gandi
Dołączył/a: czerwiec 2013
Dąbrowa Górnicza
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
matys691
chyba Cię fantazja poniosła nieco.
Anty Titek
popatrz jakie pieniądze są płacone za zawodników wostatnich latach. ogromne. a Masche to zawodnik i wyrobionej marce. Gdy ratował nam tyłek z Arsenalem w półfinale LM, każdy o nim pisał jaki to nie jest rewelacyjny. jak dla mnie wart co najmniej tych 20 mln.
0
chyba nie..
0
racja. ale osobiście chciałbym to zobaczyć.
0
johan cruyff.
0
na pewno nie. primma aprilis w hiszpani jest w grudniu..
0
orientuje sie ktoś, czy zapewniliśmy sobie prawo pierwokupu w rozsądnej cenie względem sprzedaży?
0
wydaje mi się, ze idealnie by do nas pasował. przynajmniej ze względu na swój wzrost. moim skromnym zdaniem, nie ma lepszego napastnika w europie, który tak odnajduje się w polu karnym w sytuacjach 'główkowych' i potrafiącego tak sobie wypracować pozycje do strzału głową. przy tym jest bardziej 'motoryczny' od Ibry.