geass
Dołączył/a: sierpień 2010
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BigDaglas Wszystko jest kwestia jak jestes w dana fife dobry. Ja sie czulem bardzo mocny w 15, bo tam loilem wszystko. Dlatego to moja ulubiona :p. Przez wiekszosc 18 juz ssalem xD dopiero po fialnym patchu gralo mi sie cudownie i to moja druga ulubiona heheh.
Teraz nie wiem. Gra mi sie dobrze, tylko wyniki mam srednie, bo mam parowe ktorej nie strzelam, a ze gram bardzo ofensywnie to i ryzykownie. Wiec jak idzie kontra to jest zawsze groznie chociaz w wielu przypadkach ogarniam. Ale tak jak pisalem wyzej, sytuacji mam od groma, strzelam jak nie idzie maks jednego lub dwie bramki. Ale mam wrazenie ze gra pozwala mi strzelic dopiero jak przegrywam. I wtedy albo odwroce wynik, albo nie.
A juz jak wygrywam to zazwyczaj wysoko, chociaz mecze na styku tez sie zdazaja, ale jakos rzadko.
Wyglada na to ze Ty po prostu jestes w miare dobry. Ja sie turlam w 5 dywizji poki co wiec jestem slaby... Moze jak cos mi przeskoczy w glowie :D i zaczne strzelac to bedzie lepiej.
Kolejny mecz zagrany i rage quit przeciwnika 4-3. Jedziemy dalej xD
0
@Bamek94 Mi zawsze bramkarze to lapia, albo obronca przecina. Tylko moj bramkarz stoi jak baran. W ogole moi nic nie przechwytuja. Pilka leci obok, a on ma wywalone, niech se leci xD A wystarczy zrobic kroka. Moj przeciwnik zawsze ma pelno przechwytow.
Moi zawodnicy to idioci. Nawet jak wychodze 2 na 1 z bramkarzem to nie moge podac bo jeden z moich napadziorow sprintuje na spalonym. Takie inteligenty u mnie grajo, a co xD
Chyba pierwsza fifa bez konkretnych schamatow, bo widze ze kazdy narzeka na co innego.
1
@matirix20 W fife spoko, ale watpie ze za naszego kucajacego taktycznego guru cos takiego zobaczymy. Raczej bylbym w ciezkim szoku. Ale w mojej opinii Lenglet > Umtiti.
0
@Bamek94 To nie wiem co zle robie bo ja w zasadzie calkiem podobnie :D
0
@Bamek94 A jak uderzasz? Po dlugim, krotkim, po ziemi, normalnie, z dalepka, z bliska, finezyjnie?
Ja probuje znalezc jakis klucz, ogladalem poradniki ale wuja dziala. Jak przychodzi co do czego to i tak najczesciej slupek xD
0
@Grzesior667 Ja mam plan dziesiatkami. Wiec dzis jeszcze 4 mecze. Jutro i w niedziele po 10. Co bedzie to bedzie. Nie napinam sie na jakies rangi. Bo to i tak moj pierwszy raz w tym trybie w ogole. Taki dziewiczy :]
Chce sie sprawdzic gdzie moge dojsc zeby ocenic czy badziej sie opyla grac w to czy squad battles. Bo tam elite 1 to lekkim batem. W FUT Champions zeby sie oplacalo minimum gold 3 musze miec. Najlepiej gold 2 bo tam jest wiecej monet co oczywiste, ale 2 rare megapaki. Czyli to co za squad battles. Tylko tam jest pewniak, a tu nie wiem :)
0
@Bamek94 Mi czy przed czy po sie generalnie gra dobrze... Tylko paradoksalnie nie umiem strzelac bramek w tej grze. Raz wpada, drugi raz totalnie to samo i nie wpada. No i czasami mam problemy z podaniami. Bo zagrywam gdzies do zawodnika X a oodanie leci calkiem nie tam gdzie kazalem grac. I z tego najczesciej mi leca kontry, bo ja wtedy przez 2-3 s nie wiem co sie dzieje i panicznie szukam grajka z tym trojkatem, bo nie wiem kogo kontroluje xD
1
@Grzesior667 Albo blad, albo licencja na fejsa sie skonczyla :p
0
@Grzesior667 @Transu96 @Bamek94 ja poki co po 6 meczach. Bilans 3-3 xD gniote w kazdym meczu, ale przeciwnik strzela bramki, a ja obijam slupki, nie trafiam w bramke, albo jego bramkarz wszystko broni. W kazdym meczu trace gola jako pierwszy a potem remontada. 3 razy sie udalo. Czuje ze gram ze slabszymi, bo stwarzam mase sytuacji. A moj przeciwnik z 6 okazji na mecz i z tego zawsze 2 lub 3 gole. Ja stwarzam po 15-20 z tego z 5 to sety. I w tych przegranych po jednej bramce... Ehhh. Ale no stress. Musze sie nauczyc jakos strzelac, bo mi nic nie siedzi w tej grze. A akcje robie na tyle fajne ze az mi szkoda jak nie wpada, bo naprawde wypracowane. A nie ze na wyjscie, na wyjscie gol :p
0
@MrLukass @Bovciek wszystko jasne. Dzieki za info :)
0
FUT Champions.
