0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może go zna to może stwierdzić, że nie ma osobowości ok... Ale niech nie mówi, że nie jest liderem, bo to śmieszne. Bez dwóch zdań w Barcelonie, a doprowadzenie Argentyny do finału WC czy CA to też nie pierdoła umówmy się. Ciekawe co Diego by wymyślił, gdyby Argentyna jakoś wygrała mundial XD

1

Dobry artykuł. Mówi rzetelną i logiczną prawdę, na razie nie ma się czym przejmować, ale trzeba uważać. Btw mogłbym martwić sie o każdą drużynę, ale nie o Barcę. Tu grają tacy zawodnicy którzy nie traktują malejącącej przewagi jako presję. Oni to traktują jako wyzwanie.

0

3 pozytywy wg mnie z dziś to: 3 punkty, odpoczynek dla Neymara w niedziele i gol Turana, który może go bardziej odblokuje. :)

5

I co z tego, że defensywa gra słabiej, ważne że pada więcej goli. Dzięki temu, że rotuje drużyna, ta nie jest wyczerpana a rekord wygranych to też nie przypadek. Wg mnie zespół jest dobrze prowadzony o czym świadczą wyniki. :D

1

Za każdym razem, gdy czytam wypowiedzi Maradonny nt Messiego, tracę sympatię do Diego. Odnoszę coraz większe wrażenie, że to po prostu zwyczajny ból du*y zdziadziałego zazdrosnego byłego narkomana, który nie może znieść, że pojawił się ktoś lepszy.

0

Myślę, że nie zawiedziemy się na Pogbie jeśli transfer się uda.

0

Moim zdaniem jeśli chodzi o Pogbe to hype na niego jest w pełni uzasadniony i odnalazłby się w Barcelonie, to koleś który nie zejdzie poniżej tego poziomu który prezentuje obecnie, a będzie i jeszcze lepszy. Co do kasy to oczywiście za dużo, ale jeśli ktoś sądzi, że tyle dostanie w Katalonii to niech to sobie dobrze przemyśli. Nie wierzę, że Barca tyle wyda. Myślę również, że Paul też nie jest głupi i wie, żę jeśli chce grać w Barcelonie to muszą zejść z kontraktem. Poczekajcie trochę i nie spinajcie, bo to normalne, że zaczyna od takiej kwoty, nie sądziliście chyba, że Mino Raiola powie: "Pogba weźmie najniższy kontrakt byle tylko u was grać." To rówież w kwestii FCB leży, aby znaleźć odpowiednie warunki. To są NEGOCJACJE. Mają jeszcze baaaardzo dużo czasu na dogadanie się. A odbiegając od tematu transferu i jaki to Pogba ma charakter to nie ma żadnych przesłanek, aby mówić, że jest gwiazdeczką zapatrzoną w siebie, "drugi Balo" czy co tam jeszcze... Nie ma też żadnych przesłanek by mówić, że brakuje mu pokory.
PS: Co do transferu to jego wielkorotne propsowanie Messiego na fb i tweeterze może być dobrym prognostykiem. Poza tym może odejść za duże pieniądze już teraz, a jednak zostaje w Juve. Może czeka na Barce? Kto wie? A jeśli nie uda się z nim to trudno, nie tylko Pogba umie grać w piłkę na tym świecie. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?