0

Komentarz usunięty

1

No to nie jest dobry pomysł

5

Ta buteleczka na stole to co to? ? Wygląda na 40% :-)

0

Hehe ale ja zlala

0

Komentarz usunięty

0

Lepiej ci teraz polonisto

0

Chodziło mi o to że jak do Realu to tylko dlatego w Barcelonie grały w pierwszym składzie

0

A co ty myślisz że on Chodzi po boisku bo jest zmęczony?? Oglądasz w ogole mecze Barcelony ??

0

Isco modric kros James i jeszcze z 3 innych i jeszcze pogba był by głupi jak by na to poszedł chyba że dla kasy i prestiżu

1

Komentarz usunięty

0

Haha no to jest dopiero anty football

0

Ale ja nie twierdzę że nikt nie da więcej tylko widocznie nikt takiej propozycji nie dał Barcelonie a teksty typu arabusy wolę Ameryka jest dobra to mnie czesie

0

A co ty chcesz od arabusow? ? Jak dają najwięcej to niech mają

0

Ja moge ich dogladac online za 40 tys rocznie

0

To jakieś gnioty pogba do Realu po co na ławkę??

2

Wyloguj się

0

Real pogbe na ławkę??

0

Skandaliczne zachował się Bacca

1

A co on niby zrobił ?? Zobacz co bacca zrobil

0

No właśnie nic :-)

0

Komentarz usunięty

0

Całe szczęście że ktoś go wogole chce

0

Lepsze są transfery do dupy 100 mil za pogbe i 10 mil rocznie już wolę marzyć o Isco

0

Niech sobie go biorą za taką kasę wolałbym Isco

0

Messi powiedział Dani gdzie ci będzie lepiej niż tu

0

Ostatnio zrobił wiele dobrego

0

Macie linka do. Bramki bo ja na weselu

0

Kto ma link do bramki bo ja na weselu

0

Barca bez suarez to.na dzień dzisiejszy to nie Barca o czym ty mówisz

0

No ja też ale wątpię żeby nam go oddali o ile wogole odejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?