Wydaje mi się, że kierunek, którym podąża nasza drużyna gdzie skład będą uzupełniać wychowankowie choć chwalebne ale bez świeżej charakternej i co najważniejsze obcej krwi może doprowadzić, że będziemy dusić się we własnym sosie. Na poziomie jakim rywalizuje Barça będzie to niewystarczający argument mimo klasy i umiejętności młodych graczy czasem potrzeba czegoś innego nie przewidywalnego i różnego.. Krok po kroku, dwóch trzech młodzianów ogrywanych w pucharze, lidze jak najbardziej ale też wartościowi, klasowi, nowi zawodnicy z zewnątrz ograni już w europejskich ligach z, których na pewno mogą coś wnieść wartościowego do zespołu... to jest chyba recepta do kompatybilności..
Wydaje mi się, że kierunek, którym podąża nasza drużyna gdzie skład będą uzupełniać wychowankowie choć chwalebne ale bez świeżej charakternej i co najważniejsze obcej krwi może doprowadzić, że będziemy dusić się we własnym sosie. Na poziomie jakim rywalizuje Barça będzie to niewystarczający argument mimo klasy i umiejętności młodych graczy czasem potrzeba czegoś innego nie przewidywalnego i różnego.. Krok po kroku, dwóch trzech młodzianów ogrywanych w pucharze, lidze jak najbardziej ale też wartościowi, klasowi, nowi zawodnicy z zewnątrz ograni już w europejskich ligach z, których na pewno mogą coś wnieść wartościowego do zespołu... to jest chyba recepta do kompatybilności..
Jakoś nie w pełni, gorzko i kwaśno smakuje to dzisiejsze zwycięstwo, przewrotny i złośliwy los odebrał finalną radość.. czego wizualnym znakiem była czerń kiru, która okrasiła kolory blaugrana.. El Barça és més que un club..!
I teraz pojawiła się odp. na pytanie po co Barcelonie tylu śr. obrońców, dobrze, że wpadła ta druga bramka (choć chyba ze spalonego) ale ogólnie zwycięstwo :)
Komentarze
0
trenerzy a "..trenerowie z 25 różnych krajów"
0
Jordi Alba to Hiszpan ;)
0
Sí, sí, sí.. Puchar jedzie do Barcelony :)
0
"Tyle człowiek wart, ile drugiemu może pomóc.." ot cały komentarz..
0
Wydaje mi się, że kierunek, którym podąża nasza drużyna gdzie skład będą uzupełniać wychowankowie choć chwalebne ale bez świeżej charakternej i co najważniejsze obcej krwi może doprowadzić, że będziemy dusić się we własnym sosie. Na poziomie jakim rywalizuje Barça będzie to niewystarczający argument mimo klasy i umiejętności młodych graczy czasem potrzeba czegoś innego nie przewidywalnego i różnego.. Krok po kroku, dwóch trzech młodzianów ogrywanych w pucharze, lidze jak najbardziej ale też wartościowi, klasowi, nowi zawodnicy z zewnątrz ograni już w europejskich ligach z, których na pewno mogą coś wnieść wartościowego do zespołu... to jest chyba recepta do kompatybilności..
0
Jordi Alba to Hiszpan ;)
0
"Tyle człowiek wart, ile drugiemu może pomóc.." ot cały komentarz..
0
Wydaje mi się, że kierunek, którym podąża nasza drużyna gdzie skład będą uzupełniać wychowankowie choć chwalebne ale bez świeżej charakternej i co najważniejsze obcej krwi może doprowadzić, że będziemy dusić się we własnym sosie. Na poziomie jakim rywalizuje Barça będzie to niewystarczający argument mimo klasy i umiejętności młodych graczy czasem potrzeba czegoś innego nie przewidywalnego i różnego.. Krok po kroku, dwóch trzech młodzianów ogrywanych w pucharze, lidze jak najbardziej ale też wartościowi, klasowi, nowi zawodnicy z zewnątrz ograni już w europejskich ligach z, których na pewno mogą coś wnieść wartościowego do zespołu... to jest chyba recepta do kompatybilności..
0
Jakoś nie w pełni, gorzko i kwaśno smakuje to dzisiejsze zwycięstwo, przewrotny i złośliwy los odebrał finalną radość.. czego wizualnym znakiem była czerń kiru, która okrasiła kolory blaugrana.. El Barça és més que un club..!
0
I teraz pojawiła się odp. na pytanie po co Barcelonie tylu śr. obrońców, dobrze, że wpadła ta druga bramka (choć chyba ze spalonego) ale ogólnie zwycięstwo :)