fumador
Dołączył/a: styczeń 2026
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MirusAmisz jeszcze tylko "zmiana chipu" i jesteśmy w domu. Chociaż to chyba za Szawiego było tylko
1
Arbeloa: Widzieliśmy, o co gramy i ewidentnie to nas przerosło
jak 1/8 ich przerasta to rozumiem, że do potencjalnego finału nawet by nie wyszli?
Mental TOP
3
@Unbe abstrahując od Sikorskiego i Muska jest to kolejny dowód na to, że po prostu jest duże grono grubych ryb, którzy odnoszą potężne korzyści majątkowe na tej wojnie i dlatego tak długo ona trwa.
0
@ArcziArtt dużo zdrowia dla żony.
0
@mkord faktycznie najlepszym pomysłem było wówczas dodanie nazwiska XD bo przecież 2050 must have albo też nie dało rady czegokolwiek innego dodać.
0
@gumaz odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: kucharz.
Pozdrawiam.
1
@mkord Szymona Hołownia odchodzi z Polski 2050 Szymona Hołowni, więc partia powinna się nazywać Polska 2050 już nie Szymona Hołowni, bo już z nami nie ma Szymona Hołowni.
A z Korwina się naśmiewano, gdy w podeszłym wieku założył partię o nazwie takiej jak jego nazwisko xD
0
@FCB24 ale nie będzie musiała zapłacić podatku jak TDF?
0
@tbas czyli w tym kraju mamy wybór pomiędzy tym co na filmiku, a Tuskiem przykładającym pistolet z palców do pleców xD
Powinniśmy być dumni z naszych polityków.
4
@tbas a przedwczoraj: Niesprawiedliwa wobec Polaków, bo z różnymi innymi [żołnierzami z innych krajów] bywało różnie — ocenił.
— Natomiast Donald Trump ma taki rozpędzony język — ocenił.
tak czy siak chciałbym, żeby ktoś publicznie przypomniał im jak atakowali Konfę za Korwina.
0
@tbas nie no, wielki wódz coś tam powiedział pod nosem, że to były niepotrzebne słowa, dziwne czy coś w tym stylu. Mignęło mi gdzieś
1
@Kitek1640 ten to zawsze musi coś odj...
0
@betonito za darmo to uczciwa cena.
6
@July_6_BcN za tydzień na pasku TVP: Szymon Hołownia opuszcza Polskę 2050 Szymona Hołowni XD
11
W sumie to dobrze, że PiSowi trafił się ten Tarczyński. Zawsze oczekiwali odpowiedzialności zbiorowej za słowa Korwina, gdy ten był w Konfederacji, to mam nadzieję, że teraz nie okażą się "fujarami" jak to jeden z nich mówi(ł).
1
Dzisiejszy atak Villareal to marzenie naszych dzisiejszych obrońców..
Oni dostają paraliżu, gdy zbliżają się do 16-stki
0
@Tridente2015 https://pl.wikipedia.org/wiki/Pedri
1
@marcin62 on wyłapie czerwo, a obecny Cubarsi da sie 4x objechać. Dużej różnicy nie widzęxd
14
@marcin62 paradoksem juz jest to, że obecnie najlepszy nasz stoper to Eric. Jeśli ktoś pamięta jego dyspozycję sprzed wypożyczenia do Girony to musi być w miłym szoku
1
@ShawnC wcale nie dostawał za kołnierz jak np. od Pjanicia xD
4
@blackhorse w obecnej beznadziejnej sytuacji taka rywalizacja może i Araujo i Cubarsiemu jedynie pomóc. Zaszkodzić już się chyba nie da xd
0
@Zoker Laporta na zdjęciu ma "białe wąsy" od piany z piwka machniętego pod Śnieżką. Pedri to zawsze musi coś odj****...
0
@Zoker podobno byli widziani w Karpaczu
1
@Cyzix Pedri se queda
0
@Trojanek23 Myśliwce osiągają
prędkość naddźwiękową, przekraczając prędkość dźwięku, która wynosi ok. 1224 km/h (340 m/s) na poziomie morza i maleje z wysokością. Przekroczenie barier dźwięku generuje słyszalny huk (tzw. grom dźwiękowy), który jest efektem fali uderzeniowej, a współczesne myśliwce pokonują tę granicę bez problemu dzięki zaawansowanej technologii, jak skośne skrzydła
0
@Trojanek23 obstawiam myśliwce, a co do gazu to albo zbieg okoliczności albo ktoś dodaje od siebie do historii :D
0
@ShawnC ja też. i jest w kiepskiej formie, ale dla mnie nadal lepszy niż Balde. To, że na PO jest z przymusu ma dość spore znaczenie, jeśli kiedykolwiek grało się nawet amatorsko w piłkę. po 15stu latach idziesz na bok, gdzie masz szybkich skrzydłowych grających szeroko trzeba nieco inaczej bronić niż 9-tkę, który wychodzi do prostopadłych i zazwyczaj gra dużo tyłem do bramki.
1
@Kapitan_SW przydałoby się jeszcze co najmniej dwóch zawodników, którzy potrafią utrzymać jego tempo, to wtedy by to już w ogóle chodziło. Wczoraj miałem wrażenie, że typ chce grać 2 razy szybciej od reszty.
0
@Trojanek23 polecam zamieszkać niedaleko poligonu :D
0
@Rastafarnianin mam i chwalę :) w domu ~23 i na piec bym na ten moment nie wymienił.
i wcale nie jestem proEKO