1 września 2013, 22:54
0
roberto ciekawe co wniesie
1 września 2013, 22:41
co to ma byc 3-2 a powino byc conajmiej 4-0
1 września 2013, 22:38
wy tez musicie odswiezac caly czAS
1 września 2013, 22:35
ciekawe jak bedzie z sevila
1 września 2013, 22:33
martino jest dobrym trenerem
31 maja 2013, 21:32
Tottemcham klub się rozwija i tacy zawodnicy są potrzebni
1 września 2013, 21:48
brawo Neymar messi
1 września 2013, 21:17
jeeet
11 listopada 2012, 19:58
ja 3-1 dla ciotek
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
roberto ciekawe co wniesie
0
co to ma byc 3-2 a powino byc conajmiej 4-0
0
wy tez musicie odswiezac caly czAS
0
ciekawe jak bedzie z sevila
0
martino jest dobrym trenerem
0
Tottemcham klub się rozwija i tacy zawodnicy są potrzebni
0
brawo Neymar messi
0
jeeet
0
ja 3-1 dla ciotek
0
ciekawe jak bedzie z sevila