gadek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stalowa Wola
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trenerzy a "..trenerowie z 25 różnych krajów"
0
Jordi Alba to Hiszpan ;)
0
Sí, sí, sí.. Puchar jedzie do Barcelony :)
0
"Tyle człowiek wart, ile drugiemu może pomóc.." ot cały komentarz..
0
Wydaje mi się, że kierunek, którym podąża nasza drużyna gdzie skład będą uzupełniać wychowankowie choć chwalebne ale bez świeżej charakternej i co najważniejsze obcej krwi może doprowadzić, że będziemy dusić się we własnym sosie. Na poziomie jakim rywalizuje Barça będzie to niewystarczający argument mimo klasy i umiejętności młodych graczy czasem potrzeba czegoś innego nie przewidywalnego i różnego.. Krok po kroku, dwóch trzech młodzianów ogrywanych w pucharze, lidze jak najbardziej ale też wartościowi, klasowi, nowi zawodnicy z zewnątrz ograni już w europejskich ligach z, których na pewno mogą coś wnieść wartościowego do zespołu... to jest chyba recepta do kompatybilności..
0
Jakoś nie w pełni, gorzko i kwaśno smakuje to dzisiejsze zwycięstwo, przewrotny i złośliwy los odebrał finalną radość.. czego wizualnym znakiem była czerń kiru, która okrasiła kolory blaugrana.. El Barça és més que un club..!
0
I teraz pojawiła się odp. na pytanie po co Barcelonie tylu śr. obrońców, dobrze, że wpadła ta druga bramka (choć chyba ze spalonego) ale ogólnie zwycięstwo :)