19 września 2012, 14:15
0
widząć okliczności i miejsce gry uważam że będzie dla nas około 8-0 :D
26 sierpnia 2012, 19:13
http://www.wlacz.tv/kanal/canal-plus-gol wbijać jakość HD
25 sierpnia 2012, 22:50
25 sierpnia 2012, 22:33
http://www.stopstream.tv/44/8/440863.html
23 sierpnia 2012, 20:15
Ooo.. TO Będzie Wpierdolll !!!! (mam na myśli że real go dostanie) Kto też tak uważa ?
2 lutego 2012, 12:37
Wszystkiego najlepszego Gerrard. 100 la xD
31 stycznia 2012, 20:20
Cuenca jest dobry ale Tello ma większe szanse na grę w podstawowym składzie. ale życze mu wszystkiego dobrego
3 lutego 2012, 21:47
Puyol to serce Barcy , Bez niego to już nie ta Barca ;p
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
widząć okliczności i miejsce gry uważam że będzie dla nas około 8-0 :D
0
http://www.wlacz.tv/kanal/canal-plus-gol wbijać jakość HD
0
0
http://www.stopstream.tv/44/8/440863.html
0
Ooo.. TO Będzie Wpierdolll !!!! (mam na myśli że real go dostanie) Kto też tak uważa ?
0
Wszystkiego najlepszego Gerrard. 100 la xD
0
Cuenca jest dobry ale Tello ma większe szanse na grę w podstawowym składzie. ale życze mu wszystkiego dobrego
0
widząć okliczności i miejsce gry uważam że będzie dla nas około 8-0 :D
0
Puyol to serce Barcy , Bez niego to już nie ta Barca ;p
0
http://www.wlacz.tv/kanal/canal-plus-gol wbijać jakość HD