0

trenerzy a "..trenerowie z 25 różnych krajów"

0

Jordi Alba to Hiszpan ;)

0

Sí, sí, sí.. Puchar jedzie do Barcelony :)

0

"Tyle człowiek wart, ile drugiemu może pomóc.." ot cały komentarz..

0

Wydaje mi się, że kierunek, którym podąża nasza drużyna gdzie skład będą uzupełniać wychowankowie choć chwalebne ale bez świeżej charakternej i co najważniejsze obcej krwi może doprowadzić, że będziemy dusić się we własnym sosie. Na poziomie jakim rywalizuje Barça będzie to niewystarczający argument mimo klasy i umiejętności młodych graczy czasem potrzeba czegoś innego nie przewidywalnego i różnego.. Krok po kroku, dwóch trzech młodzianów ogrywanych w pucharze, lidze jak najbardziej ale też wartościowi, klasowi, nowi zawodnicy z zewnątrz ograni już w europejskich ligach z, których na pewno mogą coś wnieść wartościowego do zespołu... to jest chyba recepta do kompatybilności..

0

Jakoś nie w pełni, gorzko i kwaśno smakuje to dzisiejsze zwycięstwo, przewrotny i złośliwy los odebrał finalną radość.. czego wizualnym znakiem była czerń kiru, która okrasiła kolory blaugrana.. El Barça és més que un club..!

0

I teraz pojawiła się odp. na pytanie po co Barcelonie tylu śr. obrońców, dobrze, że wpadła ta druga bramka (choć chyba ze spalonego) ale ogólnie zwycięstwo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?