Pytanie do wyjadaczy... Po ilu meczach zaczyna byc trudno? Z czasem doszukuje graczy z ewentualnych wyzszych dywizji czy totalna losowosc?
2
@Rewolucja123 A moim zdaniem szkoda czasu. Strasznie przekombiniwane i glupie. Pierwszy sezon wydaje sie spoko, drugi juz jest glupszy, a w trzecim juz stracilem zainteresowanie i w sumie przestalem ogladac.
Jednak kazdy jest inny wiec najlepiej zebys sam ocenil tak czy siak.
1
@norbi77 Ja buduję kupkę wstydu jak mam sezon z FIFĄ. Później robię sobie rok lub dwa przerwy... i wtedy nadrabiam w miarę możliwości xD
1
@norbi77 No pelna zgoda, ale co poradzisz? To nie tylko EA czy Konami a wszyscy. W zasadzie juz ludzi to nie rusza bo wszyscy sie przyzwyczaili ze tak wlasnie jest.
Ludzi do wszystkiego przyzwyczaisz. Najpierw sie ludzie burzyli o przypisywanie gier do konta, a nie ze maja na plytce. Teraz ludzie wydziwiaja ze jak nie na Steam to nie chce. By sie dali niektorzy pokroic chyba za tego Steama mam wrazenie.
Powycinany content z gier ktory powinien po prostu powinien w nich byc czyli DLC. Na poczatku wielki bulwers, a dzis standard. Jeszcze ludzie kupuja i sie ciesza.
Teraz mozna kupic w ogole ledwo zaczeta gre we wczesnym dostepie. Nie szokuja juz tez mikrotransakcje. Jeszcze ludzie sie burza, sle za kilka lat mlodsze pokolenie wejdzie na rynek i to bedzie normalnosc. Bo w ich mniemaniu bedzie ze tak bylo zawsze bo nie znaja nic innego. Tak samo kiedys nie bedzie mozna kupic gry, tylko wypozyczyc w ramach abonamentu. Powolutku ludzi do tego kolejni tworcy przyzwyczajaja, kazdy wprowadza swoje. I to tak sie kreci. Mozna po prostu zrezygnowac z grania w ogole, albo leciec ze stadem i krakac jak one czy nam sie podoba czy nie.
Ja robie tak, ze z premierowek kupuje tylko Fife. Bo wiadomo ile ona zyje wiec pozniej sie nie oplaca. A inne gry kupuje za maks 30 zl... Z 5 lat po premierach, czesto w wersjach goty ktore nie dosc ze maja wszystkie wyciete rzeczy to jeszcze jest juz polatana. Jedyny minus ze wszyscy juz w to grali, a ja dopiero kiedys tam bede. Ale cos za cos :)
0
@szoch6 Akurat, opinie graczy można sobie za przeproszeniem wsadzić :) Gra 1.1 to by była w zasadzie taka w której odpala się może menu i potem wywala do pulpitu. Ja mam zupełnie inną opinię, bo sama gra jest bardzo dobra. FIFA20 ma świetną bazę i ma szansę być jedną z najlepszych fif w ogóle. Póki co ma w gameplayu kilka irytujących mniejszych lub większych błędów. Ale to wszystko można poprawić. Mnie się tam gra bardzo przyjemnie. I tu jest chyba główna różnica. Ja nie oceniam gry po tym, że z paczek dostaje shit zamiast Messich i Ronaldów :) i nie winie gry za to że przegrałem mecz... bo jestem na tyle inteligentny że potrafię dostrzec że przeciwnik był po prostu lepszy, lub skuteczniejszy, lub po prostu miał trochę szczęścia, a ja pecha. W innym meczu ja będę miał fart.
