frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
No to nie jest dobry pomysł
5
Ta buteleczka na stole to co to? ? Wygląda na 40% :-)
0
Hehe ale ja zlala
0
Komentarz usunięty
0
Lepiej ci teraz polonisto
0
Chodziło mi o to że jak do Realu to tylko dlatego w Barcelonie grały w pierwszym składzie
0
A co ty myślisz że on Chodzi po boisku bo jest zmęczony?? Oglądasz w ogole mecze Barcelony ??
0
Isco modric kros James i jeszcze z 3 innych i jeszcze pogba był by głupi jak by na to poszedł chyba że dla kasy i prestiżu
1
Komentarz usunięty
0
Haha no to jest dopiero anty football
0
Ale ja nie twierdzę że nikt nie da więcej tylko widocznie nikt takiej propozycji nie dał Barcelonie a teksty typu arabusy wolę Ameryka jest dobra to mnie czesie
0
A co ty chcesz od arabusow? ? Jak dają najwięcej to niech mają
0
Ja moge ich dogladac online za 40 tys rocznie
0
To jakieś gnioty pogba do Realu po co na ławkę??
2
Wyloguj się
0
Real pogbe na ławkę??
0
Skandaliczne zachował się Bacca
1
A co on niby zrobił ?? Zobacz co bacca zrobil
0
No właśnie nic :-)
0
Komentarz usunięty
0
Całe szczęście że ktoś go wogole chce
0
Lepsze są transfery do dupy 100 mil za pogbe i 10 mil rocznie już wolę marzyć o Isco
0
Niech sobie go biorą za taką kasę wolałbym Isco
0
Messi powiedział Dani gdzie ci będzie lepiej niż tu
0
Ostatnio zrobił wiele dobrego
0
Macie linka do. Bramki bo ja na weselu
0
Kto ma link do bramki bo ja na weselu
0
Barca bez suarez to.na dzień dzisiejszy to nie Barca o czym ty mówisz
0
No ja też ale wątpię żeby nam go oddali o ile wogole odejdzie