g2p
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
elblag
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lucsasm
po pierwsze kazdy napastnik bedzie strelal bramki w barcelonie ...bo chlopaki robia wiele sytuacji!!! a tak przez caly mecz tracil pilke!!!aha slepaku zobacz zepilka doszla do messiego po rykoszecie ten gamon by tak nie zagral!!!
0
misugi
zgadzam sie w 100 procentach nie ma tu logiki...zeby tyle doplacic a nie dac podwyzki....i a eto jako napastnik pracowal niesamowicie na boisku ibra jak narazie stoi i to mnie boli!!!!
0
Pyrzo_Barca daj spokoj tlumacze mu to pol dnia ale on tego nie lapie !!!
0
angeluslove
bez kitu eto nie strzelilby tej bramki bo juz wczesniej by cos strzelil i pep by go zmienil bo by bylo 5 0 ..
0
jaco78
ale ty zenujacy jestes!!! ogarnij sie bezmozgu mozna wygrac mecz 5 zero a zagrac slabo stylowo mowie tu o duzej ilosci strat maxwell i ibra o duzej ilosci nie celnch podan itp i uwazam ze bundesliga w tej chwili napewno nie jest slabsza liga niz seria a moze ty strony pomyliles albo zmieniles klub i przyszedles tu za ibro!! spadaj leszczu!!
0
jaco78
i zgadzam sie z Kardin ze gra byla przecietna bo wynik nie odzwierciedla stylu gry... 2 pac thug life!!!! bedzie okazja by sie napic za tych co nie moga!! pozdro!!
0
jaco78
czlowieku jezeli ty uwazasz ze liga wloska jest silna to ok popatrz gdzie wloskie kluby dochodzily przez ostatnie lata w lidze mistrzow to niemieckie zespoly dochodzily dalej aha bayern tez pokonal real tylko ze nie w grupie jak juwentus slaby przyklad!! jak ty!!
0
shanhaevel
a pamietasz ze eto mial juz nie grac 2 lata temu u nas i co nie byloby potrojnej korony !!!! walczyl o to by pozostac wiec nie wiem moze poprostu mial dosyc takiego traktowania ..kazdy nowy kontrakt renegocjacje a eto po starem wiec kto tu sie zle zachowal!!!!
0
Buli07
chodzi mi o ludzi ktorzy cieszyli sie z wymiany eto na ibre ! smiali sie z eto ze 100 marnowal itd pisali dajcie 3 mecze wiec dalem...i zdaje sobie sprawe ze to malo !! ale to banda debili ktora pragnela odejscia tak zasluzonego gracza i cieszyla sie z przyjscia ibry bo gdziesb tam strzelal sobie bramki!! tak sie nie zachowoja prawdziwi fani barcy!!! kibucuje barcelonie od czasow romario komana itd i pol roku czytalem bzdury na temat eto !!pozdro!!
0
shanhaevel
masz poczytaj te swoje archiwum wszyscy wiedza ...Eto'o: Nigdy nie powiedziano mi dlaczego muszę odejść 23.08.2009
0
shanhaevel
barcelona to zespol ktory stwarza okazje i strzela duzo bramek wiec gdzies sie tam wcisnal ..ale jego wystepy sa naprawde slabe a wczoraj co chwile pieprzyl....a z szachtarem to myslalem ze zwariuje molilem sie zeby go sciagneli!!!!myslisz zebym nie chcial zeby strzelal albo gral poprawnie!! za 3 spotkania moze napisze ze jest zajebis...ale nie teraz narazie jestem zawiedziony!!!
0
bartopilkarz
a twoim zdaniem ibra zagral dobrze? w tych meczach gral jak drzewo czytaj rasiak i tyle!!!
0
shanhaevel
dowod to ostatni mecz przedostatni pierwszy i drugi masakra powtarzam caly czas jak narazie izycze by bylo lepiej jezeli ktos uwaza inaczej to ogladalismy inne spotkania..albo nie mial wykupionego abonamentu i mu sniezylo!!
