać przeciwnika:)

0

jadę z Łodzi - lubelskie trochę daleko;)

0

no niestety trzeba być pełnoletnim, ale zawsze możesz zabrać starszych:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?