foczka FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podam taki przykad ż3 Hispania na Euro też podobno grała nudno wszyscy mówili że to już koniec a w meczu z Włochami było inaczej. Wiadomo że od 4 lat Barca jest najlepsza na świecie że już większość zspołów wie jak gramy smi też są chyba raczej na pewno ale póki wygrywają to dajmy im spokój przynajmniej z tym że to już ich koniec jak odpukać zaczną przegrywać to wtedy bedzie mozna mowić o ich końcu ale chyba nie na korzyść Madrytu
0
Można przebudować ale nie budować nowy bo jaki inny stadion miałby klimat 5-0 z Realem czy świetowanie potrójnej korony
0
HiszpanKg
dobrze gadasz - już Cię lubię:) pobyt na CN - bezcenne:)
0
BarcelonaCule
ostatni wyjazd 19-25 sierpnia w tym zakwaterowanie i mecz z Realem - 1535zł - warto było:)
0
jeszcze niedawno wychwalaliście Tito - wpadka i co? Jesteście jak chorągiewki! no nie wierzę, że jesteście kibicami Barcy!!! Zwolnić Tito, wymienić połowę składu, Victora odesłać na czele - a najlepiej sami zagrajcie. Ogarnijcie się
0
ignorujcie MIERDY, bo maja radochę
0
Crystal
lekarstwa Ci się skończyły?
0
adan23
ZAMILCZ
0
reklama jak najbardziej spoko:)
0
rozumiem co miałeś na myśli, tylko ostatnio taktyka Realu coś się nie sprawdza. Grając pod dużą presją (ostatnio przegranych meczy) nic im nie wychodzi
0
ostatnio też Real strzelił pierwszy a jednak nie wygrał
0
Puyol jest gotowy, aby wyprowadzić Barcę na SB - decyzja należy do Tito:)
0
damy radę - zawieszony czy nie i tak poprowadzi Barcę do zwycięstwa:)
0
Tito zawieszony na dwa spotkania w LL:(
0
no nie mogło być inaczej! Barca to mes que un club!!!
0
pewnie, że Realu należy się bać, ich zachowania bywają czasami nieprzewidywalne;)
0
trudno powiedzieć, że to nic poważnego!
0
Carles to Carles - Barca jest dla niego wszystkim:) Mes que un club!
0
"Znając Puyola, nie zakładałbym się, że w środę nie zagra" - Gerard Pique.
0
Czym Messi może nas jeszcze zaskoczyć?
0
za żywiołowe protesty przeciwko decyzji sędziego
0
po raz pierwszy od dawna trzeba rozwinąć tabelę, aby zobaczyć na której pozycji znajduje się RM:)
0
Pep po raz pierwszy został wysłany do szatni w spotkaniu ligowym Barça-Osasuna za protesty po wydaleniu Marca Muniesy na Camp Nou – wtedy wygraliśmy Ligę Mistrzów w Rzymie. Historia lubi się powtarzać :):):)
0
Tito zaczyna jak Pep:)
0
no nie wierzę, co poniektórzy już widzę przesądzili ligę bo Real wygrał z Milanem 5:1! ogarnijcie się - liga jeszcze się nie rozpoczęła a Barca i tak dostarczy nam wielu niezapomnianych chwil
0
jeszcze sezon się nie zaczął a Wy już wrzucacie i krytykujecie
0
dajcie na luz - jest remis, są karne
0
Pinto potrafi świetnie bronić karne i skutecznie rozpraszać przeciwnika:)
0
jadę z Łodzi - lubelskie trochę daleko;)
0
no niestety trzeba być pełnoletnim, ale zawsze możesz zabrać starszych:)