0

Swietny pomysł. Juz odpalam FM 14 i biore sie za zakupy.

0

Przegralismy przez zly stan murawy.

0

Ja juz szykuje szalupe ratunową. Jeszcze raz czy dwa usłysze jak Alves, (który notabene jako pierwszy powinen uderzyć sie w piers) wymaga od kibiców wiary po takim "show" jaki ostatnio prezentuja. Przecież on jest ostatnio jedynm z najgorszych w FCB. A do wypowiedzi i upominania kibiców to jest pierwszy! Jeszcze jedna wypowiedz Hernandeza typu "murawa była zła" czy "bylismy lepsi 7-0" czy wkoncu jeszcze jeden mecz grany przez gwiazdy na odpierdol a pakuje sie w szalupe i wypadam z tej krypy. Jako kibic moge wybaczyć każdą porażkę, ale nie wybacze braku zanagażowania!

0

Sorry ziomek ale niedawno zmarł moj najlepszy przyjaciel. Dzien po tragedii musiałem isć do pracy i wykonywać ja jak należy bo nikogo nie obchodziło co mi siedzi w głowie. Aha i chciałem dodać że nie zarabiam 150 000 euro tygodniowo tylko raptem 400.

0

Puyol nigdy by czegoś takiego nie powiedział. Xavi to genialny zawodnik i swietny material na kapitana. Oczywiscie gdby nie te jego glupie wypowiedzi.

0

A tak w kontekscie Xaviego, jego wypowiedzi i upływajacych mu lat, to po dzis dzien sie zastanawiam jak w tak wielkiej instytucji sportowej jaka jest FC Barcelona, można było przeoczyć te jego klauzulę. Nie mówie ze Tito miał o tym wiedzieć bo trener jest od czego innego, ale caly jego sztab dzialacze etc którzy biora ogromne pieniadze. Nikt nie miał swiadomości istniania owej klauzuli? Jebie mi to nastepnym szwindlem.

0

Alves powinien opuscic ten pokład jako pierwszy po tym sezonie.

0

Akurat dzisiejszego meczu nie ogladalem bo nie mam ostatio czasu.

0

Ja mam wrazenie ze jak Messi byl kontuzjowany to gralismy lepiej. Bynajmniej nie mielismy takiej serii remisow i porazek. W polu biegalo 10 zawodnikow miast 9. Nie zebym go wyrzucal takie o spoostrzezenie.

0

Nie przypuszczlem ze kiedys to powiem bo szanuje mocno tego zawodnika ale Zamknij sie Xavi bo sie osmieszasz.

0

Dokladnie ziomus. Ja zawsze powatarzam ze swiat sie po przegranej Barcelony nie zawali, a zawodnicy i tak dostana swoje grube bańki za bieganie po zielonej trawce. Wiec lepiej wyluzować posladki i sie nie przejmowac tym jak osobista porażka.

0

Mecz meczowi nie równy.

0

Teraz to trzeba wygrac Gran Derbi a i to może nam nic nie dać. Trudna sytuacja.

0

City napewno nie złoz broni. Tam wygralismy po w miare równym meczu. Teraz role mogą sie odwrócic a wynik 1-3 jest jak najbardziej prawdopodobny.

0

Za bardzo sie tym przejmujecie. Niektórzy kazdą porażke traktuja tak jakby swiat sie miał zawalić. Świat bedzie stał dalej a zawodnicy i tak dostana swoje grube bańki za bieganie po zielonej trawce wiec dajcie sie na luzik.

0

0

Czasem się nie da i trzeba wykorzystać to co się ma. Zwłaszcza ta sytuacja po dobitce strzału Messiego.

0

No mogłby tez dodać cos że spiepszył 150 % okazje i zaladował lute obok bramki z 18 metra, majac pilke swietnie ustawioną i wolną drogę do bramki.

0

Nie jestem z tych co plują na Xaviego ale w tym meczu mnie wk...ł. Zmarnowaną 150 % okazją jak i wtedy gdy miał pilke idealnie wystawioną na 18 metrze i nie trafił nawet w bramke. W tak cieżkim meczu jak ten te okazje były na wage złota.

0

Oby to nie wiązadla.

0

Leo od 60 min na podmeczonych rywali, zależnie od wyniku. Wydaje mi sie że tak będzie bo inni są ciagle pod grą i prezentuja swietną forme.

0

Mniej bramek ale jakiej urody. Praktycznie sam sobie je wypracowywał.

0

Nie wierze ze Leo nie ma wplywu na to co robi jego tatko (jeżeli to on reczywiscie stoi za tym cyrkiem) Wiesz porównanie do farmera może i nie jest trafne. Jednak on zarabia miesięcznie wiecej niż wiekszość ludzi przez całe życie i jeszcze mu mało. Czy tam jego ojcu.To juz nawet nie jest chore. Jak o tym myśle to mi niedobrze. A to wszystko dzieki nam. Bo oglądamy ten show.

0

Portfele mialo tez byc* Edycja komentow edycja komentow drogi adminie.

0

tam mialo byc wpierdalają trawę bo nie mają co jeśc. Szkoda że do dzis nie ma tu opcji edycji komenta

0

0

Nawet jeśli Messi się upomniał o podwyżkę to nie widzę w tym nic złego.

Czlowieku, niektórzy ludzie wpie....ą trawe bo nie maja co jest, a temu mało tych 14 mln euro co to dostaje za sezon. Bo ciężko trenuje? A kogo to qrwa obchodzi. Pan farmer też ciezko tyra zebyś mial co sobie do jedzonka kupić. Z czyjej cieżkiej pracy jest wiecej pożytku. To co sie dzieje w niektorych dyscyplinach sportowych, wliczajac piłke to jest poprostu niesmaczne. I coraz blizszy jestem zaprzestania ogladania tego syfu, bo poprzez to nabijam im tylko portwele, wraz z dziesiątkami mln innych ludzi.

0

Czyli że co. Kontrakt Messiego zostanie zmieniony? Tzn dlugość ta sama , tylko $$ wiecej?

0

Czyli że co? Jak ktos ma dość tej strony, masy głupcow ja odwiedzających i niektorych artykułów, to nie jest prawdziwym Cule?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?