fumador
Dołączył/a: styczeń 2026
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin mam i chwalę :) w domu ~23 i na piec bym na ten moment nie wymienił.
i wcale nie jestem proEKO
0
@ShawnC nawet w obecnej kiepskiej dyspozycji Kounde>Balde(w obecnej dyspozycji. tak jak wspomniałem 2024 był spoko). Dodatkowo należy pamiętać, że Kounde PO jest trochę z przymusu. Zobaczymy co przyniesie przyszłość i powrót Cancelo. Może on zajmie PO, a Kounde do środka, bo tam na ten moment jedyny solidny to Eric.
0
@ShawnC to wymień :D mam Ci wyciągać minuty z poszczególnych meczów?
Rashford w połowie spotkań? Ty tak serio? Widzisz ile on ma minut rozegranych?
0
@ShawnC oczywiście, że jest. w dodatku z przodu wygląda jak jeździec bez głowy - wypuszcza piłkę przed siebie i korzysta bezmyślnie z szybkości. W 2024 było zupełnie inaczej. Kounde z przodu próbuje grać kombinacyjnie podaniami, często w trójkącie, często idzie na obieg, dobrze współpracuje z Yamalem, potrafi uderzyć głową.
0
@DariaFCB chyba i tak szybciej to zrobi niż Balde
3
Ale beka, gdy już nawet sekta Brauna proponuje właśnie z mównicy reset konstytucyjny w sprawie wymiaru sprawiedliwości, a PO i PiS nadal nie chcą i nadal się żrą doskonale wiedząc, że w ten sposób nigdy nic się nie zmieni xD
0
@Tasde ale srogo pojechać tzn. realnie coś zrobić czy wydać oświadczenie? jest siła, która jest w stanie go obalić? jak mają wydać oświadczenie to lepiej niech się nie trudzą
2
@lukaszmatusiewicz
9
@tbas pytanie kiedy, bo ziomek zaraz Ziemię podpali
0
@tbas pytanie: czy ktoś jest w stanie to zatrzymać? Obawiam się, że nie.
16
@tbas to akurat w celu wyważenia środka ciężkości, żeby kolejny raz się nie wyp*** kopiąc piłkę z nerwów.
2
@Zoker sarkazm.
0
@Kgorecki2500 kto wie w kogo on tam wierzy
1
@betonito grzecznie chciałbym przypomnieć z kim grali.. ;) akurat w tym meczu to chyba skład był najmniejszym problemem.
11
@Eklerek co by nie mówić, coś osiągnęła. Po pierwsze ma siłę przebicia, więc dotarła do dużej grupy ludzi. Po drugie pokazała na konkretnym przykładzie, że problem jest i warto się zainteresować. Po trzecie bodajże MSWiA zapowiedziało kontrole. Ale wiadomo jak to jest z zapowiedzianymi kontrolami.. malowanie trawy na zielono na szybko przed. Trochę za późno. Ale nie należy też do tego podchodzić na zasadzie, że każde schronisko takie jest, bo co do zasady to zdecydowana większość schronisk robi mega robotę i chwała im za to.
0
@Tasde Co do nakretek, nigdy nie rozumiałem w czym problem. Dla mnie to bardzo wygodne bo nie potrzebuje dwóch rąk żeby się napić.
Teraz zamiast w drugiej ręce trzymać korek luzem to pilnujesz żeby nie zatopić w nim nosa xD przecież pełno filmików wyśmiewających właśnie ten problem, trudniej się też zakręca.
Korki luzem też były problemem na sortowniach bo maszyny traktowały je jak drobince i trafiały do niszczarki zamiast na recykling a nie ma ekonomicznej technologii, która ten problem rozwiązuje. - mówisz serio, że w XXI w tak trudno poprawić pracę maszyny? Może AI, skoro chcemy być nowocześni? :)
Wymogi budownictwa to nie są mity. Np. Nie wybudujesz nowego domu z 2 szybowymi, o wiele tańszymi oknami chociażby. Inaczej - nie oddasz do użytku.
