folger
Dołączył/a: listopad 2012
Mosty
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
roberto ciekawe co wniesie
0
co to ma byc 3-2 a powino byc conajmiej 4-0
0
wy tez musicie odswiezac caly czAS
0
ciekawe jak bedzie z sevila
0
martino jest dobrym trenerem
0
dzieki
0
dacie linka
0
maaszczerano na obrone i klopot z glowy
0
wtf
0
minlimetry
0
kurde
0
brawo Neymar messi
0
dajcie linka na mecz
0
jeeet
0
dzieki
0
macie moze l strone z meczami na zywo
0
dobrze ze neymar w koncu w 1
0
Tottemcham klub się rozwija i tacy zawodnicy są potrzebni
0
żeby atletiko przegrało barca się w wzmocni
0
to było zajebiste ja mam henry koszulke to był mój idol i od niego zaczełam lubić barce
0
bo oni lekceważą przeciwnika myśla jak nastrzelaja w 1 to wygrali
0
gogo najlepszy piłkarz to david villa
0
ja 3-1 dla ciotek
0
dzieki
0
jak zrobić avatara
0
wiecie
0
wiecie ja avaatara zrobić
0
0
jak w avatara robicie