po pierwsze kazdy napastnik bedzie strelal bramki w barcelonie ...bo chlopaki robia wiele sytuacji!!! a tak przez caly mecz tracil pilke!!!aha slepaku zobacz zepilka doszla do messiego po rykoszecie ten gamon by tak nie zagral!!!
zgadzam sie w 100 procentach nie ma tu logiki...zeby tyle doplacic a nie dac podwyzki....i a eto jako napastnik pracowal niesamowicie na boisku ibra jak narazie stoi i to mnie boli!!!!
ale ty zenujacy jestes!!! ogarnij sie bezmozgu mozna wygrac mecz 5 zero a zagrac slabo stylowo mowie tu o duzej ilosci strat maxwell i ibra o duzej ilosci nie celnch podan itp i uwazam ze bundesliga w tej chwili napewno nie jest slabsza liga niz seria a moze ty strony pomyliles albo zmieniles klub i przyszedles tu za ibro!! spadaj leszczu!!
po pierwsze kazdy napastnik bedzie strelal bramki w barcelonie ...bo chlopaki robia wiele sytuacji!!! a tak przez caly mecz tracil pilke!!!aha slepaku zobacz zepilka doszla do messiego po rykoszecie ten gamon by tak nie zagral!!!
siemanko wszystkim!!! gadacie ibra czy eto?ktory lepszy? fakt nie lubie ibry jak tylko sie urodzil ale zawsze staram sie byc obiektywny!!wic tak jak mozna oddac najlepszego napastnika i doplacic tyle kasy ze mozna bylo kupic chocby 2 swietnych napastnikow np benzema(bo to wlasnie jego uwazam za najlepszy zakup realu)wiec mogl zagrac sezon strzelac dla nas bramki a jak by nie chcial zostac oddac go za free i za 50 baniek kupic napastnikow przydatnych do koncepcjii stylu gry barcy!! po drudie trzecie i czwarte eto strzelil ponad 30 bramek z dobrymi zespolami(ibra strzelal oczywiscie z catania regina czy udine ktorego lech powinien wyeliminowac) reprezatacja eto pucharr afryki ma ibra nic i jeszcze sie podlozyli w meczu z lotwa...juz nie wspomne o lidze mistrzow!!!tak wiem jestem uprzedzony juz to slysze ale to wy pisaliscie dajcie mu 3 mecze wiec odczekalem i to ze w 4 strzelil bramke to zagral jak pret miotal sie bezsensu po boisku to jest taki rasiak...piszecie ze bojan samolob ale obawiam sie ze to bedzie nasz napastnik numer 1 a nie szwedzka wieza!!! obym sie mylil!!!
zgadzam sie w 100 procentach nie ma tu logiki...zeby tyle doplacic a nie dac podwyzki....i a eto jako napastnik pracowal niesamowicie na boisku ibra jak narazie stoi i to mnie boli!!!!
Komentarze
0
lucsasm
po pierwsze kazdy napastnik bedzie strelal bramki w barcelonie ...bo chlopaki robia wiele sytuacji!!! a tak przez caly mecz tracil pilke!!!aha slepaku zobacz zepilka doszla do messiego po rykoszecie ten gamon by tak nie zagral!!!
0
misugi
zgadzam sie w 100 procentach nie ma tu logiki...zeby tyle doplacic a nie dac podwyzki....i a eto jako napastnik pracowal niesamowicie na boisku ibra jak narazie stoi i to mnie boli!!!!
0
Pyrzo_Barca daj spokoj tlumacze mu to pol dnia ale on tego nie lapie !!!
0
angeluslove
bez kitu eto nie strzelilby tej bramki bo juz wczesniej by cos strzelil i pep by go zmienil bo by bylo 5 0 ..
0
jaco78
ale ty zenujacy jestes!!! ogarnij sie bezmozgu mozna wygrac mecz 5 zero a zagrac slabo stylowo mowie tu o duzej ilosci strat maxwell i ibra o duzej ilosci nie celnch podan itp i uwazam ze bundesliga w tej chwili napewno nie jest slabsza liga niz seria a moze ty strony pomyliles albo zmieniles klub i przyszedles tu za ibro!! spadaj leszczu!!
0
Pyrzo_Barca daj spokoj tlumacze mu to pol dnia ale on tego nie lapie !!!
0
lucsasm
po pierwsze kazdy napastnik bedzie strelal bramki w barcelonie ...bo chlopaki robia wiele sytuacji!!! a tak przez caly mecz tracil pilke!!!aha slepaku zobacz zepilka doszla do messiego po rykoszecie ten gamon by tak nie zagral!!!
0
siemanko wszystkim!!! gadacie ibra czy eto?ktory lepszy? fakt nie lubie ibry jak tylko sie urodzil ale zawsze staram sie byc obiektywny!!wic tak jak mozna oddac najlepszego napastnika i doplacic tyle kasy ze mozna bylo kupic chocby 2 swietnych napastnikow np benzema(bo to wlasnie jego uwazam za najlepszy zakup realu)wiec mogl zagrac sezon strzelac dla nas bramki a jak by nie chcial zostac oddac go za free i za 50 baniek kupic napastnikow przydatnych do koncepcjii stylu gry barcy!! po drudie trzecie i czwarte eto strzelil ponad 30 bramek z dobrymi zespolami(ibra strzelal oczywiscie z catania regina czy udine ktorego lech powinien wyeliminowac) reprezatacja eto pucharr afryki ma ibra nic i jeszcze sie podlozyli w meczu z lotwa...juz nie wspomne o lidze mistrzow!!!tak wiem jestem uprzedzony juz to slysze ale to wy pisaliscie dajcie mu 3 mecze wiec odczekalem i to ze w 4 strzelil bramke to zagral jak pret miotal sie bezsensu po boisku to jest taki rasiak...piszecie ze bojan samolob ale obawiam sie ze to bedzie nasz napastnik numer 1 a nie szwedzka wieza!!! obym sie mylil!!!
0
lemoniada i po co ta agresja kochamy jeden klub poprostu mamy rozne zdania!! pisalem szybko i z mysli wie stylistycznie napewno nie jest dobrze !!!
0
misugi
zgadzam sie w 100 procentach nie ma tu logiki...zeby tyle doplacic a nie dac podwyzki....i a eto jako napastnik pracowal niesamowicie na boisku ibra jak narazie stoi i to mnie boli!!!!