0

a takiego kogoś, jak Bojan Krkic to pamiętacie? :)

0

jakis link, ktoś coś?

0

ktoś jakiś link?

0

jakiś link ktoś podrzuci?

4

a ja Wam powiem, co sie z nim stało. To samo co z Eto'o, Ibrą, Henry'm i Villą. Pep Guardiola sie stał. Wiecznie stawianie go na skrzydle, gdzie chłop zawsze kończył akcje tylko zahamowalo jego rozwój. Wszyscy wiedzą, że Pep jest świetnym trenerem, ale wiedzą też, jaki ma charakter i jak bardzo chcial Messiego na szpicy. Tyle w temacie.

0

mało kto wygrywał pojedynki siłowe a nawet główkowe z Seydu ;)

5

kto z nas ma prawo oceniać osobę pogrążoną w smutku? Nie wiemy jakie emocje rządzą teraz młodym Vilanovą. Jeśli chce tak przeżywać swoją rozłąkę z ojcem, to nikomu nic do tego. tak jakbyś mu powiedział, aby szedł i płakał w swoim pokoju, kiedy uzewnętrznienie swoich emocji w taki sposób może mu pomóc. tyle.

0

w BBVA decydują bezpośrednie mecze.

11

Chociaż przegrał z chorobą, wygrał ostatni mecz. Wygrał miejsce w naszej pamięci.

0

ani jedno, ani drugie rozwiązanie nie nastąpi. czemu? a no temu:
gdy na skrzydłach zagrają Ney i Alexis, któryś z czwórki pomocników, najpewniej Cesc, usiadłby na ławce. Tata na to się nie zdecyduje, bo wszystkie ważne mecze (może oprócz pierwszego z City) wygraliśmy, przez twardą walkę w środku pola. Z takimi zawodnikami jak Gabi, Koke czy Tiago, silna druga linia będzie bardzo potrzebna. Czy się to komuś podoba, czy nie, Cesc nam tę siłę daje. Często jest niewidoczny, ale jego doświadczenie z PL jest ważne. Żaden z naszych pomocników, nawet Busi, nie jest nastawiony na walkę siłową, w przeciwieństwie do Fabregasa. Tak samo, gdyby Messi zagrał na skrzydle, jego miejsce jako fałszywa '9' zająłby Cesc, co znowu oznaczałoby, że nie bedzie go w drugiej lini. Mimo wszystko, mam nadzieję, że znowu zagramy z Neyem i Messim w ataku, Iniestą jako fałszywym skrzydłowym, Cescem jako łącznikiem, Xavim jak PM z zadaniami defensywnymi, a Busim jako typowym DM :)

0

w końcu ktoś odpowiedział, jakby miał jaja. jak tylko pamięcią sięgnę było tak, że przyjmowaliśmy wszystkie kary, rzadko odwoływaliśmy się od kartek, sprzedawaliśmy piłkarzy za pół ceny... trzeba czasami piernicznąć pięścią w stół, niech nożyce płaczą!
jeśli decyzja zostanie podtrzymana, to sądzę, że i Puyol i ViVi zostaną na następny sezon ;)

0

dobrze wszyscy wiemy, że ustawienie Barcy nie będzie 4-3-3, ale raczej 4-2-2-2, bądź 4-1-2-1-2. Messi i Ney w ataku, Iniesta z Cesc'em jako kreatywni pomocnicy. Wspierał ich będzie Xavi, ale będzie wraz z Busim skupiony bardziej na obronie. Tak już grali, to już zadziałało ;)

0

dała mistrzostwo czy zapewniła grę w europejskich pucharach? bo nie jestem do końca pewny i mogę się mylić.

0

Alba - zdecydowanie za mało. Zaraz za Messim najlepszy zawodnik spotkania. Co prawda inni mieli więcej odbiorów od niego, ale Alba - dosłownie - ratował nas z największych kłopotów - jego interwencje były kluczowe dla tego spotkania. Dodatkowo asysta przy nieuznanej bramce, ciągłe akcje do przodu (w dodatku nie zapominał o tyłach). O tym, że przewidywał prawie każdą akcje przeciwnika i w ośmieszający sposób wybiegał do piłki nie muszę wspominać, bo do tego nas przyzwyczaił. Cichy bohater meczu, jak dla mnie 8, a nawet 8,5 ;)

0

takie pytanko do redakcji - nie wiem, może zachowam się teraz jak ignorant, bo może było gdzieś, coś o tym - ale, czy jest opcja oglądniecia Gran Derbi (fjuczer) i zlotu z Wami właśnie? (odnośnie fotki ze zlotu :P )

0

ciekawi mnie tylko, czemu 30% opublikowanych tutaj hashow jest w wykonaniu readakcji fcbarca.com? :P widzę wpisy Gołąbki i Eoren :D nie hejtuje, przynajmniej mamy potwierdzenie, ze nasze redaktorki są pięknymi kobietkami ;)

0

dwie rzeczy napisze nawet. nie ma lepszego obrońcy grającego wslizgiem, to raz. posylanie górnych piłek to dwa. nie wspomnę o zwinnosci i wielkiej pojemności płuc.

