0

widząć okliczności i miejsce gry uważam że będzie dla nas około 8-0 :D

0

0

0

0

Ooo.. TO Będzie Wpierdolll !!!! (mam na myśli że real go dostanie) Kto też tak uważa ?

0

Chelsea 1:1 FC Barcelona
FC Barcelona 0:0 Chelsea
FC Barcelona 2:2 Chelsea
Chelsea 1:0 FC Barcelona
FC Barcelona 1:1 Chelsea
Chelsea 1:2 FC Barcelona

0

Tello jest lepszy

0

Puyol to serce Barcy , Bez niego to już nie ta Barca ;p

0

Wszystkiego najlepszego Gerrard. 100 la xD

0

Tello zagrał bardzo dobry mecz Mam nadzieję że Pep na mecz z Valencia wpuści go na więcej minut

0

Cuenca jest dobry ale Tello ma większe szanse na grę w podstawowym składzie. ale życze mu wszystkiego dobrego

0

Blaugrana się na to nie zgodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?