0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

"... trzeba zobaczyć, jak to jego zejście ze szczytu będzie wyglądało – powiedział Boniek."

I oby to było zejście, a nie zjazd...

0

@michal26
Sośnierz. Zwolennik konfy nie zna wypowiedzi jej polityków ?
Choć, w sumie w morzu odklejonych wypowiedzi Korwina, czy Brauna ta mogła utonąć.

EOT

2

@michal26 "Nie wiem skąd ten cytat "
Wczoraj się urodziłeś ???

"A drugi - by zrobić na złość tym wszystkim, którzy próbują przymusić mnie do ich zdania. Specjalnie kupię takie, co to większe jebut robią."
W sumie nie ma sensu tracic na Ciebie czasu...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Włączyłem dziś 2. połowę LIV-NEW i mam wrażenie, , że zobaczyłem więcej, niż w trzech ostatnio oglądanych meczach LaLiga....

0

@michal26 Widzę, że wybiórczo wziąłeś jeden przykład z kilku które podałem
Może podaj remedium na pozostałe ?

Nie rozumiem tego strzelania, serio. Ani to nasza tradycja, ani coś super ekscytującego.
Natomiast, jeśli masz do tego podejście takie, że na złość tym, co apelują o zakaz,, po 10 latach "wydasz parę koła" i postrzelasz, to słabo to świadczy o Tobie,
Ot, dopiec innym, nie zważając w ogóle na przykłady z moich linków.
Jak to szło ?
"Zwierzęta to tylko maszyny zrobione z mięsa. Nie czują bólu dlatego, że nie mieszka w nich żaden wewnętrzny obserwator, który mógłby ten ból odczuwać. Zwierzęta to tylko maszyny, tak samo jak komputer, zdolne do prowadzenia pewnych obserwacji, ale bezduszne. Nikogo tam w środku nie ma, w zwierzęciu, i nie musimy się tym naprawdę przejmować"

7

@michal26
"A co do dzikich zwierząt. Przeżyją. Spokojnie. To tylko parę godzin"
Te sobie nie poradziły:

https://glos24.pl/fajerwerki-zabily-14-kozic-przyrodnicy-apeluja-o-cichy-sylwester
https://www.slazag.pl/dzikie-zwierzeta-gina-w-czasie-fajerwerkow-jacek-wasinski-z-lesnego-pogotowia-w-mikolowie-w-ubieglego-sylwestra-zycie-stracilo-kilka-naszych-zwierzat
https://tenpoznan.pl/polska-liczenie-martwych-ptakow/
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art8713801-tysiace-martwych-ptakow-po-sylwestrze-w-rzymie

Co do tresowania psów - ciekawe, dlaczego część psów przeznaczanych do pracy w służbach (policyjnych, ratowniczych) wraca, bo nie potrafią poradzić sobie ze strachem związanym z wystrzałami wybuchami ?
Moje próby (a poświęciłem mojemu psu sporo czasu) także spełzły na niczym

2

@Lola120 Ja spędzam u szwagra w jego prywatnym piwnicznym barze :)
Dwa kegi (w jednym Kozel, w drugim moje piwko)
Nalewak i kontuar przywiezione z likwidowanego przedwojennego niemieckiego baru z okolic Monachium. Klimacik jest, jak pomyślisz, że może Adolf tam zebrania zwoływał :)

Do tego muza, stara konsola Wii, żeby pograć w kręgle, czy poskakać "na Małysza" :)
No i tarcza do darts
W sumie cztery pary.

1

@NeroTFP1 Niestety mój trzęsie się jak galareta :(
Co ciekawe do 3. roku życia w ogóle nie zwracał uwagi na to, że strzelają poza domem, ale wtedy na spacerze zaskoczył nas pokaz sztucznych ogni z okazji jakieś sportowej imprezy na miejskim stadionie.
Jedna z petard rozbiła się dosć nisko, bezpośrednio nad nami, huk nawet mnie wystraszył, do tego oślepiający błysk, pies spanikował i taką traumę ma już do tej pory...
A debile już strzelają, zamiast odpalić to w ciągu 20 minut po północy...

13

A jaki sens występu w Finale Superpucharu zawodnika, który właśnie wraca po kontuzji, a jeszcze nie doszedł do formy po poprzedniej... ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@hayek Fakt jest taki, że czytałem wywiad z reżyserem jednej z tych produkcji i z pewnym zrezygnowaniem mówił, że jego film trafił na półkę na dwa lata, a po tym okresie, po wielu pismach producenta został wyemitowany na TVP Kultura.
Czyli niby emisja była, ale tak, aby nikt tego nie zobaczył

0

Do sylwestra jeszcze ponad doba, a Ci już dają w szyję :)

29

O tak, jak The Sun podaje galową jedenastkę z Romeu, zamiast DeJonga, to mocne fachury muszą tam pracować :)

2

Jak jeszcze nie zagrał ani minuty w pierwszym składzie, to już były znane informacje o jego nieciekawym otoczeniu.
Natomiast przypominanie newsa o bójce jego ojca z maja jest dość zabawne.
Naprawdę - nie warto powielać każdego wysmrodka z podrzędnego hiszpańskiego podcastu

0

@Prorokk Buahahaha, jak to niektórym niewiele do radości trzeba xD

0

@Prorokk "kto kto strzela z petard, nie ma w zamiarze straszenia twojego psiora,"

A co ma w zamiarze ?

