frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze niedawno był do zwolnienia a teraz nie chcą go oddać ma zostać i tyle. Barca!!
0
Pokazalim Niemca!!!!!
0
La liga czy pucharu krola
0
Szmaciorze nic wiecej
1
Komentarz usunięty
0
Dziś na wakacje mam nadzieję że znajdę jakiś bar na rodos gdzie puszcza ligę mistrzów
1
Co to ulubiona pizza messiego??
1
To by było bardzo mądre posunięcie
1
Na finał też może z nami jechać jak chce
0
Haha no zal
0
Komentarz usunięty
0
Nic nie podali mu na pusta
1
Olać leszczy ból dupy mają bo wiedzą że nic nie ugraja
0
I tak Raf pewnie nie zagra
1
No żeby Dani mu nie poprawił w środę
1
Brak słów.
0
Neymar gra??
0
Klasa sama w sobie
0
Atak nie do ruszenia
0
No tyle to też wiem ale dzieki
0
Sory ze pytam ale niewiem Czy jest jakakolwiek szansa że zniosa nam bana transferowego czy to już pewne na 100 % że będziemy czekać jeszcze rok
1
Wszystko ok tylko dani za montoye
0
I całe szczęście oby to była prawda
1
Nowoczesna technologia coś w stylu jak wydajny jest zawodnik
5
A Imprezka to imprezka:-)
0
Do Chelsa to pewnie na PO
0
Jak on go na obronę pewnie chce dać :-)
0
Będzie lanie.
0
Ja też bym dał odpocząć Leo
0
Więc słowo wszystko jest nie na miejscu