0

Jeszcze niedawno był do zwolnienia a teraz nie chcą go oddać ma zostać i tyle. Barca!!

0

Pokazalim Niemca!!!!!

0

La liga czy pucharu krola

0

Szmaciorze nic wiecej

1

Komentarz usunięty

0

Dziś na wakacje mam nadzieję że znajdę jakiś bar na rodos gdzie puszcza ligę mistrzów

1

Co to ulubiona pizza messiego??

1

To by było bardzo mądre posunięcie

1

Na finał też może z nami jechać jak chce

0

Haha no zal

0

Komentarz usunięty

0

Nic nie podali mu na pusta

1

Olać leszczy ból dupy mają bo wiedzą że nic nie ugraja

0

I tak Raf pewnie nie zagra

1

No żeby Dani mu nie poprawił w środę

1

Brak słów.

0

Neymar gra??

0

Klasa sama w sobie

0

Atak nie do ruszenia

0

No tyle to też wiem ale dzieki

0

Sory ze pytam ale niewiem Czy jest jakakolwiek szansa że zniosa nam bana transferowego czy to już pewne na 100 % że będziemy czekać jeszcze rok

1

Wszystko ok tylko dani za montoye

0

I całe szczęście oby to była prawda

1

Nowoczesna technologia coś w stylu jak wydajny jest zawodnik

5

A Imprezka to imprezka:-)

0

Do Chelsa to pewnie na PO

0

Jak on go na obronę pewnie chce dać :-)

0

Będzie lanie.

0

Ja też bym dał odpocząć Leo

0

Więc słowo wszystko jest nie na miejscu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?