fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mmaciass "okazanie w reportażu drogi 60km, zamiast krótszej 45km nie jest opinią, jest ewidentna manipulacją której nie powstydziłby się PIS"
A pokaż mi na mapie dokładną lokalizację CPK, to sprawdzę sam, ile tam jest km
"Podobnie z przedstawieniem "jakiegos" mieszkańca niezadowolnego z CPK"
W wielu miejscowościach na Śląsku widzę bannery "precz z CPK", bo te spokojne mieścinki mają być przeorane nitką kolei do CPK.
Wszyscy podstawieni przez PO ?
5
@mmaciass To TVP jest nadal reżimowa ?
Może jeszcze podam ci fragment definicji słowa reportaż:
"W zakresie sposobu prezentacji wydarzeń reportaż powinien cechować się obiektywizmem, rzetelnością i wiernością wobec przedmiotu narracji. Z drugiej strony reportaż jest subiektywny, zawiera ocenę, opinie autora na dany temat (niekiedy jedynie sugestie)."
Z drugiej strony NIK też nie jest jakoś entuzjastycznie nastawiony do tego projektu - planowania i stanu realizacji (opóźnienia).
https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/centralny-port-komunikacyjny-czy-to-sie-moze-udac.html
Pamiętajmy też, że jak Pis sobie założy, że coś ma kosztować 0,8mld zł, to potem kosztuje ponad 2mld , jak przekop dla jachtowiczów.
Dlatego uważam, żę całą tę koncepcje trzeba zweryfikować i przeliczyć od początku
1
@FcPortoFan1999 Musisz się zdecydować, albo 15 stycznia, albo niedziela :)
1
@Hajny Niedziela
0
W sumie ciekawe, dlaczego Oblak po prostu nie wbiegł w tor biegu Brahina ?
Żadnej próby wybloku, nic...
1
@jakub1906
Ale, że bramkarza wyprzedził ?
0
Jak widzę grę Atletico w dogrywce, to tylko jedno przychodzi mi do głowy:
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/04/andrzej-to-jebnie.jpg
0
"O Xavim: Rywalizacja zmienia nas wszystkich. On jest w skomplikowanej sytuacji, zasiadanie na ławce trenerskiej wymaga ciągłego skupienia. Zasługuje na szacunek, wygrał LaLigę i jest obecnym zdobywcą Superpucharu. Ma bardzo jasny pomysł na grę."
No właśnie - sęk w tym, że jego pomysł jest na tyle jasny, że nie jest żadną tajemnicą dla trenerów przeciwnych drużyn :)
6
Tak skutecznie ściąga z piłkarzy presję, że ci od trzech miesięcy na każdy mecz wychodzą, jak na sparing...
2
Chorzy, nienawistni ludzie tam pracują...
Nasłałbym likwidatora :))
5
Konferencje Pique to będzie złoto :)
2
@DonMatteo901
Szkoda, że nie wspomniał o świrze z gaśnicą na korytarzach Sejmu.
Może to wg niego "dojrzałe zachowanie" ?
9
Strzelili tylko 11 bramek, ale dwie musieli wbić akurat rezerwom Barcy :)
Jest opcja, że znów będzie +1 dla nas w brankach :)
2
W przypadku takich klubów, jak Unionistas cieszysz się w dwóch przypadkach - z wylosowania najsłabszej drużyny - tu Teneryfa, bo jest szansa na awans, lub najsilniejszej - tu Barca i Real - bo to zespoły legendarne.
Nikogo nie ucieszyłby mecz z Getafe, czy Pampeluną, bo o awans i tak ciężko, a prestiż przeciwnika marny
11
@kamillek88 Tak samo tańczyliby, jakby wylosowali RM, ale gdyby była to Mallorca, albo Getafe to zapewne nie bardzo, bo o meczu przeciwko Getafe raczej nie będą opowiadali wnukom.
Pozostaję w lekkim zdumieniu, że tego nie rozumiesz
2
2-2 i awans po karnych
:)
26
@kamillek88
No chłopie, tańczą bo przyjeżdża do nich topowy klub, rekord frekwencji itp, itd.
Jedyna szansa na występ przeciwko takim gwiazdom - jeden z Barbastro powiedział, że grał przeciw naszym tylko na Fifie.
Myślisz, że tańczą, bo wylosowali najłatwiejszego rywala ?
0
@johny11 Balde - regres. W ogóle cała obrona regres.
Romeu regres. Lewy - pół sezonu (zeszłego) OK, póki był na fali Bayernu.
Torres strzelał w MC częściej, niż u nas.
Ten trener nie zbudował żadnego zawodnika.
Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że Girona, drużyna zbudowana z "odpadów" (Eric), czy zawodników "na ogranie" (Couto, Torre) i emerytów (Stuani) gra tak dobrze sama z siebie ?
0
"Wygląda na to, że sztab medyczny pospieszył się z powrotem do gry Iñigo Martíneza po kontuzji mięśnia dwugłowego prawego uda"
A nie mówił Xavi, że to druga noga była ?
W sumie nawet nei wiem, co gorsze, odnowienie kontuzji, czy druga noga popsuta...
0
@johny11 Ale w większości ci zawodnicy grali lepiej w innych klubach u innych trenerów. Przypadek ?
32
"Uraz Iñigo Martíneza: Wiem tylko, że chodzi o drugą nogę"
Dobrze, że chłop nie ma trzech nóg, bo by nas jeszcze jedna kontuzja czekała...
0
@johny11 Ale to znaczy, że trener nie jest potrzebny ?
To wywalmy Xaviego, niech Roberto będzie trenerem - jest ponoś wszechstronny
1
Jeśli pomysłem Xaviego na grę Robert+Vitor, jest postawienie młodego na lewym skrzydle tak, jak dziś, to może już teraz lepiej kupić mu bilet powrotny do Brazylii.
Albo Xaviemu do Kataru...
0
@Compadre Raczej z Osasuną w Arabii
0
@zeko0 Man of the match !
1
No i Xavi ma już o czym mówić na konferencji
4
Martinez zszedł, ale na szczęście odczucia są dobre....
:)
0
W Hiszpanii, to mają życie....
Właśnie rozpoczyna się druga połowa meczu Teneryfa-Las Palmas.
3/4 Polski już chrapie xD
0
Xavi, prowadź do Arabii !
3
Podsumowanie meczu:
Bramki +1
Sprawni piłkarze -1
Zespół - w budowie