0

Mallorca zagrala dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie, pressing, nie bali się szacuneczek nasi o jedno tempo za wolni na sporting to nie wystarczy.

0

Caceres i Abidal całkiem dobre wyjście, sylvinho jest solidny ale mało tworczy jesli chodzi o atak a młody sanchez niech gryzie trawe w koncu to jemu powinno zalezec. Druga linia nie naruszona wszyscy zdrowi i wszyscy w wybornej formie (tylko smutno mi, ze hlebek nie moze sie odnalezc bo to bardzo dobry i kreatywny zawodnik.) W ataku super messi! nierówny henryk, w coraz lepszej formie bocian i troszke zdolowany eto'o. Ale na koniec najwazniejsze jest to, ze caly czas jest te 12pkt nad srealem! oni musza w koncu przegrac bo ile mozna sie tak slizgac. Visca El Barca

0

Pep uswiadomi tych panow w przerwie, ze to nie bedzie 5:0 i trzeba tu orac aby zdobyc 3 punkty. Ps. Eto'o wogole go nie ma chlop przechodzi obok meczu jest pierwszy do zmiany.

0

juz 2:0 dla baranow trzeba isc spac

0

cholera! jeszcze jest szansa, ze ta numancia cos im urwie bo jak znowu wygraja poczuja sie za pewnie. A nas jutro czeka ciezki meczyk Racing ostatnio spisuje sie bardzo dobrze. Poza tym siodma wygrana realu z rzedu! panowie! mozna smialo napisac, ze chlopy z madrytu nie odpuszczaja chociaz graja straszna padake.

0

Oj nie mamy dobrych bramkarzy i nie ma co krytykowac poszczegolnych zawodnikow grali dzisiaj bardzo dobrze moglo byc duzo wyzej. Widac, ze Gudhjonsen nie moze sie wpasowac od trzech lat do tego zespołu i raczej powinien odejsc to jedyna moja krytyka. A tak ogolnie mecz walki duzo emocji i przede wszystkim dobrze, ze czasami naszych postrasza.

0

Liga i LM ważniejsze ! Niech grają dalej rezerwy w takiej formie jakiej jest espanyol jestesmy w stanie ich pokonać tym bardziej u siebie. Czas wreszcie aby zaswiecily gwiazdeczki takie jak hleb, bojan, gudhjonsen do pomocy z pierwszego składu eto'o (niech się ogrywa), iniesta, puyol i gramy! (Abidalowi tez nie zaszkodzi dzisiaj pobiegac i koniecznie powinien wystapic Valdes!)

0

Ciężko bedzie z tym racingiem, jeszcze dodatkowo mecz ze stolecznymi w srodku tygodnia bojany,hleby,gudhjonseny itp. musza zaczac cos grac i odciazyc naszych asow bo ostatnio bojan i eto to mala katastrofa.

0

Wlasnie przegladalem terminarz Realu, końcowe 6 kolejek to bedzie dla nich masakra barca(dom), Sevilla,Valencia,Villareal(wyjazd!) i na koniec slabsza mallorca i waleczna osasuna(wyjazd) zespoly ktore beda walczyc o utrzymanie. Pieknie! Visca el Barca

0

biorac pod uwage barana ktory sedziuje dzisiaj ten mecz real pewnie fartem wygra jak narazie nie zasluguja nawet na jeden punkt! Ale by bylo pieknie jak by dostali. Jutro na wszystkich portalach oprócz interii tytuł " mega sensacja w madrycie!... mieli gonic a okazalo sie, ze poleca w dół tabeli. Osasuna : Madryt 2:1!" taki scenariusz uwazam jest najlepszy. Visca el Barca!

0

Osasuna przede wszystkim nie moze ani na chwile odpuscic caly czas musza isc na pressing jak zostawia pare centow wolnego miejsca to barany im wreszcie wcisna. Jedyne co jest zadawalajace to fakt, iz madryt ma beznadziejna obrone ramos cien zawodnika a hainze nie wiem co chlop tam wogole robi?! Stale fragmenty gry dla ossasuny beda droga do sukcesu w tym meczu.

0

Pampeluna cisnie tak dalej chlopaki!

0

Widac jak trener osasuny i zawodnicy sa mocno zmotywowani aby zdobyc jakies punkty a real narazie dno totalne!

0

Widac jak trener osasuny i zawodnicy sa mocno zmotywowani aby zdobyc jakies punkty a real narazie dno totalne!

0

Lionel wiedzial tak jak i wszyscy pozostali, ze dzisiaj nic z tego najbardziej mi sie chcialo smiac z kaki! Chlop nic nie gra ulecialo z niego cale pilkarskie pozytywne powietrze co on tam robil?

0

juz widze poranne tytuly " mega sensacja w pampelunie" szkoda bo naprawde kiepski zespol i powinien dostac pozadne baty!

0

w drugiej polowie graja straszna padaczka! i sie zemscilo!

0

Dokładnie nie ma co patrzec na innych tylko dalej trzeba rozgniatac rywali a realowi dobry duch tez sie skonczy bo ramos nie jest dobrym trenerem i wiem to na 1000 %.

0

Nie wiem czemu ale drazni mnie Bocian i Keita. Tak poza tym dzisiaj Blady,Jajiek,Dani i krol Messi pierwsza liga swiatowa! Fajnie bylo ogladac "niemoc" atletico jedyna mozliwosc zabrania pilki to faul! Calkowicie wypaleni maniche i forlan. Bravo FCB tak dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?