0

hehe :D chyba z tych nerwów Ci sie pomieszalo :D Jordi Cruyffe, to zagrał kilka meczów i wielkiej kariery u nas nie zrobił. Jordi to syn Johana :]

0

a prawda jest taka - czy komuś się to podoba, czy też nie - że nie pasował do koncepcji Guardioli. Tak samo jak Pep, Ronnie posiada mocną osbowość, miał wielki wpływ na młodych, przede wszystkim na Messiego, a Guardiola się tego obawiał, że popsuje mu piłkarzy. Dlatego go sprzedał/pozbył się go. A jeśli chodzi o aspekt sportowy, to mógł nie pasować do koncepcji Pepa. do momentu objęcia przez neigo stanowiska trenera, wszystko było grane pod Ronniego i Eto'a, teraz to miało się zmienić. Odszedł Ronnie, jak wiemy Sami rok później też. co do kolegów, którzy wyżej ciekawie opisali sytuację.. jeszcze chcielibyście, żeby taki spaśnięty i po imprezie Ronaldinho zaczarował Camp Nou ;)

0

@Eoren - najlepsze 'nie-domówki' od czasów odblaskowych i normalnych żóltych koszulek. i ja nie żartuje tak jak Ty - bardziej mi się podobają, niż tegoroczne pierwsze stroje.

0

challenger - kocham Twój styl :D lekko prześmiewczy, kpiący; ale między tymi kolumnami ironii i sarkazmu można wychwycić najszczersze prawdy. czekam na kolejny tekst ;)

0

podrzuci ktos jakiś inny link?

0

lol... oni nie zamienili sie miejscami, w przepisach nie mą nic na temat ze to bramkarz ma być ostatnim zawodnikiem. piłkarz w momencie podania piłki nie moze być w lini bliżej ostatniego zawodnika drużyny przeciwnej, niż jego kolega.

0

najczęściej jest tak, ze gdy strój gospodarza nie jest w podobnych barwach, to goście grają w swoich podstawowych koszulkach.

0

śmiejecie się z Madrytu, a czubka własnego nosa nie widzicie. po co im Bale? a ile jako skrzydłowy nastrzelał bramek? czy tylko napastnik musi to robić? przypomnieć Wam na jakiej pozycji zaczynał Messi? i czy my mamy typowego, klasowego napastnika? typową 9? parafrazując - mamy Alexisa, o ile jest on typowym napastnikiem. bo że Messi na rysunkach jest ustawiany jako 9, nie znaczy że tak gra - schodzi do boków, do tyłu - jest wolnym elektronem. po odejściu Gudjonhsen'a, Larssona i Eto'o, nie mieliśmy w składzie typowej 9, bo i Henry (tak wiem, grał w tym czasie co Eto'o) i Villa mieli inne zadania w zespole. Jedynie próbowaliśmy grać z Ibrą na szpicy, ale wiemy jak się to skończyło. tak więc, reasumując - czy w dzisiejszej piłce typowa 9 jest niezbędna w zespole? dobrze ją mieć, zawsze ściąga na siebie rywali, ale gdy skrzydłowy strzela 30, 40, 50 a czasem i więcej bramek na sezon, to nie jest on niezbędny. takie jest moje zdanie ;)

0

Eoren!
co z tym Odynem? bo wiesz, ja czekam :D

0

taaa.. my jesteśmy w stanie kupić słownik ortograficzny, nie?

0

Dorek15 - Ty chyba zbytnio nie jesteś w temacie, nie? Barcelona w długi wpadła przede wszystkim przez Gasparta, wcześniejszego prezydenta. że Laporta nie zacisnął pasa to już inna sprawa, ale winowajcą tych wszystkich długów jest pan Gaspart i jego rządy w Klubie. Dla wszystkich przeciwników Laporty, przypominam, że przez długi okres czasu rządził on razem z aktualnym prezydentem, Sandro Rosellem ;)

0

Eoren! kobieto kompletna! fanka Barcelony, znająca bogów Azgardu. zostaniesz żoną mą? :D

0

może Gołąbka nam wytłumaczy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?