0
jaco78
po pierwsz dzieciaku to mozesz mowic do swoich bo po nicku widac ze je masz ..po 2 henry prezentowal swietna forme w arsenalu bo uwazam ze liga wloska silna nie jest o czym swiadczy fakt ze mistrza maja jednego od kilkiu lat i tak zostanie!!! po 3 gral ronaldniho wiec trudno bylo zgrac tych 2 panow a po czwarte powtarzam to moje zdanie!!!!
0
LeoMessi1989
ty jestes glupszy niz ustawa przewiduje a skad ty mozesz wiedziec co tak naprawde sie dzialo...jestes asystentem trenera...mozemy sie domyslac tylko losiu bo mi sie wydaje ze jak zwykle poszlo o kase!!! i oczywiscie ze moze zlatan zaskoczy i oby tak sie stalo !!!ale narazie mam takie zdannie i powtarzam ze to jest moje zdanie!!! a teraz idz zrob obiad bo pewnie rodzice zaraz wroca!!!!
0
LeoMessi1989
nigdy nie pisalem ze maja podobny styl do siebie ... przeczytaj mnie dokladnie.. nie rozumiem i uwazam ze glupota bylo wymieniac napastnika ktory sie sprawdza stzela zdobywa tytuly..na zawodnika ktory ma zupelnie inny styl grania i napewno nie jest to styl barcy i tyle!!!
0
jaco78 jezeli go nie beda wystawiac to sie nie przekonamy ale nam by pasowal ten napastnik bardziej niz ibra!!! on strzela bramki z niczego jest naprawde dobry i mlody !!!a kaka zaczyna sie robic leniwy taka sama sytuacja co ronaldinho!!! a cristiano nigdy nie lubilem showmenow na boisku ale to moje zdanie..dlatego wolalbym riberiego zawodnik ktory pracuje!!!!! pozdro!
0
shanhaeve:l pisalem pierwszy raz ... na bledach czlowiek sie uczy!!! ale jestem zalamany wystepami ibry ja pierd... i nie mozna mowic o paczatkach ze sie musi zgrac.. pamietacie eto blyszczal od pierwszych meczy tak jak teraz w interze!!!! pozdro!!
0
lemoniada i po co ta agresja kochamy jeden klub poprostu mamy rozne zdania!! pisalem szybko i z mysli wie stylistycznie napewno nie jest dobrze !!!
0
siemanko wszystkim!!! gadacie ibra czy eto?ktory lepszy? fakt nie lubie ibry jak tylko sie urodzil ale zawsze staram sie byc obiektywny!!wic tak jak mozna oddac najlepszego napastnika i doplacic tyle kasy ze mozna bylo kupic chocby 2 swietnych napastnikow np benzema(bo to wlasnie jego uwazam za najlepszy zakup realu)wiec mogl zagrac sezon strzelac dla nas bramki a jak by nie chcial zostac oddac go za free i za 50 baniek kupic napastnikow przydatnych do koncepcjii stylu gry barcy!! po drudie trzecie i czwarte eto strzelil ponad 30 bramek z dobrymi zespolami(ibra strzelal oczywiscie z catania regina czy udine ktorego lech powinien wyeliminowac) reprezatacja eto pucharr afryki ma ibra nic i jeszcze sie podlozyli w meczu z lotwa...juz nie wspomne o lidze mistrzow!!!tak wiem jestem uprzedzony juz to slysze ale to wy pisaliscie dajcie mu 3 mecze wiec odczekalem i to ze w 4 strzelil bramke to zagral jak pret miotal sie bezsensu po boisku to jest taki rasiak...piszecie ze bojan samolob ale obawiam sie ze to bedzie nasz napastnik numer 1 a nie szwedzka wieza!!! obym sie mylil!!!