gerrard3pique
Dołączył/a: lipiec 2011
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy będzie możliwość zakupu takiej koszulki???
0
Nieważne jaka motywacja przyświeca piłkarzom Barcy w pojedynku z Espanolem, dla nas kibiców najważniejszy jest wynik a politykę zostawmy Pique - on sam da sobie z tym radę!
7
Marzy mi się pomoc Samper Roberto i Alena w przyszłości i młodszy Busquets dochodzący do pierwszego zespołu! Wracając do Sampera i Roberto spójrzmy jak długo Xavi i Iniesta musieli się przebijać do 1 składu...I tu mamy podobny przypadek gdzie nowa generacja wychowanków z LaMasii może przejąć rolęXaviego i Iniesty oraz Busquetsa...Potrzeba tylko trochę wiary trenera, dawania szans,minut a znowu wrócimy do czasów zjawiskowej tiki taki nie do powstrzymania!
PS Oby to było prorocze.
2
Tak samo świetny pomysł jak ten ze stadionem - obyśmy tylko zostawili jakieś miejsce na uhonorowanie Leosia, bo będzie trzeba zbudować nowy stadion!!!
1
Do redakcji:mam prosbe,czy w opisach meczu moznaby umieszczac szczegolowe statystyki?
0
Widze,ze nikt nie kwapi sie do komentarza wiec ja napisze, ze licze na zwyciestwo Barcy w Superpucharze i dobry poczatek przed liga.PS Choc wiem ze sklad nie byl i nie jest-nadal-najlepszy.
0
Nie martwcie sie,jak wroci Suarez to razem z Neyem bedzie zbieral po dwoch obroncow wiec srodek ataku troche opustoszeje i Messi bedzie walil bramy.PS Mysle ze wazna bedzie tez wymiennosc pozycji co robi ostatnio Real i szybsza wymiana krotkich podan pod bramka rywala.
0
Taki zespol az chce sie ogladac-graja ladnie dla oka i co najwazniejsze skutecznie.
0
Bravo-Montoya,Pique,Mathieu,Alba-Mascherano,Rakitic,Iniesta-Messi,Munir,Neymar
0
Panowie,takie pytanie.Jakie programy ze streemami na androida polecacie?
1
Dawac Neya za Pedro i Xaviego za Rafinhe.Wtedy Rakitic bedzie mogl pokazac wiecej w ofensywie i kreacji.
0
Do trzech razy sztuka.A jak nie wyjdzie to rezygnujemy z rynku brazylijskiego i przechodzimy na kolumbijski i argentynski.
0
Gdzies wyczytalnw ze ten Douglas jest szybszy,lepiej dryblujacy i lepszy w defensywie od Alvesa i Montoi.
0
Gdzies pisza czy Suarez rozpocznie z Messim I Neyem od 1 minuty czy wejdzie pod koniec?
8
Biegac i to ostro,zeby pressing byl konkretny-agresywny i skuteczny.
0
Wszystko bedzie zalezec od tego jak bardzo Enrique namiesza w skladzie.Im wiecej zawodnikow 1 skladu tym lepszy wynik.Dla mnie 6-2
0
jest jakas strona zeby.ogladac mrcz na telefonie
0
Masz 100 % racji.
0
zgadzam sie w 100%
0
dobry srodek pola by byl gdyby nie xavi, ja na tej pozycji wole fabregasa a nie spowalniacza
0
kto faulowal?
0
zdf, dzieki bardzo
0
wie ktos czy polfinal puszcza w tvp1 lub 2
0
wie ktoS czy puszcza polfinal w tvp 1 lub 2?
0
Nie ma co sie klocic o to kto jak gra, mamy problem i to duzy.Styl jaki panowal w pierwszych 2 latach
..rzadow'' guardioli nie wroci do poki Tito sie nie zorientuje ze dyscyplina to podstawa a nie reklamy wyjazdy i miliony wywiadow.Tego w pierwszym roku Pepa nie bylo.A po drugie brak nam swiezosci-Xavi,Puyol,Pedro to juz nie ta jakosc a moim zdaniem to za duzo tej La Masi bo to swietna szkolka ale trzeba mieszac sklad tak jak za rijkarda ronaldinho,deco,beletti itd. .to dzis neymar,damiao mogliby byc lub Oscar i Lucas.I jeszcze jedno nasza za wolna tiki taka jest zbyt czytelna i malo zaskakujaca! PS VeB
0
Villa wraca,(moze) Neymar przyjdzie i nasz sklad jest the best.VeB
0
Miejmy tylko nadzieje ze Pedro dostanie wiecej minut i strzeli jak zawsze najwazniejszego gola.Zyczmy mu tego. VEB
0
Barca gra poprostu za wolno i bez zaangazowania i pomyslu.bezsensowne klepanie juz nic nie przynosi.trzeba guardioli wytlumaczyc ze dobrz to wygladala gra w pierwszym jego sezonie.nie bylo az tyle posiadania ale za to wyniki niesamowite.trzeba by przyspieszyc nasza gre i wprowadzic nowa jakosc w zimie np.DAMIAO
0
Brawo dla Barcelony.Swietny wynik.Wreszcie swietny mecz.Widac wartosciowosc Alexisa i Cesca.Teraz to mamy wiele mozliwosci taktycznych.Obrona bezblednie(Valdes niesamowity).Tiago swietnie i te 2 asysty-miod.Iniesta tradycyjnie zaje...Fabregas co mecz to lepiej rozumie sie z zespolem(brawo za kolejna bramke).O Messim nie bede sie rozpisywal.Brawo dla Sancheza za 1 bramke i dobry mecz w jego wykonaniu.Pedro bdb-swietnie w pressingu.BRAWO BARCA OBY TAK DALEJ I TYLKO LEPIEJ.VISCA EL BARCA.
0
Barca wygrywa kolejny puchar i to najwazniejsze.Mam tylko nadzieje na lepszy mecz z Villareal bo to zwyciestwo kosztowalo nas duzo choc rywal tez wymagajacy.Gratulacje dla Ceska.
PS.Chcialbym tylko zeby kumple z boiska grali z Alexisem a nie zostawiali go samego bez mozliwosci klepki.PROSZE O OPINIE!
Visca El Barca! I powodzenia z Villareal.