O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 0

Komentarze

g2p

0

lucsasm

po pierwsze kazdy napastnik bedzie strelal bramki w barcelonie ...bo chlopaki robia wiele sytuacji!!! a tak przez caly mecz tracil pilke!!!aha slepaku zobacz zepilka doszla do messiego po rykoszecie ten gamon by tak nie zagral!!!

g2p

0

misugi

zgadzam sie w 100 procentach nie ma tu logiki...zeby tyle doplacic a nie dac podwyzki....i a eto jako napastnik pracowal niesamowicie na boisku ibra jak narazie stoi i to mnie boli!!!!

g2p

0

Pyrzo_Barca daj spokoj tlumacze mu to pol dnia ale on tego nie lapie !!!

g2p

0

angeluslove

bez kitu eto nie strzelilby tej bramki bo juz wczesniej by cos strzelil i pep by go zmienil bo by bylo 5 0 ..

g2p

0

jaco78

ale ty zenujacy jestes!!! ogarnij sie bezmozgu mozna wygrac mecz 5 zero a zagrac slabo stylowo mowie tu o duzej ilosci strat maxwell i ibra o duzej ilosci nie celnch podan itp i uwazam ze bundesliga w tej chwili napewno nie jest slabsza liga niz seria a moze ty strony pomyliles albo zmieniles klub i przyszedles tu za ibro!! spadaj leszczu!!

Zobacz wszystkie
g2p

0

Pyrzo_Barca daj spokoj tlumacze mu to pol dnia ale on tego nie lapie !!!

g2p

0

lucsasm

po pierwsze kazdy napastnik bedzie strelal bramki w barcelonie ...bo chlopaki robia wiele sytuacji!!! a tak przez caly mecz tracil pilke!!!aha slepaku zobacz zepilka doszla do messiego po rykoszecie ten gamon by tak nie zagral!!!

g2p

0

siemanko wszystkim!!! gadacie ibra czy eto?ktory lepszy? fakt nie lubie ibry jak tylko sie urodzil ale zawsze staram sie byc obiektywny!!wic tak jak mozna oddac najlepszego napastnika i doplacic tyle kasy ze mozna bylo kupic chocby 2 swietnych napastnikow np benzema(bo to wlasnie jego uwazam za najlepszy zakup realu)wiec mogl zagrac sezon strzelac dla nas bramki a jak by nie chcial zostac oddac go za free i za 50 baniek kupic napastnikow przydatnych do koncepcjii stylu gry barcy!! po drudie trzecie i czwarte eto strzelil ponad 30 bramek z dobrymi zespolami(ibra strzelal oczywiscie z catania regina czy udine ktorego lech powinien wyeliminowac) reprezatacja eto pucharr afryki ma ibra nic i jeszcze sie podlozyli w meczu z lotwa...juz nie wspomne o lidze mistrzow!!!tak wiem jestem uprzedzony juz to slysze ale to wy pisaliscie dajcie mu 3 mecze wiec odczekalem i to ze w 4 strzelil bramke to zagral jak pret miotal sie bezsensu po boisku to jest taki rasiak...piszecie ze bojan samolob ale obawiam sie ze to bedzie nasz napastnik numer 1 a nie szwedzka wieza!!! obym sie mylil!!!

g2p

0

lemoniada i po co ta agresja kochamy jeden klub poprostu mamy rozne zdania!! pisalem szybko i z mysli wie stylistycznie napewno nie jest dobrze !!!

g2p

0

misugi

zgadzam sie w 100 procentach nie ma tu logiki...zeby tyle doplacic a nie dac podwyzki....i a eto jako napastnik pracowal niesamowicie na boisku ibra jak narazie stoi i to mnie boli!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?