Co do gazu to przecież mamy gaz i dajemy radę wydajnościowo, więc w czym problem? - i to nie z rosji
0
@Tasde po odłączeniu się od rosji (celowo małą, słusznie z resztą) i odejściu od wydobycia (niesłusznie) oczywiście, że nie dźwigniemy. Lecz nie o paliwa kopalne mi chodzi, a o przesadne regulacje utrudniające na co dzień ludziom życie jak te przeklęte nakrętki czy wymogi narzucane na budynki mieszkalne nie zważając na zamożność właściciela. A co do paliw to prędzej można przyczepić się do stanowiska UE ws. gazu. Najpierw był EKO i był dotowany, a teraz jest nieEKO i mamy od niego odejść. Lecz pellet magicznie stał się EKO, hm... zadałem sobie trud i sprawdziłem kto z Europy produkuje pellet poza UE i robi na tym dobry Biznes. Nie zgadniesz, który to kraj :D
0
@Bykunn no tak, ale Skalik w tym poście kładzie nacisk raczej na to pierwsze.
0
@Tasde daleko mi do formacji G. Brauna, lecz odnosząc się do ostatniego zdania Twojego komentarza: Za to jedna zima to już dowód, że klimat się nie zmienia.
- oczywiście, że jedna zima to nie dowód, że klimat się nie zmienia. ale ta zima to być może dowód, ze UE podjęła zbyt drastyczne i uderzające w nasze kieszenie środki zapobiegawcze? EKO jest spoko pod warunkiem, że zachowasz zdrowy rozsądek.
0
@Mow_mi_Douglas pełna zgoda, dla mnie to też jest bez celu skoro można to łatwo obejść. natomiast w tym nagraniu chodzi chyba głównie o zachowanie Szejny xD
0
@LeszekFCB beszczelny redaktor próbujący zatuszować, że Bosak chciał zrobić lewe studia na kolegium tumanum. każdy, kto twierdzi inaczej to wiadomo czyj agent :D
2
@Unbe polecić mogę Valentino Born in Roma Uomo.
Ale płacić 400zł za perfum, który pachnie identycznie i tak samo długo jak jego zamiennik za ~40zł jest co najmniej dziwne, ale kto bogatemu zabroni :D
0
@Katalonik97 biorąc pod uwagę jego aktualną formę oraz historię naszych sprzedaży to dostaniemy za niego 2-3 czapki gruszek.
6
El ChiringuitoTV: Zarząd Realu Madryt NIE ZAAKCEPTUJE sezonu bez trofeów
Czyli Floro może nam finalnie nie zatwierdzić zwycięstwa w Superpucharze i anulować cały rozegrany sezon. Oby nie.
5
Ale jakby mnie na elektrycznym krześle posadzić to mimo obrzydzenia pewnym madryckim klubem przyznałbym, że Kurła to też jest kot i to od wielu lat, więc z tym najlepszy na świecie to bym ostrożny był. Przed Joanem najważniejsze lata kariery, więc na bycie najlepszym przyjdzie czas. Może za chwilę jak naszej obronie przestawią się styki w głowach i wygramy LM, a może dopiero za jakiś czas.
2
Dawać Fatiego na lewe skrzydło.
0
@Tasde ja dziś na parkingu jednego ze żłobków widziałem jak Pan o 6 rano chodził z butlą i palnikiem topiąc lód. temperatura na plusie, więc chyba ma to jakiś sens. Sól lepsza, ale już wczoraj większość sklepów budowlanych informowała, że wyprzedali zapas. Wychodzi na to, że wystarczy chcieć i znajdzie się sposób.
5
@Lanosss nic mnie tak nie irytuje jak taki Włodar czy inny Borek, którzy swoim kolesiostwem robią co i kiedy chcą przy reprezentacji. Ale niestety to skutek tego, że niektórzy trenerzy na to pozwolili i potężni redaktorzy przyzwyczaili się.
1
Kolejny sezon bez potrójnej korony potężnego Realu Madryt.