1

Xavi: Musicie grać lepiej, bo zacznę korzystać z chłopaków z LaMasi
Drużyna: https://media.giphy.com/media/lw75Al819OAvcsPcRu/giphy.gif

15

" Napastnik miał obejrzeć niektóre mecze (zwłaszcza te ostatnie) lub ich fragmenty."

Obejrzał i zapłakał...

0

@Tomek54321 haha, jak.bwdziesz miał czas to sobie policz sam ile punktów na mecz mamy z Pedrim, a ile.bez niego...

3

@pioz123
"Przypomnij sobie, dlaczego drugi raz został prezydentem. No wcale nie dzięki tubie propagandowej!!"


:)))


6

Strasznie wystraszona ta Barca ostatnio :)
A to przecież byłaby dobra sposobność, żeby porównać Juliana do naszych chłopaków...

1

@Tomek54321 Acha, zakłamują :)
W takim razie jest jeszcze gorzej - nawet z Pedrim bez formy gramy skuteczniej niż bez niego

0

@Tomek54321 No to wygląda, ze póki co jak grał, to był w formie, bo statystyka wygląda tak, jak przytoczyłam.

1

@ferdas_rawa
Pozostaje mi mieć tylko nadzieje że 7 lat temu tez się tu udzielałeś i krzyczałeś o zamachu na media :)

"Kto w ogóle oglada TVP? Nie ma ważniejszych tematów? Oglądałeś TVP przez te lata? Ja nie."

Jakieś 3.7 mln widzów ogląda. Biorąc pod uwagę frekwencję ostatnich wyborów
to już daje prawie 18% wyborców - straszonych Niemcami, Tuskiem "fur Deutschland" UE, LGBT, Sodomą i Gomora.
Teraz trzeba znaleźć jeszcze tylko 10% i można nie schodzić ze stołków.
Na szczęście - tym razem nie wyszło


1

@ferdas_rawa A Ty się dopiero teraz obudziłeś, czy 8 lat temu tez gardłowałeś, że gwałcone jest prawo ?

"Jakby zeszli do inflacji 2.5%, zbudowali silne państwo, to nawet szczujnia TVP by nie miała o czym gadać..."

Tylko to się ni zadzieje w miesiąc, ani dwa. Więc szczujnia miałaby mnóstwo czasu, by mącić...

1

@xavi890 Fenomen tkwi w tym ,że z Pedrim w składzie wygrywamy większy % spotkań, niż bez niego.
Tylko tyle i aż tyle.

3

@mleczkoo
Czyli Koalicja ma potulnie pochylić głowy, uprzejmie poprosić pisowskiego prezydenta o klepnięcie ustawy naprawiającej to, co partia z jakiej się wywodzi napsuła ?
Ogień ogniem zwalczaj, to nie czas na "nadstawianie drugiego policzka"
To pis dokonał niekonstytucyjnej zmiany w mediach, żeby nie dopuścić do zmiany po utracie władzy
A jeśli powstanie TVNbis ? To uznam, że demokracja w tym kraju po raz kolejny otrzymała plaskacza, nawet biorąc pod uwagę, że TVN nie jest nawet w połowie taką szczujnią, jaką była TVP do niedawna,

0

@Felipe_PL
"Nie ma praktycznie żadnego prawnika, który określiłby te działania Tuska za legalne."

Już wiesz, że to nieprawda.
Natomiast, gdyby PiS nie stworzył telewizji, która jest zakłamana, jak żadna inna dotychczas, która w swej zapiekłej nienawiści gumkuje nawet serduszko WOŚP z kurtki rozmówcy, która zamienia na B&W kolory tęczowej flagi podczas wywiadu w księgarni, która kilka razy w jednym programie informacyjnym potrafi odtworzyć "fur Deutschland" to nie trzeba byłoby takiej akcji teraz.
I przed wszystkim - gdyby nie dokonali niekonstytucyjnej zmiany prawa, która miała ich uchronić przed utratą telewizji w sytuacji przegranych wyborów to zmiana dokonałaby się tak, jak 8 lat temu - wchodzi nowy prezes, stary się pakuje.
Ale połaszczyli się się na "telewizję na wyłączność"

Jeśli w rezultacie działań Koalicji powstanie telewizja choć tak obiektywna, jak 10 lat temu, uznam, że warto było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?