Może go zna to może stwierdzić, że nie ma osobowości ok... Ale niech nie mówi, że nie jest liderem, bo to śmieszne. Bez dwóch zdań w Barcelonie, a doprowadzenie Argentyny do finału WC czy CA to też nie pierdoła umówmy się. Ciekawe co Diego by wymyślił, gdyby Argentyna jakoś wygrała mundial XD
Dobry artykuł. Mówi rzetelną i logiczną prawdę, na razie nie ma się czym przejmować, ale trzeba uważać. Btw mogłbym martwić sie o każdą drużynę, ale nie o Barcę. Tu grają tacy zawodnicy którzy nie traktują malejącącej przewagi jako presję. Oni to traktują jako wyzwanie.
I co z tego, że defensywa gra słabiej, ważne że pada więcej goli. Dzięki temu, że rotuje drużyna, ta nie jest wyczerpana a rekord wygranych to też nie przypadek. Wg mnie zespół jest dobrze prowadzony o czym świadczą wyniki. :D
I co z tego, że defensywa gra słabiej, ważne że pada więcej goli. Dzięki temu, że rotuje drużyna, ta nie jest wyczerpana a rekord wygranych to też nie przypadek. Wg mnie zespół jest dobrze prowadzony o czym świadczą wyniki. :D
Dobry artykuł. Mówi rzetelną i logiczną prawdę, na razie nie ma się czym przejmować, ale trzeba uważać. Btw mogłbym martwić sie o każdą drużynę, ale nie o Barcę. Tu grają tacy zawodnicy którzy nie traktują malejącącej przewagi jako presję. Oni to traktują jako wyzwanie.
Za każdym razem, gdy czytam wypowiedzi Maradonny nt Messiego, tracę sympatię do Diego. Odnoszę coraz większe wrażenie, że to po prostu zwyczajny ból du*y zdziadziałego zazdrosnego byłego narkomana, który nie może znieść, że pojawił się ktoś lepszy.
Komentarze
0
0
Może go zna to może stwierdzić, że nie ma osobowości ok... Ale niech nie mówi, że nie jest liderem, bo to śmieszne. Bez dwóch zdań w Barcelonie, a doprowadzenie Argentyny do finału WC czy CA to też nie pierdoła umówmy się. Ciekawe co Diego by wymyślił, gdyby Argentyna jakoś wygrała mundial XD
1
Dobry artykuł. Mówi rzetelną i logiczną prawdę, na razie nie ma się czym przejmować, ale trzeba uważać. Btw mogłbym martwić sie o każdą drużynę, ale nie o Barcę. Tu grają tacy zawodnicy którzy nie traktują malejącącej przewagi jako presję. Oni to traktują jako wyzwanie.
0
3 pozytywy wg mnie z dziś to: 3 punkty, odpoczynek dla Neymara w niedziele i gol Turana, który może go bardziej odblokuje. :)
5
I co z tego, że defensywa gra słabiej, ważne że pada więcej goli. Dzięki temu, że rotuje drużyna, ta nie jest wyczerpana a rekord wygranych to też nie przypadek. Wg mnie zespół jest dobrze prowadzony o czym świadczą wyniki. :D
5
I co z tego, że defensywa gra słabiej, ważne że pada więcej goli. Dzięki temu, że rotuje drużyna, ta nie jest wyczerpana a rekord wygranych to też nie przypadek. Wg mnie zespół jest dobrze prowadzony o czym świadczą wyniki. :D
1
Dobry artykuł. Mówi rzetelną i logiczną prawdę, na razie nie ma się czym przejmować, ale trzeba uważać. Btw mogłbym martwić sie o każdą drużynę, ale nie o Barcę. Tu grają tacy zawodnicy którzy nie traktują malejącącej przewagi jako presję. Oni to traktują jako wyzwanie.
1
Za każdym razem, gdy czytam wypowiedzi Maradonny nt Messiego, tracę sympatię do Diego. Odnoszę coraz większe wrażenie, że to po prostu zwyczajny ból du*y zdziadziałego zazdrosnego byłego narkomana, który nie może znieść, że pojawił się ktoś lepszy.
0
Myślę, że nie zawiedziemy się na Pogbie jeśli transfer się uda.
0