Jestem ciekaw czy też byście tak reagowali jak teraz w sytuacji kiedy w finale Pucharu Polski mierzyłyby się drużyny ze śląska i Ślązacy żeby zademonstrować swoje dążenia niepodległościowe wygwizdaliby Mazurka ;]
Jestem ciekaw czy też byście tak reagowali jak teraz w sytuacji kiedy w finale Pucharu Polski mierzyłyby się drużyny ze śląska i Ślązacy żeby zademonstrować swoje dążenia niepodległościowe wygwizdaliby Mazurka ;]
Pamiętam Jeffrena z meczów pre sezonu w Szkocji i muszę powiedzieć, ęe wtedy mi się całkiem podobał, potrafił zakręcić obrońcami aż miło było patrzeć ;D
Komentarze
0
wiesz już komu będziesz kibicował w przyszłym sezonie czy jeszcze się wahasz?
0
Polecam oglądać drugi filmik z tą nutką w tle:
żeby się dobrze zgrywało włączamy filmik w ~ 0:19 piosenki ;)
0
"Ej stary... ale tego nie zrobisz!" ;)
0
Jestem ciekaw czy też byście tak reagowali jak teraz w sytuacji kiedy w finale Pucharu Polski mierzyłyby się drużyny ze śląska i Ślązacy żeby zademonstrować swoje dążenia niepodległościowe wygwizdaliby Mazurka ;]
0
napinka czy nie, nie powinien tak mówić ;]
0
proszę, zmieńcie ten obrazek z herbem Bayernu na dostosowany do tła tamtej ramki bo razi w oczy i psuje ogólny efekt strony ;D
a co do newsa, to ja nie widzę jakiejś krzykliwej pewności siebie u zawodników Barcy, tzn. nikt nie mówi że mistrzostwo już jest nasze :)
0
Jestem ciekaw czy też byście tak reagowali jak teraz w sytuacji kiedy w finale Pucharu Polski mierzyłyby się drużyny ze śląska i Ślązacy żeby zademonstrować swoje dążenia niepodległościowe wygwizdaliby Mazurka ;]
0
nie jestem zadowolony, bo lubię Eto'o i nie chcę żeby odchodził.
Ibra jest ok, ale jakoś nie mogę go sobie wyobrazić w Barcelonie.
Trzeba zaufać Pepowi, on dobrze wie co robi, a po takim sezonie ma u mnie ogromny kredyt zaufania ;]
0
Real nie grał słabo, jakby grał słabo to mielibyśmy mistrza miesiąc temu ;]
0
Pamiętam Jeffrena z meczów pre sezonu w Szkocji i muszę powiedzieć, ęe wtedy mi się całkiem podobał, potrafił zakręcić obrońcami aż miło było patrzeć ;D