Jeśli miałbym ocenić FIFE20 na teraz, ale za sam FUT to dałbym takie 7,5. Z powodu błędów w karierze itd. pewnie trzeba by coś odjąć. Ale będą łatać. Grę się oceni tak naprawdę na koniec po finalnej łątce. Czyli gdzieś w okolicy TOTSów. Jak poprawią przebitki, absurdalne bloki obrońców, inteligencję samych zawodników, opóźnienie przy niektórych animacjach, interpretację niektórych podań to dałbym 9,5/10. 10/10 dałbym jakby rozlokowali w każdym państwie po jednej serwerowni. Ja i tak mam nieźle, bo w zasadzie mieszkam prawie w Niemczech.
Tu nie chodzi o to że EA dużo płaci. Gra jest po prostu dobra, ale po kilku poprawkach może być naprawdę super. Więc żadne 1.1 nawet nie wchodzi w grę :) Trzeba popatrzeć na wszystko z boku, a nie popadać w jakieś przesadne skrajności. A niestety wśród społeczności FIFA jest tak że jak ktoś wygra mecz to myśli że jest bogiem, najlepszym graczem na świecie... a zrobię mu daba, tak mu pokażę...
Ale jak przegra mecz to już... ta gra to kupa, przecież oddałem 15 strzałów (nieważne że gdzieś z 30 metra bo inaczej nie umiał), a przeciwnik tylko 3 (3 wypracowane sam na sam) i strzeli 3 bramki. Tak nie może być, złe EA, ta gra to kupa itd. xD
A... i nie zgadzam się absolutnie że PES to jakaś tam symulacja xD Nie mam pojęcia skąd to się bierze...
0
@norbi77 Czytam i sam piszę jak coś mi nie odpowiada. I już kilka z tych błędów o których pisałem zostało naprawionych. Jakbyś poczytał bardziej, to byś zobaczył jakie głupoty niektórzy wypisują... Niektórych żalów nawet nie da się czytać, bo są idiotyczne.
Z FIFĄ jest jak z Barcą. Wszyscy narzekają, ale wszyscy oglądają i czekają na następny mecz.
Z tym dopracowanym gameplayem to pojechałeś... To że dla Ciebie jest dopracowany to spoczko. Szanuję. Dla mnie zupełnie nie jest. Ten z ISS Pro Evolution Soccer z PS1 był w mojej opinii o niebo lepszy niż z PES20. Bo na tamtej grze zjadłem zęby, a w PESy od PES2008 po prostu nie da się grać. Ale to moja opinia. Grywałem, próbowałem. Odrzuca mnie, nudzi. Do PES6 włącznie Konami zamiatało EA. Ale czasy się zmieniają i proporcje się... znów zaznaczam w mojej opinii odwróciły. Jak komuś odpowiada PES, to niech też sobie gra. Mnie nic do tego :)
W FIFĘ też ludzie grają. Narzekamy sobie, bo widzimy że gra mogłaby być dużo lepsza niż jest.
Nie widzę jakiejś wielkiej nagonki wcale. Jest jak zawsze. Ewentualnie jest po prostu więcej osób narzekających co grają w jakieś kariery i inne offline rzeczy. Bo tam ponoć było coś zwalone, ale chyba już poprawili. Nawet nie wiem, bo kariery to nie odpaliłem już ani w FIFA12, ani 15, ani 18, ani teraz nie odpalę. Jak dla mnie mogą to nawet wywalić z gry. I tak obchodzi mnie tylko FUT. A tam jest dobrze, tylko jest kilka niedociągnięć, jak np. bardzo irytujące przebitki. Jakby to było w PESie tamtejsza społeczność mówiłaby że to takie realistyczne, bo naprawdę też się zdarza że piłka się poodbija i napastnik fartem minie obrońcę. Ale dla mnie to jest gra wideo. I czy to jest realistyczne czy nie, nie obchodzi mnie to. Po prostu jak trafiam obrońcą w piłkę, to ta powinna być zawsze odzyskana. Koniec.
