0

moze ktos wrzucic skroty na zippyshare -prosze.

0

Moj sklad na EL CLASICO.

Valdes-Alves-Pique-Mascherano-Abidal-Iniesta-Busquets-Xavi-Sanchez-Messi-Pedro

Jak bedziemy wygrywac to wpuscic w 2 polowie Fabregasa za Xaviego,Tiago za Busquetsa i Ville za Pedro.

0

witaj Fabregas i powodzenia.nie chce sie tutaj rozwodzic w tym temacie

PS.Nie licze odrazu na debiut w 1 skladzie lecz na uzupelnienie skladu wartosciowym zawodnikiem.Vamos Fabregas.VAMOS BARCA.

0

zgadzam sie z wiekszoscia ze lepszy wynik niz mecz ale patrzac wzgledem przygotowan to my jestesmy 100 lat za murzynami.Valdes -jak zwykle nas ratuje z opresji.co do obrony to lepiej nie skomentuje bo az zal.pomoc calkiem niezle -wazne ze tiago i iniesta w formie ,moze nie 100procentowej ale jednak.jezeli chodzi o atak to uwazam ze jak wroci podstawowa pomoc i pique to bedzie lepiej.z ataku mozna wyroznic alexisa ktory w tak ciezkim debiucie pokazal swoja walecznosc i gre 1 na 1.

PS.W srode wygrywamy bo bedzie pelny sklad a kazdy kolejny trening jest teraz dla nas jak zloto.VAMOS BARCA-I NIECH SIE MESSI WYSPI BO WCZORAJ NA BOISKU TO WYGLADAL JAKBY BALOWAL CALY TYDZIEN.

0

Zgadzam sie ze wszystkimi ktorzy mowia ze Alexis predzej wybije ze skladu Ville niz Pedra.A z reszta nie ma co sie zastanawiac kto kogo wywali ze skladu ,wazne jest to ze mamy kolejnego super napastnika robiacego roznice i biegajacego z polowy na polowe zeby odebrac pilke i przeprowadzic szybki kontratak (jak Alves).I to czego brakuje uderzenie z dystansu.

PS. Licze na zwyciestwo w dzisiejszym meczu aby podbudowac morale!

0

Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem tylko trzeba wyciagnac wnioski i wziac sie za robote.Teraz tylko ciezka praca moze ustrzec nas przed porazka na poczatek.Niech Guardiola zabroni sobie i pilkarzom zabaw w aquaparku,spotkan z bryantami i maldinim nie wspominajac o milionach wywiadow.Mniej zabawy i luzu ,wiecej treningow,pokory i spokoju.Oby w przyszlosci tylko do przodu.Nie zalamujmy sie i nie patrzmy na sezonowcow tylko spokojnie patrzmy na rozwoj sytuacji.Visca BLAUGRANA.

PS. Mam nadzieje na szybka gre naszych crackow czyli Alvesa Messiego i Sancheza.

0

Wazne ze Barca zagrala dosyc dobrze - szczegolnie Tiago i Dos Santos ktorzy potrzebuja sporo minut.Po Tiago widac ze im wiecej zaufania dostaje tym wiecej pokazuje na boisku.A co do wyniku to przegrana moze byc lekcja na poczatek sezonu szczegolnie na real w superpucharze.Do przodu i budowac fopme.Visca Blaugrana!

0

Jezeli wszystko pojdzie zgodnie z planem to mamy taki sklad ze nikt nam nie podskoczy.Przydalby sie jakis obronca ale to moze za rok.Visca Fabregas.Visca BLAUGRANA!

0

oby tylko nie bylo z Pique w tym sezonie tak jak w tamtym z Puyolem-tfu tfu oby nie.Vamos Pique.Vamos Barca.I wysokiego wyniku z Man Utd

0

dobrze ze chociaz ktos stara sie pomagac innynBrawo Barca - tylko tak dalej

0

brawo dla pana heynckesa.mam nadzieje na ciekawy i wreszcie zwycieski mecz.

Visca el barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?