0
@szoch6 Absolutnie sie z Toba nie zgadzam. Dalem szanse raz PESowi i to byly najgorzej wyrzucone pieniadze w bloto. Nudna gra, zero emocji. Nie ma tam dla mnie nic. Wiec nie mow za wszystkich, bo kazdy decyduje sam co mu odpowiada a co nie. Po liczbie sprzedanych kopii widac co gracze uwazaja za lepsze.
0
@kiper09 Oblak ma 91 Stegen 90 wiec wcale nie jest taki najlepszy. Pod bramka trzeba miec troche szczescia, no i umiec sie odpowiednio ustawic. Juz sie nie da po prostu lutnac po dlugim i byc pewnym bramki.
Mi tez sie to ciagke zdarza ze oddaje po 15 strzalow, moj przeciwnik 3 i przegrywam mecz np. 3-1. Natomiast zawsze sie lapie na tym ze moglem cos zrobic lepiej pod bramka. Tez jest kwestia tego jak grasz. Ja np. gram bardzo ofensywnie, ale przez to i ryzykownie. Wiekszosc graczy uzywa park the bus w obronie i ciezko jest to rozklepac. Duzo latwiej jest skongrowac. Trzeba sie przyzwyczic do gry i po prostu metoda prob i bledow samemu znalezc co dla nas dziala a co nie. Nie ma co sie bez sensu stresowac na gre. Graj for fun, a nie na konieczny wynik.
Ja na ten weekend pierwszy raz wystartuje w FUT Champions. Oczekiwan nie mam zadnych, po prostu chce zobaczyc co sie uda.
0
@Transu96 No o tym pisze wlasnie. Mam ale szkoda otwierac na takie cus :p
0
Ale biedna druzyna tygodnia bedzie w fifce. Nawet nie ma po co paczek otwierac...
11
@Bartek46 ale to u nas jest wprowadzany artykuł 7. Przecież to u nas łamana jest konstytucja, a w innych krajach jest tylko git xD
Gdzie jest w tej sytuacji Tiemermans i reszta tych unijnych pajaców?
0
@msmsms Al Pacino w Scarface.
0
@msmsms No widzisz. A mnie obchodzi, bo wiem ze bede mial do kwietnia mase rozrywki.
Nie ma alternatywy, bo FM z czasem staje sie nudny. PES... Pogram 30h i odinstaluje, bo nie ma kompletnie czym przy sobie zatrzymac. Juz to przerabialem. A FIFA jaka jest taka jest, ale do kwietnia-maja chce sie do tego wracac. Idzie zima wiec bede na dwor wychodzil coraz mniej. Czy bede siedzial przy grze, czy jakims innym serialu... Co za roznica? Osobiscie wole sobie pograc.
0
@msmsms Gram co 2-3 lata, a w stosunku cena-spedzony czas z gra te 170 zl za ktore fife kupilem wyjda tanio. Bo pewnie znowu licznik nastuka kolo 1000 h. Beda poprawki i bedzie lepiej. Juz jest niezle, bo bledy choc irytujace, nie sprawiaja ze gra jest niegrywalna. Gra sie bardzo dobrze, ale moglo by byc jeszcze duzo lepiej.
0
@msmsms Bo i tak lepsze niz nudny PES. Jakby byla alternatywa to by czlowiek rozwazyl. Ale jest monopol i wyglada to jak wyglada. W maju jak wyjdzie finalna latka ma szanse byc jedna z lepszych fif, bo potencjal baza ma. Tylko bledow sporo poki co.
1
To jakis nowy trend w FIFie ze ludzie robia rage quit juz przy 1-0? Dzis na 5 meczow 3 takie przypadki.
0
@Bartek46 To co? Catalunya independencia i Messi odchodzi? :P
0
@Transu96 Ok, to wszystko jasne. Dzięki :)
0
Pytanie do fifowców:
Ktoś wie czy te karty z Icon Swaps Season 1 z jego końcem przepadają czy można będzie ich użyć w sezonie drugim?
0
@olikwierk10 grałem w squad battles xD